Nba off-season 2016

Toplam maaş limitinin artmasıyla dolarlarla şömine yakma devrine giriyoruz:)Üstüne üstlük dengeleri değiştirebilecek birçok ağır topta sevenlerini bekliyor:) Bu noktada her zühürt gibi çenemizi yorma vakti geldi:D

Asıl tehdit NBA 2 ligi olacak. D lig pek tutmadı lakin bu yeni lig tutarsa ABD'de NBA takımlarının daha gözü önünde olmak isteyecek çoğu basketbolcu oraya gider ki maaşlarda iyi olacakmış deniyor.

Sınav sisteminin değiştiği senelerde öğrencilerin klasik '' rastgele yazıyoruz abi işte puanlar belli değil '' demesi gibi garip garip kontratlar dönecek gibi bu yaz. Mozgov / Lakers ilişkisi bunun ilk örneği oldu gibi. Gerçi bu seneki capi düşününce yüksek , önümüzdeki seneki capi düşününce normal , 1 sonraki sene için ise ucuz bir kontrat oldu.
Genel olarak ise herkesin maksimum aldığı ya da kovaladığı bir piyasanın adaletli olduğunu düşünmüyorum. Batum ve Lebron'un aynı parayı alması mantıksız geliyor.

Memphis'te CONLEY'i tutmak için patron çıldırmış:)5 yıl için rakamla 153 milyon dolar teklif etmiş.Şehrin anahtarını da verseymişsiniz dediğim bu teklife Mike tabi ki olumlu cevap vermiş.Bu onu şimdilik tarihin en kodaman kontratlı oyuncusu yaparken bir yılda 30 milyon barajını geçen 3.oyuncu oluyor.Taş yerinde ağırdır denebilecek bir sözleşme ama daha yükseklerinide yakında görürüz.Ha bu arada minik oğlan Dwight ise doğduğu şehir Atlanta'ya dönmüş.

Bu Rondo tam enayi çıktı 2 yıllığına 28e imzaladı Bull ile şaka gibi 36 yaşında ki Crawford 3 e 42 imzalarken Mozgov 4 e 64 imzalarken vs ... Uzun yıllar unutulmayacak bir enayilik.

Bu Rondo tam enayi çıktı 2 yıllığına 28e imzaladı Bull ile şaka gibi 36 yaşında ki Crawford 3 e 42 imzalarken Mozgov 4 e 64 imzalarken vs ... Uzun yıllar unutulmayacak bir enayilik.
Rondo'ya o para fazla bile.Haberi ilk duyduğumda Chicago'nun ligin dibinde paspas yapacak bir oyuncu aldığını anladım.Bu transferle Rondo bence Chicago BULLS kasasını patlatmış.Bu saatten sonra ancak küçük hedeflerin peşinde takımların skor lideri olur.Sorunlu bir oyuncu olduğunu saymadım bile.Onunla sükunet içinde çalışacak bir koç yok.

Rondo'ya o para fazla bile.Haberi ilk duyduğumda Chicago'nun ligin dibinde paspas yapacak bir oyuncu aldığını anladım.Bu transferle Rondo bence Chicago BULLS kasasını patlatmış.Bu saatten sonra ancak küçük hedeflerin peşinde takımların skor lideri olur.Sorunlu bir oyuncu olduğunu saymadım bile.Onunla sükunet içinde çalışacak bir koç yok.
Sorunlu falan ama hala ligin en iyi asist yapabilen oyuncularından biri böyle saçma kontratlar varken 29 yaşında ki Rondo 'nun bu kontratı suan ki zamana göre komik.

Gasol şanlı Spursümüze gelmiş. Duncan bırakıyor. Aldridge Gasol nasıl olacak şimdiden merak ediyorum.
Edit: yıllık 15 Milyona imza atmış.
SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi