Eren Derdiyok

[FONT=&quot]Türkiye'de Daha Büyük Takım Yok"
[/FONT]
307b2af80240441fbfe70dfa313fd290.jpeg

Galatasaray'ın yeni futbolcusu Eren Derdiyok attığı imza sonrası ilk röportajını GSTV'ye verdi. Deniz Gülen'in sorularını yanıtlayan Derdiyok, "Hayal ettiğim bir hedefimi gerçekleştirdim" dedi.
"Yaklaşık 8-9 sene önce dönemin başkanı Adnan Polat ile görüşmüştük" diyen Eren Derdiyok; "Kısmet bugüneymiş. Benim için gurur verici. İsviçre'deki çoğu arkadaşım da fanatik Galatasaraylı. Herkes çok sevindi. Türkiye'de daha büyük takım yok. Takım arkadaşlarım da beni çok iyi karşıladı. Allah’ın izniyle iyi şeyler yapacağız" şeklinde konuştu.
Çok heyecanlı olduğunu dile getiren Eren, "Burada aile havası var. Hedefler yüksek, benim de takımın da hedefi başarı. Tek yumruk olup şampiyon olacağız. Bu süreçte Taraftar da bizi destekledikçe başarılı olacağımıza inanıyorum. Zor dönemler de geçirebiliriz ama kenetlenmemiz lazım. Hepimiz bir olacağız" ifadelerini kullandı.
Eren'in Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı hakkındaki sözleri ise "Daha önce rakip olarak Türk Telekom Arena'ya geldim. En güzel statlardan biri. Bu seneden sonra sık sık orada olacağım. Taraftarı bekliyoruz, onlarla birlikte maçları alıp hedefe ulaşacağız" şeklinde oldu.

konusulduğu kadar kötü futbolcu değildir. ligde her takımda 11 oynar. bide gösterdiği kötü performans kalitesiyle alakalı değil mutsuz bu adam ve biraz da tembel.