2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Kayseri maçında Sneijder yok malesef.
Çok şükür ki Selçuk da yok.
Tam 4-4-2 lik sistem..

Muslera
Sabri Ahmet Hakan Linnes
Rodriguez Josue Jong Bruma
Poldi Eren
Yazık. Bir zamanlar hepimizin sevdiği, saydığı Selçuk ne hale geldi. Oynamasın, hatta sakatlansın diye temenni eder olduk. Bu parazitten zor kurtulacağız gibi görünüyor.

Tosic 4 maç, RVP 3 maç, Şenol Güneş 1 maç ceza almış.
BJK de 1 maç saha kapatma almış.
Melo tweet nedeniyle ve tükürdüğü iddiasıyla kaç maç ceza almıştı.
Peki Terim'e verilen 9 maç.
Olaylar TT Arena'da olsa 1 maçla yırtabilecek miydik?
Yönetim ne yapıyor? Biz bırakalım Selçuk'u, Sabri'yi, oyun kurgulanmış ve biz bu kurguda figüranız.

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin puan kaybettiği bu hafta da ne pahasına olursa olsun yarın Kayserispor'u yenmeliyiz.
Taraftar stadı doldurmali ve en az 30 bin kişi olmalı.

Muslera
Sabri Semih Balta Linnes
Tolga Jong
Rodriguez Yasin Bruma
Podolski

Karabük 2 beşiktaş 1
Bursaspor 1 fenerbahçe1
Kasımpaşa 4 başakşehir 0

Kayseri maçını kazanırsak averajla 2. sıraya yükseleceğiz. Zirvedeki herkesin puan kaybettiği haftada bu fırsatı asla kaçırmamalıyız.Tüm rakiplerin puan kaybettiği böyle bir hafta bir daha zor olur.

Eğer kendi sahamızda kaybedersek Riekerink bey bir zahmet basın toplantısına katılmayıp toplantıya sadece istifa dilekçesini göndersin...!

Diyecek birsey bu hafta kazanamayan takim bir daha sahaya çıkmasa da olur.Lanet takım kafa golü yemekten bıkmadı hala salak salak vasat vasat Ahmet çalık serdar aziz stoper alıyorsunuz .Ulan al bir tane 1.90 lik adam gibi hava hakimiyeti olan stoper .

Farklı bir koç farklı bir takım yapısı olsaydı 2.yarıya başlarken galibiyetten emin olabilirdik ama başımızda bulunan insanların hiçbirinde bu inanç yok.Bu maçtan sonra da şampiyonluktan bahsetmeye gerek yok baştakiler degişmedikçe.

2-0 dan geri gelip kazanmak mi istiyoruz?
Fatih Terim ve Hasan Şaş gelsin.
Bakın Ordu ve Gaziantep maçları.

Takımda ruh yok.
Kenarda hoca ve yardımcı yok.
Yönetim diye bir şey zaten yok.

Bu seneyi de kaybettik geçmiş olsun..

Bu yönetim ile daha çok kaybederiz...

En ufak hakkım varsa haram olsun.Şu stada bu sene ne zaman bir umutla hevesle gitsek kursağımızda bıraktınız.İçerde şu ortamda Kayseriyi yenemeyecek kadar aptalların elinde olmamıştı hiç Galatasaray , şu maçı bu şartlarda oyuncu yenemiyosa hoca yenecek o yenemiyosa yönetici yenecek ama birisi yenecek ulan Galatasarayın kazanma kültürünü delmeye hiçbirinizin hakkı yok

Son düzenleme:
Futbolcun da karakter olacak. Misal bitik adamları almayacaksın, misal neredeyse her sezon 10-15 maç ancak oynayabilen adamları 3 milyon avro bonservis ve 2 milyon avro garanti parayla almayacaksın. Aldığın her futbolcuyla önce Galatasaray'ı konuşacaksın.
Sahada isyan eden adam lazım. galatasaray sözükde de yazdım burada da yazayım. Bazı maçlar teknik direktörle ilgili değildir, saha kenarında boş bidon olsa sen canavar gibi oynayacaksın.

Sabri, Semih, Hakan Balta, Linnes, Carole ,Serdar Aziz, Koray, Ahmet, Chedjou, Cavanda bu defans hattının hepsi YETENEKSİZ ve PAHALI. Bunlarla olmaz, boşa kürek çekmeye gerek yok. Yan toplarda, serbest vuruşlarda ilk yarı zafiyet yaşadığımızı görüp gidip 3. Semih Kaya, Ahmet'i alan yönetim ve futbol aklıyla hiç olmaz.

En önemli maçımızda ilk yarı ve ikinci yarının büyük kısmında kaleye gidemedik. Parçalayalım, saldıralım artık günümüz futbolunda yok. İyi takım, iyi oyunculardan oluşur, iyi teknik ekipten oluşur, iyi yönetimden oluşur. Bizde hiçbiri mevcut değil.

Rodrigues'i eleştirmek istemiyorum fakat Bruma ve Yasin'i yedekleyebilecek Sinan varken hatta orada oynayabilecek Podolski varken bu transferin gereksiz olduğu açıktı. Ahmet gibi komisyon transferi oldu.

Yenilince 78 yaşındaki adamı kameraların önüne atan, yendiğimizde her televizyona ayrı ayrı konuşan Levent Nazifoğlu ve yönetim size ait bir sıfat bulamıyorum, içimdekileri yazıp, bu güzel ortamı kirletmek istemiyorum; İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!

Sözleşmesinde madde vardı, tazminatı ödendi ve alındı. Bunda yanlış bir şey yok. Ben Tudor'dan ümitliyim ancak yönetime güvenmiyorum. Tudor gibi genç, dinamik, hırslı ve başarıya aç birine ihtiyacımız vardı. Futbolculuğunda da karakterini beğenirdim. Umarım başarılı olur. Hayırlı olsun.

Igor Tudor kulübümüze hayırlı olsun.Şu şartlarda takımın başına gelebilecek en uygun kişiydi kendisi.Gidip Hasan Şaş,Bülent Korkmaz geleceğine bu adamı tercih ederim.Umarım bu yönetime dayanır ve istikrarlı bir başarı grafiği yakalar. Ayrıca etik tartışması da ortaya atılıyor ama ortada etik olmayan bir durum yok!! Nasıl bir futbolcunun sözleşmesine çıkış maddesi koyuluyorsa bu teknik direktörler içinde geçerlidir..Karabük başkanı çıkış maddesini 150 bin euro yapmasaydı tv karşısında ağlayacağına..5 milyon euro olsaydı şimdi eller havaya yapıyordu kandırmasınlar milleti..Kimse kusura bakmasın fenerde alsa bu yorumu yapardım..

Kulübün şerefini iki paralık ettiniz salak salak tudor aldığınız da ne oldu .Karabük başkanı sonuna kadar haklı adam bu kadar acizlik olmaz ,ayıptır milletin teknik direktörünü ayartıyoruz nasıl bir karaktersiz ordusu dolu galatasaray kulübünde
1 yıllık sözleşme yapılmış iki tarafa da 150 bin euroya sözleşme fesih bedeli ödeyerek sözleşmeden çıkma hakkı tanınmış. Galatasaray kulübü hiçbir ahlaksızlık yapmadı herhangi bir ayıp da yok ortada, madem sezon ortası teknik direktörü gitsin istemiyor o zaman o maddeyi koydurmayacak bu kadar basit. Öyle bir algı var ki sanki zorla sözleşmeyi feshettirdik adamı kaçırdık. Feridun Tankut önce Yücel İldize yaptığının etik olup olmadığına baksın. Rakipleri Tudorun başarılı olması korkusu sardı böyle tatmin ediyorlar kendilerini. Çok iyi seçim başarılı olup olmayacağı belli olmaz ama yönetim en doğrusunu yaptı ligin en başarılı antrenörünü aldık.

1 yıllık sözleşme yapılmış iki tarafa da 150 bin euroya sözleşme fesih bedeli ödeyerek sözleşmeden çıkma hakkı tanınmış. Galatasaray kulübü hiçbir ahlaksızlık yapmadı herhangi bir ayıp da yok ortada, madem sezon ortası teknik direktörü gitsin istemiyor o zaman o maddeyi koydurmayacak bu kadar basit. Öyle bir algı var ki sanki zorla sözleşmeyi feshettirdik adamı kaçırdık. Feridun Tankut önce Yücel İldize yaptığının etik olup olmadığına baksın. Rakipleri Tudorun başarılı olması korkusu sardı böyle tatmin ediyorlar kendilerini. Çok iyi seçim başarılı olup olmayacağı belli olmaz ama yönetim en doğrusunu yaptı ligin en başarılı antrenörünü aldık.

Ben onları Yücel ildiz olayini falan unuttum. Çıkış maddesi 150 bin doları da bilmiyordum alel acele okuyup yorumladim bu yönetime nefretimle beraber .Konuşmaya hakkı yokmuş Tankut'un kesinlikle konusmaya hakkı yokmuş .

Igor Tudor benim açımdan oldukça iyi şeyler vaadeden ama bizim açımızdan ise aslında riskli bir tercihti. Ben aslında Galatasaray'ın ismi tartışılmayacak önemli bir teknik direktör getirmesi ve saha içi herşeyi o antrenöre bırakıp sabretmesi orta ya da uzun vadeli bir plan yapması taraftarıyım.bielsa gbi klinsmann gbi..fakat mevcut başkanın kalibresini düşündüğümüzde açık konuşmak gerekirse bunlar hayal..bu yönetimin getirebileceği en iyi antrenörün Tudor olacağını düşündüğüm için de Tudor beni mutsuz edecek bir iş olmazdı.fakat görünen o ki ferudun tankutun hezeyanlarından sonra bizim muhteşem yönetimimiz görünen o ki geri vites yapacak, açıkçası dursun Özbek yönetiminde olmayacak bir iş değil bu..o yüzden de bu kalibreyle artık Hasan Şaş mı gelir Bülent Korkmaz mı seçin beğenin alın:)) bu arada dursun Özbek yönetiminin de Galatasaray taraftarı için en büyük sınav olduğunu düşünüyorum.

Açıklamada sözleşmesi boşta veya müsait olan dedi..Öğlen 1.5 yıllık prensip anlaşması yapılmış Igor Tudor ile anlaşılmıştır büyük olasılıkla yoksa bu yönetim bile yeni hocayla anlaşmadan hali hazırda olan hocayı göndermez..

Son düzenleme: