Marina Maljkovic

• Konbuyu başlatan Ali Parlak
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Parlak

Misafir
Sarayın Sultanları’na Avrupa Şampiyonu Baş Antrenör: Marina Maljkovic

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, son olarak üç yıldır Fransa’nın Lyon takımının Baş Antrenörlüğünü yapan ve aynı zamanda Sırbistan Kadın Basketbol Takımı’nın Baş Antrenörlüğünü yapan 26 Eylül 1981 Sırbistan doğumlu Marina Maljkovic ile sezon sonuna dek anlaştı.

Ekrem hocamdan sonra böyle bir hamle beklemiyordum açıkçası. Yeni hocamız da kadın basketbol için ekol konumunda. İçi boş bir yapılanmaya imza atmaz. Nasıl ikna ettiler bilmiyorum ama şube adına çok olumlu bir hareket oldu. Hayırlı olsun...

Sevmiyorum böyle işleri. Ekrem hocanın gitmesi için elinden geleni yap ardından Avrupa Şampiyonu hoca getirdik de ki bana göre kendisi büyük bir hatadır. Şimdilik oyuncu kadrosunu görene kadar başka birşey söylemek istemiyorum bu konuda.

Unutmayın Ekrem Hoca çok yıprandı dinlenmesi şarttı o yüzden zorunlu ayrıldı ne zaman istesek de gelir konuya böyle bakın lütfen
şimdi kadromuz nasıl olur onu düşünelim bir de El için mi Eurocup için de mi olacaz

Kusura bakmayın da çok gereksiz nem kapmışsınız. Avrupa şampiyonu apoletini belirtmezlerse problem vardır benim açımdan. Gayet normal başlık.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi