2016/2017 Transfer Dönemi ve Kadro Yapılanması

Russ cunningham can
Sinan göksenin dieblet
Silb micov orhan
Daye ege thompson
Tyus krstic

tbl
Cunningham can
Sinan göksenin
Micov orhan diblir
Daye ege
Thompson tyus
Bence ligde böle olur ama bi türk4 yada 5 lazım krstice lisans cikmicak bence russ silb de deismeli oynar ligde

Daye 3'te oynar Lig'de Orhan'da yine süre alır,Göksenin'de savunmasından yararlanırız 3-5 dk Micov zaten 25-30 dk araları oynayacak yine çok fazla bir sıkıntı çıkmaz.Bu takımın Arroyo 'dan sonra değişmeyen tek bir sıkıntısı var oda oyun kurucu ...

Real Madrid'in Murcia'ya kiraladığı Arjantinli Campazzo, Nijerya maçında 19 sayı 5 assist 5 top çalma 3 ribauntla oynamış. Nijerya maçı çok ölçü olmaz ama bizde olsa iş yapardı diye düşünüyorum.

Bence ihtiyacımız olan oyuncu Emir Predzic...

Çok fazla beğendiğimden değil ama şu an bizim takıma "cuk" oturur...

1,2,3 oynuyor ve yerli...

Bence ihtiyacımız olan oyuncu Emir Predzic...

Çok fazla beğendiğimden değil ama şu an bizim takıma "cuk" oturur...

1,2,3 oynuyor ve yerli...

Emir Preldzic çok yüksek ücret alıyordu bildiğim kadarıyla geçen sene 1 milyon filan olması lazım. Bir de çok overrated bir oyuncu. Eskisi gibi etkili değil. İlk çıktığında Avrupa'da Bodiroga olacak deniliyordu. Bir numarasını göremedik. Şutu çok yetersiz.

Emir Preldzic çok yüksek ücret alıyordu bildiğim kadarıyla geçen sene 1 milyon filan olması lazım. Bir de çok overrated bir oyuncu. Eskisi gibi etkili değil. İlk çıktığında Avrupa'da Bodiroga olacak deniliyordu. Bir numarasını göremedik. Şutu çok yetersiz.

1,7 Milyon EUR gibi devasa bir ücret alıyor FB'den. Kontratı fes etmeye çalışıyorlar ama 1 milyon EUR vermeden zor gibi. Overratted olduğuna katılıyorum, zaten çokda beğendiğim bir oyuncu değil. Geçen sene çok da oynama fırsatı bulamadı Datçka'da. Piyasası da düştü. Ancak Kenan'ı alacağımıza bence çok daha iyi olur. Hem 1 hem 3 numarada backup sorununa ilaç olur. Şutu istikrarsız ama pasörlüğü iyi. Ayrıca milli takımda Ergin Hoca onu çok iyi kullanmıştı. 500-600.000 EUR arası bir bütçe kullanılabilir diye düşünüyorum, bence o da gelir bize. Ancak önce FB'nin sözleşmesini fes etmesi lazım...

Real Madrid'in Murcia'ya kiraladığı Arjantinli Campazzo, Nijerya maçında 19 sayı 5 assist 5 top çalma 3 ribauntla oynamış. Nijerya maçı çok ölçü olmaz ama bizde olsa iş yapardı diye düşünüyorum.

Nijerya maçı ölçü olur niye olmasın. Öncesinde hazırlık maçlarındad Hırvatistan, Sırbistan ve Fransaya karşı yine çok iyi oynamıştı. Real Draper'ı alıp Campazzo'yu nasıl kiralar anlamadım doğrusu

Campazzo'nun Şut ve savunması nasıl ?

Şutu eh işte , savunması vasatın altı. Milli takım performansına göre oyuncu bğenmek riskli. Senelerdir Kalnietis Litvanya ile iyi oynayıp klüp takımlarında pek bir şey yapamamıştır. Klüp ve milli tkaım yapıları çok farklı. Birisinde Aynı dil- millet - milli değerler- kısa zamanlı turnuva gibi özellikler varken diğerinde karmaşık bir oyuncu yapısı- farklı ülke-kültür-uzun zamanlı istikrar gerektirme gibi bir durum var.

Campazzo'yu klüp kariyeriyle değerlendirmek bence daha doğru. Seson başı olsa düşünülebilecek bir oyuncuydu ama topu elinde tutmayı seven bir oyuncu. İyi bir oyun kurucu olsa da bize fazla oyunun içinde görünmeden topla fazla haşır neşir olmadan oyun kurabilen bir tamamlayıcı lazım. Campazzo pek tamamlayıcı tipte bir oyuncu değil yaratıcı tipte bir oyuncu