Yahoo Nba Fantasy League 2015-2016

Bu haftayı yine garip bir galibiyetle kapattık. Abuk sabuk işler yapmaya tam gaz devam ediyoruz.
1) Rakip 700 sayının üstüne çıktığı halde total skoru rakibe vermedik. Haftanın en yüksek 2. skoru güme gitti. Bir de bizim attığımız sayı sanırım sezon rekoru :D
2) Ligde 3lüğü hiç kazanamadığımız halde bu hafta ligin en çok üçlük isabeti bulan takımı olduk.
3)Yine hiç kazanamadığım blokta acaip güzel bir hafta geçirdik.
4) Ancak haftanın en iyi 2. asist sayısına ulaşmamıza rağmen asisti verdik. Çünkü rakibim asistte haftanın en iyisiydi :D
5) Larkin'İ saldığım anda Jack'in sezonu kapattığı haberi geldi . Aynı şekilde saldığım Arthur da bıraktığım anda performansını yükseltti. Takımını seven droplarıma baksın :)
Bu haftayı da çok şükür acaipliklerle geçirdik. Normal şartlarda bugün başlayacak haftayı da çok rahat galibiyetle kapatırız aslında ama benim Gsbasket takımlarımla normal şartları daha hiç göremedim :) O yüzden gönül rağatlığıyla Paralel Lakers'a böbreğinizi basabilirsiniz.

Bu arada takımını dizmeye bile uğraşmayan arkadaşlar bi zahmet katılmasın şu lige. İnsanlar size güveniyor ve katılmak isteyenleri kontenjan nedeniyle almıyor ama siz oyunu yarıda bırakıp gidiyorsunuz. İnsan hiç olmazsa buradaki insanlara saygısından haftada 5 dakika ayırıp takımını dizer.

Abi bu kadar bahtsızlık olur. 54 üçlük, 730 sayı 289 rib 184 as 55 st 31 blok yapığım haftayı 7-2 mağlup kapatıyorum. Üstüne bir de jack sezonu kapattı. O kadar da takas için uğraşmıştım adamı.
Bu arada Larkin'e kimse girmesin. waiver hakkımı onda kullanacağım.

Patrick Patterson iyi süre alıyor diye , sayı-rebound-üçlük katkısı çok iyi diye takımıma almıştım.Dünkü maçta 28 dakika oynayıp sadece 1 asist ve 1 top kaybı yapmış.Bu kadar vurdumduymazlık rekor olmalı!

Khris Middleton'u çok yukarıdan seçtim diye draftta burun kıvırmışlardı ama etkisini göstermeye başladı.Sayı-rebound-üçlük-yüzdeler vs. çok iyi gidiyor...

Takım maşallah çok iyi gidiyor. Ki bunu K.Martin ve I.Canaan zarar ziyanlarına rağmen yapıyor. Demek 2-3 yanlış tercih yapmasam ligi süpürecekmişim. :p

MKG'yi kapmamla beraber bu hafta 901 sayı ile tüm zamanların sayı rekorunu kırmışım ki bunca yıllık fantasyciyim bu kadar yükseğini görmedim :). Bir tane çürük elmam kaldı onu da hayırlısıyla replace edersem playoffa girerim diyebilirim.

Çeyrek finalde 6-3 ile beni geçen Taner'i tebrik ederim.Geçen çarşamba günkü ölümcül hatayı yapmasam (Kevin Durant-Andre Drummond-Alonzo Gee üçlüsünü yedekte unutmak) seriyi 5-4 ben alacaktım ama Taner zaten tüm sezon gösterdiği üstün performansla bu skoru hak etti.

Eric Bledsoe MVP rakamlarıyla oynarken sezonu kapatmasa büyük ihtimalle 8'den değilde ilk 2'den play-off'a girerdim ama önemli değil.Oyunun cilvesi bu .Hem başkalarına da şans tanımak lazım :) .

Bu arada gelecek sezon için ufak bir kaç tüyo vereyim şimdiden.

- Andre Drummond serbest atış yüzdesini %7-8 artırabilirse ilk 12'den seçilecek oyuncu.Hiç abartmıyorum.
- Eric Bledsoe'da oynadığı 3 aylık bölümde neredeyse MVP rakamları tutturdu.Yeni sezona sağlam girecekse ilk 15'den gidebilir.
- Oyunu bu hızla gelişmeye devam ederse Karl Anthony Towns'da , Kristaps Porzingis'de ilk 35'den seçilmesi gerekir.
- Mike Conley 3 ay sonra farklı bir takıma gidecek.Gittiği takımda sürelerini paylaşacağı genç oyuncu yoksa ilk 20 oyuncusu.
- Khris Middleton için 25-35 arası erken bir sıra değil.
- Bojan Bogdanovic tam anlamıyla NBA oyuncusu oldu.100'den sonrası için uygun bir seçim.(Önüne bir çaylak gelmezse )
- Mason Plumlee'de 120 sonrası uygun bir seçim olabilir. (Portland yerine birini transfer etmezse )

İlk defa başkanlık yapan Veysel kardeşimi de dengeli yöneticiliğinden dolayı kutlarım.Kendisi bir İleri demokrasi şöleniyle başkan oldu ama darbe tehlikesi henüz geçmiş değil. :)

Son düzenleme:
Valla hocam, Duncan değil de Anthony Davis'i elden çıkarırım dersen paket teklif yapabilirim. :p

Davis tekliine olumlu yaklaşsaydım sezon sonu nasıl olurdu acaba ? :) Şampiyonluk el değiştirirdi muhtemelen.

İyi ve çekişmeli bir sezon Taner Tunalı'nın şampiyonluğuyla sonlandı. Tekrardan tebrikler.

Önümüzdeki sezon için ise şimdiden söylüyorum, evladım Millsap'i alamazsam şimdiden talibim. :)