Emir Preldzic

Öncelikle hayırlı olsun.

Yalnız kafamda cevaplanması gereken bir soru mevcut;

Vladimir Micov, Jon Diebler, Blake Schilb, Sinan Güler, Göksenin Köksal, Emir Preldzic'ten oluşan altı kişilik 2-3 rotasyonunu kurarken ne amaçladık?

Bu geniş rotasyon demek için bile "geniş bir rotasyon". Ve de gerekli çeşitlilik katılmamış bir genişlik. Yada birbiri ile çakışan oyuncular içeren bir rotasyon. Açıklaması yüksek ihtimalle Emir konusunun belirsizliği, gelip gelmeyeceğine dair soru işaretinde mevcuttur. Ergin Hoca çok rotasyon sevmez, hadi bu sene yoğun tempodan dolayı rotasyon yaparak kadroyu kullansın diyelim. Ama yine de Schilb'in takımda tutuluşunu, üstüne Emir'in gelişini açıklayamıyorum. Emir, dalgalı performans sergileyen abartılı yeteneğe sahip olduğu düşünülse de bunun karşılığını vermeyen tüm bunlara rağmen yerli kontenjanından oynaması sebebiyle oldukça kıymetli bir faktör olabilecek bir adam. Bu nedenle karşı çıkmak akıllıca değil. Ama onun gelişi ile zaten kalmasına anlam veremediğim Schilb'in parası tam anlamıyla çöpe gitti bana göre. Keşke bir sürpriz de onda yaşasak.

Kesinlikle lig için çok iyi bir hamle oldu zaten bunu playofflar'da göreceğiz..Karakteri konusuna gelince bekleyip hal tavırlarını bir görelim düşüncesindeyim..

adamın videolarına bakıyorum youtube'de tamamen bize çalısmıs heralde :D

[video=youtube;aGGifRAGOVk]https://www.youtube.com/watch?v=aGGifRAGOVk[/video]

Emir ile ilgili mesele 6-0 işareti değil ki. Onun bu hareketini umursamak bile yanlış.

Emir'in Abdi İpekçi'deki maçlarını izlemek bile yeterince fikir verici olabilir. İpekçi'deki hareketleri Ülker Arena'da da yapabilecek mi? Yaparsa rakip takım taraftarları ve şikeci başkanları nasıl tepki gösterecek göreceğiz. Dahası aynı hareketleri yaptığında Erdenay'ın hakemleri eskisi kadar müsamaha gösterecek mi sezon içinde bunu da göreceğiz.
Emir transferi teknik ve taktik anlamda ne katar göreceğiz ama dahası hem rakibin hem de hakemlerin iki yüzlülüğünü de göreceğiz gibi.

Biraz iddialı olacak ama lig şampiyonluğunu getirecek hamle olarak görüyorum Emir transferini.
En çokta Ergin Ataman ile uyumuna güveniyorum.

Maliyet bakımından gerçekten çok akılcı ve muhteşem bir hamle. Yerli rotasyonu için çok değerli bir takviye oldu.

Fakat işin bir de karakter kısmı var ki, sanırım Emir'i sevebilenimiz yoktu FB Ülker'deyken. Umarım benzer itici tavırlardan mümkün olduğu kadar uzak durur.

2-3 rotasonunun şişkinliği dışında itirazım yok.Oldukça ucuza gelmiş ama bu takımdaki süre dağılımları roller rotasyonlar nasıl olacak merak ediyorum.

Oyuncu formayı giydikten sonra olumlu bakmaya aşırı meyilli bi taraftarım. Aleks Maric geldiği zaman bile kendimi inandıracak sebepler bulmuştum ama Emir hiç içime sinmedi. Hayırlı olur umarım.

Krstic'in yerine umarım somut bi pivot alınır, yoksa sert maçlarda içeri çok sıkıntılı :/

Emir Preldzic Turk statusunde alinabilecek en degerli oyunculardan. fb maclarinda karsi takimin fisini cekerse mac icinde kimse sasirmasin .

emir transferinden memnun değilim açıkçası. emir'i beğenmiyorum. size güzel şeyler hayal ettirten, yetenekleri ve potansiyeli yüksek ancak sene sonu baktığımda veriminden hoşnut olmadığım bir oyuncu. bu benim için birinci sıkıntı. ikincisi ise bu kadar geniş kadro kurulmuşken micov'un sakat geçireceği dönemi bu kadronun kotarması gerekiyor bence. 1 hafta önce sorsanız kurulan kadrodan gayet memnundum. hala da öyleyim. ancak micov döndüğünde nasıl bir plan yapacağız şuan düşünemiyorum. umarım geçen seneki daçka gibi bir duruma düşmeyiz.

izlerken bol kanserli maclar, artik televizyonumu kirarsiniz , elinizdeki telefonumu atarsiniz, emir izlemek insani yoruyor,

Ön yargılı olmamak lazım. Artık bizim formamız altında oynayacak. Ben iyi odaklanmış bir emirin ligde fark yaratacağı kanaatindeyim. Umarım takımla, taraftarla uyum yakalar...

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugünkü maça göre takımın en hazır oyuncusu diyebiliriz.(Tyus da hazır durumda ama o ,Emirden daha erken takıma katıldı )

bugünkü maça göre takımın en hazır oyuncusu diyebiliriz.(Tyus da hazır durumda ama o ,Emirden daha erken takıma katıldı )
Emir her zaman belli bir seviyenin üzerinde oynamış bir oyuncu. Ara sıra hırsına yenik düşüp yanlış şeyler yapıyor Fener'de çok gördük.
Alacağımız en düşük maliyetle en verimli oyuncuyu aldık. Kesinlikle bizi memnun edecektir.