Curtis Jerrels

NBDL'den Toure Murry, Deandre Liggins, Terry Rozier, Errick Green bence çok daha katkı verebilecek farklı tiplerde oyuncular. Eğer hala vaktimiz varsa Jerrells yerine bunlardan birini düşünsek ham daha ucuz hem de daha garantili olur.
Bence de yanlış transfer Jerrells ki bence yanlış olmasının da en önemli noktası sakatlıkla ilgili durumu ve ne vereceğinin belli olmaması.Sakatlıktan yeni çıkmış ne vereceği belli olmayan kariyeri düşüşte oyuncular yerine d-league'den ve bilhassa da sağlıklı oyuncu almak bence daha doğru ama böylesi Ergin Atamanın daha kolayına geliyordur belki de bilemem,hocanın düşüncesi,saygı duymak lazım.

Jerrels a sadece ben sevindim galiba! Neyse
Hosgelmis. Yenilmez armada formasi altinda başarılar dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Curtis sakat değilse iyi transfer.
Ama aşil tendonundan sakatlık geçirmiş biri nasıl sağlam olacak onu da bilmiyorum.
Hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimizden..

Sağlam bir Jerrells yarat sağlardı ama...
Sakatlıktan yeni çıkmış, açıkcası tam bir kumar...
Sakarya bugün D-wash'ı almış mesela. En azından onu getirseydik ben daha çok sevinirdim...
Bu transferi çok riskli buluyorum açıkcası, fayda alır mıyız almaz mıyız emin değilim...
Ama sağlam gelirse savunma direncimiz artacaktır...

Sağlıklı bir Curtis Jerrels sistemini forvetler üzerinden döndüren bir takımın net olarak dengesini bozar. Schilb-Micov odaklı oyuna sekte vurur. Bakın sağlıklı Jerrells'dan bahsediyorum. Şimdi bu adamın sağlıklısını almaktan daha berbat bir tercih varsa o da aylardır top oynamayan halini almaktır.

Jerrells eğer sağlam bir şekilde gelirse takım savunmamızı güçlendirir mi?

On alanda topa baski belki bi tik daha iyi olur ama IQ ortalamasi baya duser takimin. Tamam kimse Jovic, Zizis falan beklemiyordu ama Jerrells'da saglam hayalkirikligi oldu.

Ben anlamiyorum McCollum varken su adama ne gerek vardi?

Birde su var, oynatan bir guard alsaydik McCollum'la ayni anda sahada tutabilirdik Jerrells ile bu mumkun degil.

Sağlıklı bir Jerrels yok onu bi anlayın önce. Sağlıklı bir Jerrels diye cümleye başlıyorsunuz. Aşil gitmiş adamın hala sağlıklı diyorsunuz Nasıl ki iyi bir Sabri artık yok iyi bir Jerrels da yok

Eurocup sitesinde şöyle bir madde var transferle alakalı, bu maddeye göre Jerrels'ı Eurocup'ta oynatamayız? Yanlış mı anladım? (Jerrels Unics Kazan'ın oyuncu listesinde bulunuyor)

During the same season, a player may only transfer from oneEurocup club to another Eurocup club once: during the period between the end of the Regular Season and 18:00 CET on the Tuesday prior to the beginning of Round 1 of the Last 32. To these effects, a club no longer participating in the competitionis not considered a Eurocup club.

Ayrıca şu maddeye göre de Salı saat 19 itibariyle kadroda değişiklik yapamayacağız. Yani Dorsey giderse yerine birini ekleyemiyoruz.

The clubs may complete the registration documents or replacethe players included therein until 18:00 CET on the Tuesdayprior to Last 32 Round 1 (except for the provisions stipulated inArticle 8.4). There is also a short period for replacing players(except for the provisions stipulated in Article 8.4) during the1614 October 2015Tuesday immediately prior to Last 32 Round 4 until 18:00 CET.These are the only periods when changes in the roster will beallowed.

İngilizcem orta seviye o yüzden yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

Eurocup sitesinde şöyle bir madde var transferle alakalı, bu maddeye göre Jerrels'ı Eurocup'ta oynatamayız? Yanlış mı anladım? (Jerrels Unics Kazan'ın oyuncu listesinde bulunuyor)

During the same season, a player may only transfer from oneEurocup club to another Eurocup club once: during the period between the end of the Regular Season and 18:00 CET on the Tuesday prior to the beginning of Round 1 of the Last 32. To these effects, a club no longer participating in the competitionis not considered a Eurocup club.

Ayrıca şu maddeye göre de Salı saat 19 itibariyle kadroda değişiklik yapamayacağız. Yani Dorsey giderse yerine birini ekleyemiyoruz.

The clubs may complete the registration documents or replacethe players included therein until 18:00 CET on the Tuesdayprior to Last 32 Round 1 (except for the provisions stipulated inArticle 8.4). There is also a short period for replacing players(except for the provisions stipulated in Article 8.4) during the1614 October 2015Tuesday immediately prior to Last 32 Round 4 until 18:00 CET.These are the only periods when changes in the roster will beallowed.

İngilizcem orta seviye o yüzden yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

Bir kereye mahsus eurocup içinde takım değişikliği olabiliyor...Yani oynar Eurocupta...
Evet salı günü 19'a kadar...

There is also a short period for replacing players(except for the provisions stipulated in Article 8.4) during the1614 October 2015Tuesday immediately prior to Last 32 Round 4 until 18:00 CET.

Round 4 diyor bak burada Semih onu atlamışsıın :)

Article 8.4deki kosul haric diyor parantez icinde o article 8.4 Semih'in bir onceki alintiladigi maddeymis Cem, yani o kisa sureli transfer donemi eurocup takimlarinin kendi arasindaki transfere izin veren bir donem degil .Ben de Semih gibi anladim yani

Article 8.4deki kosul haric diyor parantez icinde o article 8.4 Semih'in bir onceki alintiladigi maddeymis Cem, yani o kisa sureli transfer donemi eurocup takimlarinin kendi arasindaki transfere izin veren bir donem degil .Ben de Semih gibi anladim yani

8.3. The clubs may complete the registration documents or replacethe players included therein until 18:00 CET on the Tuesdayprior to Last 32 Round 1 (except for the provisions stipulated inArticle 8.4). There is also a short period for replacing players(except for the provisions stipulated in Article 8.4) during the1628 August 2015Tuesday immediately prior to Last 32 Round 4 until 18:00 CET.These are the only periods when changes in the roster will beallowed.The maximum number of players that may be registered in ateam during the entire season will be 20, commencing oneweek before the first Regular Season game when theregistration documents are submitted. At no time may there bemore than 16 players registered simultaneously. During theseperiods, changes will be allowed until 18:00 (CET) on theTuesday immediately prior to the round in question. Thesedeadlines refer to the arrival of the documentation at theEuroleague Basketball office.

8.4. During the same season, a player may only transfer from oneEurocup club to another Eurocup club once: during the periodbetween the end of the Regular Season and 18:00 CET on theTuesday prior to the beginning of Round 1 of the Last 32. Tothese effects, a club no longer participating in the competitionis not considered a Eurocup club.

Round 1 önceside round 4 önceside 8.4 maddesi hariç diyor, Kutay...8.4 maddesinde de iki kere eurocup içinde takım değiştiremeyeceği yazıyor...Sonuçta, Jerrells ilk kez başka bir takıma transfer olacak Eurocup içinde ..Bir problem görmedim ben ama belki tam anlayamamışımdır...

Abiler bir dakika olaya müdahale ediyorum :)

Şimdi bu, 8.3. no'lu madde;

The clubs may complete the registration documents or replacethe players included there in until 18:00 CET on the Tuesdayprior to Last 32 Round 1 (except for the provisions stipulated inArticle 8.4). There is also a short period for replacing players(except for the provisions stipulated in Article 8.4) during the Tuesday immediately prior to Last 32 Round 4 until 18:00 CET.These are the only periods when changes in the roster will be allowed.

Bu da 8.4. no'lu madde;

During the same season, a player may only transfer from oneEurocup club to another Eurocup club once: during the period between the end of the Regular Season and 18:00 CET on theTuesday prior to the beginning of Round 1 of the Last 32. Tothese effects, a club no longer participating in the competitionis not considered a Eurocup club.

Şimdi yeniden değerlendirebiliriz :)

Ingilizcem pek iyi degil ama benim anladim iki transfer donemi var biri son 32 baslayana kadar ikincisi de son 32.'nin dorduncu macindan hemen onceki kisa donem yalniz bu transfer donemlerinde madde 8.4 e aykiri birsey yapilmamali

Madde 8.4 de bir oyuncu bir eurocup takimjndan diger bir eurocup takimina en fazla kez bir kez gecebilir (8,3'e atfen birinci kisitlama ) ve son 32 baskalamadan once transfer yapabilir diyor 8.3e atfen ikinci kisitlama

Yani benim anladigim bir eurocup takimindan baska bir eurocup takimina tek bir kez gecis hakki var ama bu gecis hakki top 32 basladiginda bitiyor top 32nin 3. Ve 4. Maclari aarsindaki transfer doneminde eurocup takimjndan eurocup takimjna gecis sansi yok gibi anladim ben de tabi yanlis anlamis olabilirim

Jerrels ın sağlık kontrollerini gecememesi için bu gece dua ediceğim yani bu kadar kötü bir transfer olabilir biz oyunu kontrol edebilecek tempoyu ayarliyabilecek ikili oyun oynayabilecek bir gard beklerken avrupada savruklugu ve düzen dışı basketbolu ile nam salmış Jerrelsı ı alıyoruz kafayı kırcam ya üstüne bu adam asıl tendonundan sakatlandi ben yakın tarihte asil tendon sakatlıgindan geri dönüp katkı veren bir oyuncu .Son yıllarda yaptigimiz en kötü transfer maric yanında halt eder resmen israf bu adamın sağlıklı hali +para verseler yine istemem takimimda görmeyi ergin hocadan basketbolu daha iyi bilmekle alakası da yok bunun adam almak için alıyor kimse olmadı bari bu olsun belki bir halta yarar mantığı ile iş yapılmaz yani bu adam yerine ukic falan gelse suan sevinçten göbek atarım dünyada oyun kurucu mu bitti de bu adam geliyo ergin hoca demek istiyorum suan suratına karşı gerekirse kimseyi almassın ya .