Chuck Davis

Büyük sağlık problemi varsa bırakması en doğru karar.Yarım sezonda kendini bu kadar kabul ettiren oyuncu hepimizin sevdiği büyük yürekli Davis.Keşke 3-5 sene daha önce gelip büyük efsanemiz olsaydı.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene sonradan geldi,gizli kahraman oldu.Sezon ortası basketbolu bırakmışken gelip bu seviyelerde bu katkıyı vermek inanılmaz.Gerçekten çok özel bir oyuncuydu

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER !

Niye bıraktığını deli gibi merak ediyorum hiç sakat gibi bir halı yoktu özellikle son zamanlar da eskisinden bile atletik gözüktü Karşıyaka maçında vurduğu smac aklımda hala.Hakketen kendini bulduktan sonra çok fark yarattı helal olsun kendisine çok karakterli oyuncu.

Sorunu yok gibi oynuyordu. Datome Vesely e blokları, kg nin üzerinden smaç basması. . Bilmiyorum oyunu oynamasına ne kadar izin veriyor .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gerçektende hiç sağlık problemi olan bir oyuncu gibi değildi bu sezon. Kariyerinde hiç eurolig de oynamamış bir oyuncu elinde böyle bir fırsat varken neden bırakmak ister? zaten sadece eurolig de 15 dakika ortalama ile oynayacak. Keşke kalsan be Chuck!

Akciğer embolisi varmış bi yerde okudum bildiğim kadarıyla çok ciddi bir hastalık..Bu performansla oynaması bir yana basketbol oynamasına şaşırdım..

Sağlık herşeyden önemli. Böbreklerinde de sorun olduğunu banvit zamanından biliyoruz. Yıllarca eurocup oynayadı sonunda bizle kupayı da aldı. Onu bu forma ile izlediğim için çok mutluyum. Yaptığı herşey için binlerce kez teşekkür :)

Yıllarca Banvit formasını terletmiş ve bu sezon Galatasaray Odebank’ın Eurocup şampiyonu olmasında çok büyük pay sahibi tecrübeli oyuncu Chuck Davis, kendisiyle kontrat uzatmak isteyen Galatasaray yöneticilerine, basketbolu bırakabileceği şeklinde cevap vererek herkesi şaşırttı.

Hayati bir risk taşıyan, damarlarda biriken kan pıhtısının akciğerlere giden bir atardamarı tıkaması sonucunda ortaya çıkan Emboli hastalığı sebebiyle de ilaçlar kullanan 32 yaşındaki yıldız oyuncu maç temposuna ayak uydurmaya çalışırken karşılaştığı fiziksel yıpranmalardan da yakındı.
Herşey icin teşekkür ederiz .
En önemlisi sağlık cok ciddi bir hastalık .acil şifalar diliyorum