10 Subat 2017 Barcelona - Galatasaray Maci Organizasyonu

Bireysel olarak deplasmanlarimiz var, fakat yurtdisinda topluca zirvemiz yok,
Olympiakos icin cok hazirlanmistik, otobuslerle pesinden gidecektik, Yunan devleti izin vermedi, kursagimizda kaldi.

Ilk defa toplu deplasman ise Barcelona'ya kismetmis.
Daha simdiden 10 civari gsbasket mensubu aldi ucak biletlerini, fiyatlar da uygunken.
Burasi haric es dost da gelecek mac icin, guzel bir tribun yapacagiz Palau Blaugrana'da.

O zaman La Rambla'nin bir kosesinde;
Boynumuzda atkilarla, ustumuzde formalarla gorusmek uzere,
Bekleriz.

not: Onur Uncu ozel davetlimdir..

Yıllardır hep yurt dışında bir maç düşledim ama uçak fobim engel oldu buna.

Uçak fobimi atabilir miyim, doğrusunu söylemek gerekirse zor görünüyor ama gsbasket oluşumundan tanıdığım bir arkadaşın düğünü için Ankara´dan Trabzon´a otobüsle gittiğime göre bu maçta tribünde yer alabilmek için ya uçak fobisini atarım üstümden ya da maceralı bir seyahat beni bekler.

Uçak fobimi atabilir miyim, doğrusunu söylemek gerekirse zor görünüyor ama gsbasket oluşumundan tanıdığım bir arkadaşın düğünü için Ankara´dan Trabzon´a otobüsle gittiğime göre bu maçta tribünde yer alabilmek için ya uçak fobisini atarım üstümden ya da maceralı bir seyahat beni bekler.

Onur Amca;

Şudur budur falan geveleme şimdi, geliyorsan direk yaz da biz de iştirakçı olalım amca. ;)
Hadi bakalım elleri görelim ...

Ben de isterim bir yurt dışı maç organizasyonuna katılmayı ama o zamanki şartlara da bakmak lazım doğrusu

Ben top 8 yaptigimiz sene barcelonadaki 2 macada gitmistim.Bu senede 1 2 arkadasimla gitmeyi planliyordum bu yapilan program cok guzel oldu.Insallah bende katilim saglayacagim.

Onur Amca;

Şudur budur falan geveleme şimdi, geliyorsan direk yaz da biz de iştirakçı olalım amca. ;)
Hadi bakalım elleri görelim ...

Aryacığım, ya uçak fobisini atacağım ya da maceralı bir yolculuk beni bekliyor. Belki yolculukta birlikte olamayız ama tribünde beraber haykıracağımız kesin. Teker teker geçiyoruz turları...

Sabiha Gokcen'de iceri gecip bir sise viski aliyorsun abi free duty'den, ucak saatine kadar 3 kadeh sek iciyorsun chivas'i, sonra fobi falan kalmiyor.
Ondan sonra, El Prat'ta baslariz ''Nevizade Geceleri'' esliginde kol kola yurumeye.

Savaş Karadağ maç biletlerini, Önder Çiçekoglu da yemekleri ismarlarsa 2 kişi geliriz.

Bu sezon bir deplasman yapmayı çok istiyordum zaten. Şartları bir araştırayım eğer olursa bende gelirim.

Düşündüm de araştırmaya ne gerek var. Bende geliyorum. Nasıl yapıyoruz şimdi? :)

Çok güzel bir fikir. Ben de gelmek isterim. Ortalama ne kadara mal olur ve maç biletleri konusunda sıkıntı yaşanır mı? Bunları netleştirebilirsek epey katılırım olur gibi. Düşünene çok teşekkürler.

Euroleague'de yapılabilecek en güzel deplasman. Şimdiden konuyu açtık ki uçak, otel falan oldukça ucuza alınabiliyor bu ara. Geç kalmayın.

Savaş´ım, senin gibi ömrü yollarda geçen birisinden uçak harici ulaşım alternatifleri hakkında ilgi alabilir miyim?

Malum bunca yıllık fobiyi yıkmak atmak kolay değil. : )

Abi Cicekoglu'nu geri yollayayim, motosikletine atip getirsin seni.
Saka bir yana, demiryollari alternatif tabi, veyahut gemi yolculugu. Fakat cok aktarmali ve yorucu olacaktir.
Benim yine tavsiyem alkol ve yaninda guvenecegin biriyle yapacagin yolculuk.

Savaş´ım, senin gibi ömrü yollarda geçen birisinden uçak harici ulaşım alternatifleri hakkında ilgi alabilir miyim?

Malum bunca yıllık fobiyi yıkmak atmak kolay değil. : )

Savaşım, Çiçekoğlu ile Ahmet Cömert´ten Anadolu yakasına geçiş tecrübem var benim. Önümde iki alternatif olsa; ayık kafayla uçak mı yoksa Önder ile motorsiklet mi yolculuğumu diye, tereddüt etmeden uçağı tercih ederim. : )

Yanıma güvenilir biri bulabilir miyim ki gsbasket´ten. : )

Şaka bir yana tren alternatifine bakayım ben. Bir de Tutku´nun alternatif önerisi var. Duruma göre hareket ederiz artık.