2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Son dakika l Galatasaray, Wilfried Bony ile anlaşmak üzere. (LigTv)

Olursa çok güzel olur. Hadi inşAllah...

Luiz Adriano (A Spor)
Wilfried Bony (Lig Tv)
[FONT=&quot]Dursun Özbek (Eren Derdiyok)
[/FONT]

[FONT=&quot]Wilfried Bony çok iyi olur. ama bizim çapsızların becerebileceği bir oyuncu değil.
şu transfer işini bir kere de kamp bitmeden bitirsek şaşırıcam. her sene aynı.
takımın bir senedir forveti ve savunma ağırlıklı orta saha oyuncuya ihtiyacı var ama biz hala transfer görüşmesi yapıyoruz[/FONT]

''Serdar Aziz için para, Furkan ve Sercan’a razıydım. 1 hafta içerisinde Bilal için teklif yapacaktık, ama görüşmede şansımı deneyerek Bilal’i de istedim olur dediler, şaşırdım, bedavaya almış olduk.''
- Bursaspor Başkanı Ali Ay

Nasıl yönetildiğimizi en iyi açıklayan durum..
Allah'tan Sneijderi'i vermemişler...

''Serdar Aziz için para, Furkan ve Sercan’a razıydım. 1 hafta içerisinde Bilal için teklif yapacaktık, ama görüşmede şansımı deneyerek Bilal’i de istedim olur dediler, şaşırdım, bedavaya almış olduk.''
- Bursaspor Başkanı Ali Ay

Nasıl yönetildiğimizi en iyi açıklayan durum..
Allah'tan Sneijderi'i vermemişler...
Bizim kulübün yönetiliş şeklini film diye çek sinema da izlenme rekorları kırar giden bir daha gider [emoji2]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk Ergün, Bony'nin kiralanması için Man. Cityli yetkililerle masaya oturdu. Görüşme olumlu geçti. (NTV Spor)
Lig Tv'den sonra da Ntv Spor da haberi yaptı.
Gelirse derde derman olur ama yönetim getirmeyi becerir mi onu bilemiyorum..

Muslera

Martin Linnes - Aurélien Chedjou - Serdar Aziz - Lionel Jules Carole

Selçuk - StefanJohansen

Bruma
( Sinan Gümüş ) - Wesley Sneijder - Podosky ( Yasin )

Wilfried Bony

bu kadro beni tatmin eder

Dün gece a spor'da luiz adriano ile anlaşmanın sağlandığını söylediler.Çok az pürüzler kalmış dediklerine göre.Geçen sezon Milan'da pek bi numarası yoktu ama ukraynada döktürdü yıllarca.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Johansen için celtic fiyat yükseltmiş.Ayrica ya burada ya ekşi sozlukte celtic taraftarinin kendisi icin twitterdan yazdiklarinin linki vardı.Bayram yapacaklar eğer giderse takimdan oyle bir hava var :)

Delaney için 4 m€ serbest kalır maddesi varmış.
Bu iki oyuncudanda vazgectiğimizi soylemis adını hatirlamadigim yoneticilerden biri.

Cornelius olursa sevinirim tam bir elmander etkisi yapar.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"2 gün içinde Galatasaray'dayım"
Galatasaray'la temas halinde olan Josue, transferini resmen açıkladı.

SPORCOPE

Aykut İnce: Galatasaray bugün iki önemli isimle sözleşme imzalayacak... bu iki isim sır gibi saklanıyor. Ama açıklayacak bekleyin
Aykut İnce: Galatasaray yönetimi transferde atağa kalktı takip edin her an son dakika gelebilir.

A Spor Yorumcusu

a spor çok bomba.100 isim söyler, 1 tanesi tutunca biz demiştik derler.
acil bir yada iki forver
ve defansif ağırlıklı orta saha lazım ama benim umudum yok

Yeni sezon formalarımız:

16Galatasaray2.jpg

16Galatasaray4.jpg

[FONT=&quot]Galatasaray'da ön çapraz bağları kopan Koray Günter, 6 ay yeşil sahalardan uzak kalacak.
Geçmiş olsun :([/FONT]

Galatasaray forma sponsorluğu için Qatar Airways ile görüştü. İlk görüşmeler olumlu geçti.
İki taraf arasında yapılacak anlaşmanın 3 yıl karşılığında 15 milyon euro civarında olması bekleniyor. Bu da yaklaşık 50 milyon TL’ye denk geliyor

Galatasaray forma sponsorluğu için Qatar Airways ile görüştü. İlk görüşmeler olumlu geçti.
İki taraf arasında yapılacak anlaşmanın 3 yıl karşılığında 15 milyon euro civarında olması bekleniyor. Bu da yaklaşık 50 milyon TL’ye denk geliyor
Ve bahsi geçen rüşvetler dağıtılıyor. Yayıncı firmanın yan firmaları lige para verecek ve sen bu düzeni kuranlara ses çıkaramayacaksın.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk