2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

https://m.youtube.com/watch?v=b4C-5rale3I

Garry Rodriguez..
Sağ açık olarak ilgilendiğiniz isimlerden biri olduğu söyleniyor.
PAOK'ta oynuyor.
3-4 milyon euroya bitebilir.
Tam aradığımız kanat oyuncusu.
Hızlı süratli bileklerine hakim ve müthiş oralar kesen biri olarak gözüküyor videolarda.
Solda Bruma sağda Garry.
Harika ikili olabilirler.

Yunan ligini ve oyuncularını iyi bilen bir arkadaşım Garry'nin Bruma'dan daha yetenekli olduğunu ve gelirse Bruma'dan daha çok sevileceğini iddia ediyor.

Bakalım hayırlısı artık...

Edit: Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues, Paok'un hafta arası oynayacağı Levadiakos maçının kadrosuna alınmadı.

Son düzenleme:
Hamit Altıntop'un sözleşmesini iptal eden yönetim, bir ilke imza atarak geldiklerinden beri ilk olumlu hamlesini yapmıştır. Devamını bekliyoruz...!

Oyuncumuz Hamit Altıntop ile sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Oyuncuya 825.000 Euro fesih tazminatı ödenecektir.

Emrah Başsan’ın 2016-2017 sezonu ikinci yarısı için bedelsiz olarak Fortuna Sittard kulübüne kiralanması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Emrah Başsan’ın kiralık süresi boyunca ücretleri Fortuna Sittard kulübü tarafından ödenecektir.

Nihat rica etsem arkadaşına sorarmısın savunma yapmasınıda biliyor mu.?
https://m.youtube.com/watch?v=b4C-5rale3I

Garry Rodriguez..
Sağ açık olarak ilgilendiğiniz isimlerden biri olduğu söyleniyor.
PAOK'ta oynuyor.
3-4 milyon euroya bitebilir.
Tam aradığımız kanat oyuncusu.
Hızlı süratli bileklerine hakim ve müthiş oralar kesen biri olarak gözüküyor videolarda.
Solda Bruma sağda Garry.
Harika ikili olabilirler.

Yunan ligini ve oyuncularını iyi bilen bir arkadaşım Garry'nin Bruma'dan daha yetenekli olduğunu ve gelirse Bruma'dan daha çok sevileceğini iddia ediyor.

Bakalım hayırlısı artık...

Edit: Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues, Paok'un hafta arası oynayacağı Levadiakos maçının kadrosuna alınmadı.

Levent Nazifoğlu: Podolski büyük ihtimalle Çin'e gidecek. 7.milyon euroluk bir teklif var.Garry Rodriguez transferini de bitirdik.

7 milyon euro nedir ya ?
Yaa Cidden yazıklar olsun ya ?

Levent Nazifoğlu: Podolski büyük ihtimalle Çin'e gidecek. 7.milyon euroluk bir teklif var.Garry Rodriguez transferini de bitirdik.

7 milyon euro nedir ya ?
Yaa Cidden yazıklar olsun ya ?

Çin hükümetinden kulüplere yapılan bir uyarı var oyunculara anormal bonservis ve maaş veren kulüpler ligden atılacak diye ondan dolayı da düşük bonservis verilmiş olabilir yada Poldi'nin sözleşmesinde bir madde vardır.Yoksa dediğiniz gibi 7 milyon euro Çin'e giden bir oyuncu için az bir ücret hele birde bu oyuncu Podolski ise.

Levent Nazifoğlu: "Chedjou kadro dışı. Gönderilecek. Teklif var yurt dışından. Para almadan vereceğiz. Kalan parasını vermeyeceğiz"

Üstüne Muslera'yı da verseydiniz ?

Bu kadar iş bilmez bir topluluğun koskoca Galatasaray'ı yönetmesi çok acı. Muslera'ya Çin'e satmaya kalksalar maksimum 8 isterler herhalde(bkz Burak). Kulüpteki oyuncuları bir menajerlik şirketine versek en az 2 katına okuturlar. Bir de bu yaptıklarını/yapmaya çalıştıklarını marifet gibi anlatmaya çalışmıyorlar mı ?

Sayın Nazifoğlu, Riekerink için uzun vadeli çalışmayı düşünmüyoruz diyor. Hem de hala şampiyonluk şansımız olduğu devre arasında(!)

Cavanda için bugün biz aldırmadık hoca istedi, biz biliyorduk zaten diyor. Oyuncu geldiğin de Cavanda'yı bütün yönleriyle araştırdık ve onu yönetebileceğimize karar verdik. En sıkıntısız oyuncularımızdan olacaktır demişti. Nereden baksak tutarsızlık....

Sabri bizim için çok önemli bir adam. ben çok memnunum kendisinden diye bir cümle kurma gafletinde bulunuyor.

Hamit ile özel bir anlaşmamız var. bir başka takıma giderse, oradan aldığı parayı Galatasaray alacak diyerek teselli buluyor. Chedjou gönderilecek. kadro dışı. görüşmeler var. para almadan kendisini vereceğiz. kalan parasını da ödeyeceğiz. Yani demek istiyor ki biz üstüne para vermeden kimseyi gönderemiyoruz...!

Son düzenleme:
Kadroyu boşaltmak güzel bence. Gelen paraya çok da bakmıyorum. Muslera ve Bruma hariç tabi. Yalnız Ahmet Çalık'a gidip 2 milyon teklif edip bekliyoruz demek de büyük saçmalık.

Burak da aza gitmişti bence .Podolski 32 yaşında ama yinede ismi 10 eder Çinde.Birde bu Rodriges e yıllık 1.5 verecemez falan diyorlar niye bu kadar enayiyiz biz çözemedim .

Gönderilen çöplerin cebine para koyulması başta skandal olarak gelebilir fakat hemen hepsi alacakları garanti ücretlerden daha düşük meblağları kabul etti. Yönetim burada iyi tasarruf yaptı. Fakat tansfer ettiğimiz kim olursa olsun, milyon euro'luk kontrat vermeye devam ederek önceki tasarrufa ters davranıyorlar. Ahmet Çalık, 1.2m euro, Rodrigues de 1.35m euro alacakmış medyaya göre. Yahu bu adamlar kendi kulüplerinde 400-500bin euro'ya oynayan oyuncular. Bize geldikleri için aldıkları ücrette indirime gidip fedakarlık yapması gerekirken 3,4 katı maaş veriyoruz hakikaten anlamak çok zor. Bol bol dağıtınca haliyle Bruma da 3.5-4 milyon euro istiyormuş, sözleşmeyi uzatmak için. Muslera hariç, şu kadrodaki hiçbir oyuncunun 2m euro'dan fazla ederi yok. FFP varken halen bu şekilde savurgan davranmanın mantıklı bir açıklamasını bulamadım.

Levent Nazifoğlu, seneye çok iyi başladı. Açıklamaları duruşu ile belki bu adam futbolu götürebilir demiştim. Sonrasında sürekli konuşması, sürekli saçmalaması ve akıl dışı işleriyle bu yönetime layık biri olduğunu kanıtladı. Son Cavanda ve Riekerink açıklamaları ondan beklenen seviyede saçmalık içeriyor. Zira Cavanda'yı alırken araştırmıştık demişti, dün de Hoca çok istedi biz de aldık dedi. Yalan bulaşıcı galiba başkandan bulaşmış olabilir.

Gönderilen çöplerin cebine para koyulması başta skandal olarak gelebilir fakat hemen hepsi alacakları garanti ücretlerden daha düşük meblağları kabul etti. Yönetim burada iyi tasarruf yaptı. Fakat tansfer ettiğimiz kim olursa olsun, milyon euro'luk kontrat vermeye devam ederek önceki tasarrufa ters davranıyorlar. Ahmet Çalık, 1.2m euro, Rodrigues de 1.35m euro alacakmış medyaya göre. Yahu bu adamlar kendi kulüplerinde 400-500bin euro'ya oynayan oyuncular. Bize geldikleri için aldıkları ücrette indirime gidip fedakarlık yapması gerekirken 3,4 katı maaş veriyoruz hakikaten anlamak çok zor. Bol bol dağıtınca haliyle Bruma da 3.5-4 milyon euro istiyormuş, sözleşmeyi uzatmak için. Muslera hariç, şu kadrodaki hiçbir oyuncunun 2m euro'dan fazla ederi yok. FFP varken halen bu şekilde savurgan davranmanın mantıklı bir açıklamasını bulamadım.

Levent Nazifoğlu, seneye çok iyi başladı. Açıklamaları duruşu ile belki bu adam futbolu götürebilir demiştim. Sonrasında sürekli konuşması, sürekli saçmalaması ve akıl dışı işleriyle bu yönetime layık biri olduğunu kanıtladı. Son Cavanda ve Riekerink açıklamaları ondan beklenen seviyede saçmalık içeriyor. Zira Cavanda'yı alırken araştırmıştık demişti, dün de Hoca çok istedi biz de aldık dedi. Yalan bulaşıcı galiba başkandan bulaşmış olabilir.
300 400 bin euroya Garry Rodrigues ve o seviyede bir oyuncuyu almak imkansız. Kulübünde aldığının aynısı verirsen o paraya gelmez. 2 3 milyon alır o zaman aynısını alır ama bu eşyanın tabiatına aykırı. 1.3 gene de çok 800 900 olsaydı keşke

Bu yönetim durdukça her branşta dibe vuracağız. Yalancılık, beceriksizlik hepsi bunlarda. Tek görevleri Riva'yı ve Florya'yı peşkeş çekmekti, onu da yaptılar. Bunlara yetki veren genel kurul da büyük suç sahibidir.