GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

142. Sayfa - Toplam 144 Sayfa var BirinciBirinci ... 4292132140141142143144 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 2.116 ile 2.130 ve 2146
    Neler neler bogdanovic ya tek başına seriyi alacak adam .

Bogdanovic'in içine 2 mactir Curry kaçmış.
    Vitesi 5 atmış gibi.

Selamlar herkese. Son Euroleague maçlarını izlerken bir husus dikkatimi çekti. Hakemler hızlı hücumu kesmek için yapılan faullerin neredeyse hepsine normal faul çalıyorlar. bu şekilde çalacaklarsa neden sezon başında bu kural getirildi ki diye sormaktan kendimi alamıyorum.

Fenerbahçe ' nin extra oynayarak kazandığını düşünmüyorum . Bogdan ilk maç gibi yüzdeli oynadı , Pana aksine boş şutları atmaktan acizdi. Fenerbahçe ' yi tebrik ederim , özellikle de Bogdan ' ı

Bogdanovic tarihin en iyi point guard performanslarından birini gösterdi.
    Böyle zor bir deplasmanda 2 maçı da tek başına aldı adam.
    Seneye NBA yapar inşAllah

Bogdanoviç seriyi almayı geçtim böyle giderse kupayı bile tek başına aldıracak çok dehşet oynuyo

Pananın FB Ulkeri saha avantajı ile eleyeceğini söyleyenlerdendim, yanılmışım. Seri boyunca Obradoviç Pascal faktorü çok belirgindi, bazı arkadaşlarda bundan bahsetmişti seri öncesinde. FB Ulkerin kupayı alma şansı çok yüksek bu sene özellikle final-four İstanbulda olacağı için. En ciddi rakip CSKA gibi görünüyor FB Ulker için. Obradoviç üç senedir Final-four oynatıyor FB Ukere. İlk sene yarı final, geçen sene final, şimdide kupayı mı alacak acaba.

Alıntı Ali Tutak 'dan Alıntı Mesajı göster
    Pananın FB Ulkeri saha avantajı ile eleyeceğini söyleyenlerdendim, yanılmışım. Seri boyunca Obradoviç Pascal faktorü çok belirgindi, bazı arkadaşlarda bundan bahsetmişti seri öncesinde. FB Ulkerin kupayı alma şansı çok yüksek bu sene özellikle final-four İstanbulda olacağı için. En ciddi rakip CSKA gibi görünüyor FB Ulker için. Obradoviç üç senedir Final-four oynatıyor FB Ukere. İlk sene yarı final, geçen sene final, şimdide kupayı mı alacak acaba.
    Cska, Euroleague'in ikinci yarısından beri çok iyi durumda değil, Baskonia serisini de iyi oynamıyorlar. Real Madrid daha tehlikeli ama onlarda da Laso var (:

Heurtel'e bir takımın direksiyonu emanet edilemez. 250 sayı da atsa tam bir el bombası.

Anadolu Efes seriyi 1-1 ile İstanbula taşıdı. İstanbuldaki iki maçıda kazanırsa Final-Four da bir Türk takımı daha olacak.

Darüşşafaka Doğuşta seriyi 1-1'e getirdi. İstanbuldaki iki maçıda kazanırlarsa Final-Four'da üç tane Türk takımı olacak.

İnşallah 3 takım da turlar ve kupayı Efes alır.

Blatt, Laso'ya müthiş büyük geldi.
    Perasovic'te müthiş bir Koç olduğunu tekrar gösterdi.
    İnşAllah 3 takım da final-four'a kalır.
    Oradan kim alır Allah bilir
    Avantaj bizde hadi bakalım kaybetmeyelim bundan sonra

Galatasaray ne zaman bu heyecanı yaşatacak bize ben sadece onu düşünüyorum...

Alıntı Murathan Kalkan 'dan Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray ne zaman bu heyecanı yaşatacak bize ben sadece onu düşünüyorum...
    Dursun durduğu müddetçi hayal bile edemeyiz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Paylaş

Paylaş