GSbasket.Org'a Hoş Geldiniz..

Galatasaray Basketbol Sitesi

Lütfen giriş yapın yada kayıt olun..

Kullanıcı Girişi

66. Sayfa - Toplam 71 Sayfa var BirinciBirinci ... 16566465666768 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 976 ile 990 ve 1058
    Poldiyi satmak doğru ama 7 milyon genele bakıldığında düşük hakikaten. Keşke 10 milyon euro gibi bir para olsaydı

Burak da aza gitmişti bence .Podolski 32 yaşında ama yinede ismi 10 eder Çinde.Birde bu Rodriges e yıllık 1.5 verecemez falan diyorlar niye bu kadar enayiyiz biz çözemedim .

Gönderilen çöplerin cebine para koyulması başta skandal olarak gelebilir fakat hemen hepsi alacakları garanti ücretlerden daha düşük meblağları kabul etti. Yönetim burada iyi tasarruf yaptı. Fakat tansfer ettiğimiz kim olursa olsun, milyon euro'luk kontrat vermeye devam ederek önceki tasarrufa ters davranıyorlar. Ahmet Çalık, 1.2m euro, Rodrigues de 1.35m euro alacakmış medyaya göre. Yahu bu adamlar kendi kulüplerinde 400-500bin euro'ya oynayan oyuncular. Bize geldikleri için aldıkları ücrette indirime gidip fedakarlık yapması gerekirken 3,4 katı maaş veriyoruz hakikaten anlamak çok zor. Bol bol dağıtınca haliyle Bruma da 3.5-4 milyon euro istiyormuş, sözleşmeyi uzatmak için. Muslera hariç, şu kadrodaki hiçbir oyuncunun 2m euro'dan fazla ederi yok. FFP varken halen bu şekilde savurgan davranmanın mantıklı bir açıklamasını bulamadım.

Levent Nazifoğlu, seneye çok iyi başladı. Açıklamaları duruşu ile belki bu adam futbolu götürebilir demiştim. Sonrasında sürekli konuşması, sürekli saçmalaması ve akıl dışı işleriyle bu yönetime layık biri olduğunu kanıtladı. Son Cavanda ve Riekerink açıklamaları ondan beklenen seviyede saçmalık içeriyor. Zira Cavanda'yı alırken araştırmıştık demişti, dün de Hoca çok istedi biz de aldık dedi. Yalan bulaşıcı galiba başkandan bulaşmış olabilir.
    "We fucking played great the whole season" Johan Ulu ELMANDER

Alıntı Burak Cakir 'dan Alıntı Mesajı göster
    Gönderilen çöplerin cebine para koyulması başta skandal olarak gelebilir fakat hemen hepsi alacakları garanti ücretlerden daha düşük meblağları kabul etti. Yönetim burada iyi tasarruf yaptı. Fakat tansfer ettiğimiz kim olursa olsun, milyon euro'luk kontrat vermeye devam ederek önceki tasarrufa ters davranıyorlar. Ahmet Çalık, 1.2m euro, Rodrigues de 1.35m euro alacakmış medyaya göre. Yahu bu adamlar kendi kulüplerinde 400-500bin euro'ya oynayan oyuncular. Bize geldikleri için aldıkları ücrette indirime gidip fedakarlık yapması gerekirken 3,4 katı maaş veriyoruz hakikaten anlamak çok zor. Bol bol dağıtınca haliyle Bruma da 3.5-4 milyon euro istiyormuş, sözleşmeyi uzatmak için. Muslera hariç, şu kadrodaki hiçbir oyuncunun 2m euro'dan fazla ederi yok. FFP varken halen bu şekilde savurgan davranmanın mantıklı bir açıklamasını bulamadım.

Levent Nazifoğlu, seneye çok iyi başladı. Açıklamaları duruşu ile belki bu adam futbolu götürebilir demiştim. Sonrasında sürekli konuşması, sürekli saçmalaması ve akıl dışı işleriyle bu yönetime layık biri olduğunu kanıtladı. Son Cavanda ve Riekerink açıklamaları ondan beklenen seviyede saçmalık içeriyor. Zira Cavanda'yı alırken araştırmıştık demişti, dün de Hoca çok istedi biz de aldık dedi. Yalan bulaşıcı galiba başkandan bulaşmış olabilir.
    300 400 bin euroya Garry Rodrigues ve o seviyede bir oyuncuyu almak imkansız. Kulübünde aldığının aynısı verirsen o paraya gelmez. 2 3 milyon alır o zaman aynısını alır ama bu eşyanın tabiatına aykırı. 1.3 gene de çok 800 900 olsaydı keşke

Bu yönetim durdukça her branşta dibe vuracağız. Yalancılık, beceriksizlik hepsi bunlarda. Tek görevleri Riva'yı ve Florya'yı peşkeş çekmekti, onu da yaptılar. Bunlara yetki veren genel kurul da büyük suç sahibidir.

Hayatı boyunca hep bedelsiz şekilde takım değiştirmiş, toplam 900bin euro bonservis ödenmiş, 26 yaşına gelene kadar adam akıllı hiçbir ligde iyi performans vermemiş adama 3.5m euro bonservis verdik. 1.35m euro da yıllık net ücret kazanacak. Büyük bir ihtimal oyuncu da Point Hotel'de uyumadan önce "ulan ben ne futbolcuymuşum da haberim yokmuş" demiştir. Adamın kalitesine ya da takıma vereceği katkıya hiçbir şey söylemiyorum çünkü izlemedim, dahası böyle birinin varlığını geçen haftaya kadar bilmiyordum. Ekonomik şartların gitgide kötüleştiği, 1.5milyar TL borca sahip kulübümüzde, bu denli savurgan olmak pek mantıklı bir hareket değil.

400bin euro kazanan adama gidip 300bin veremezsin zaten, tecahül-i arif vardı orada. Rodrigues'i alırken oyuncunun Poak seviyesinden daha üstte olduğunu düşündüğümüz için transfer ediyoruz. Bir iyileştirme olur fakat bu kadar büyük fark olmaz. Oyuncu ve menejeri de salak değil, biraz araştırsalar çöplere bile 1.5m euro dağıtılan yere geldiklerini öğrenirler. Kısaca çorap söküğü gibi yanlışlar devam ediyor.
    "We fucking played great the whole season" Johan Ulu ELMANDER

Dursun artık durmasın lütfen.

Ahmet Çalık da KAP'a bildirilecekmiş.
    Fenerbahçe Kjaer,Skertel ikilisi oynarken biz Semih-Ahmet ikilisi ile oynayacağız.
    Vizyona bak be !!!

Serdar Aziz: 4,5 milyon euro
    Luis Cavanda: 1,8 milyon euro
    Ahmet Çalık: 2,5 milyon euro

Bonservis Toplam: 8,8 milyon euro

Defans oyunculara ödenen yıllık maaşları da hesaplayalım:

Aurelien Chedjou: 2.2 milyon euro
    Serdar Aziz: 2 milyon euro
    Semih Kaya: 1.7 milyon euro
    Hakan Balta: 1.2 milyon euro
    Sabri Saıroğlu: 1.2 milyon euro
    Martin Linnes: 950 bin euro
    Ahmet Çalık: 900 bin euro
    Koray Günter 900 bin euro
    Cavanda: 875.000 euro
    Lionel Carole: 700.000 euro

Maaş Toplam: 12.6 milyon euro

Şu rezil defans hattının kulübe sadece 1 sezonluk maliyeti 21,4 milyon euro!.. Üstelik maç başı ve primler hariç... Onları da eklersek, güncel kur ile 100 milyon lirayı bulur!

Stoper için şimdi de Eski Porto'lu Maicon'un ismi geçiyor.
    Sanırım 1 forvet ve 1 stoper ile transfer sezonunu kapatacağız.

Yil olmuş 2017 hala Türkiye'den bonservis ödeyip transfer yapıyoruz.

Galatasaray Sportif AŞ, profesyonel futbolcu Ahmet Çalık ve kulübü Gençlerbirliği ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. KAP'a yapılan transfer bildirimi şu şekilde:

Profesyonel futbolcu Ahmet Yılmaz Çalık ve Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 2.500.000 EUR tutarında transfer tazminatı ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 4,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

2016-2017 sezonu için net 450.000 EUR sabit transfer ücreti
    2017-2018 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti
    2018-2019 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti
    2019-2020 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti
    2020-2021 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti

Kulüp bu dönem içerisinde futbolcuya ayrıca; takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR puan primi ödeyecektir. Bu primler, futbolcunun ilk 11'de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %50 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenir. Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

4.5 Serdar+2.5 Ahmet..
    7 milyon euroya taş gibi Vida transferi yapılırdı.
    İş bilmez bu yönetim ile daha çok canımız sıkılacak malesef...

Ahmet Çalık kim ki senelik 900K veriyorsun ? Hem de Euro'nun 4 tl üzerine çıktığı dönemde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Semih sakatlanmış.
    Ahmet Çalık görev almaya başlar artık..

Ligten sonra Türkiye Kupası da gitti.

Takımın stoper ve orta sahaya ihtiyacı varken 3,5m$ verip aldıkları kanat adamı yerine 2 kez kadrodışı bıraktıkları Yasin'i oynatıyorlar.

Rieekerink sezonu tamamlayamaz.

Dursun Özbek olursa daha çok hayal kırıklığı yaşarız...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Paylaş

Paylaş