Emir Preldzic

4-6 hafta arası yokmuş.
Daye,Micov'dan sonra kötü oldu , Russ-Dentmon gitti. Thompson gidecek. Artık Orhan-Ege'yle çıkarız sahaya.

Emir Preldzic x faktor. Oynarsa cok buyuk islere imza atar. Oynamasi lazim....

Bana kalirsa maclara McCollum-Sinan-Emir-Daye-Tyus ilk 5'i ile baslanabilinir. Micov'un 6.adam olarak girmesi ve oyuna ısınması en ideali.

Bu adamı transfer ederek ligdeki rakibinin maaş yükünü azaltıyorsun.

Bu adamı futboldan örnek verecek olursam, bir zamanlar fb ve GS forması giyen Elvir Balic'e benzetiyorum.

Yetenek var,her sey var, maci koparabilir ama gelde istikrara.

Bir macta 6/5 ucluk ( 23-25 sayı ) ' da atabilir, diger macta 6/1 ucluk,5 top kaybı yapıp benchten cikamayabilirde....

Bu adamı futboldan örnek verecek olursam, bir zamanlar fb ve GS forması giyen Elvir Balic'e benzetiyorum.

Yetenek var,her sey var, maci koparabilir ama gelde istikrara.

Bir macta 6/5 ucluk ( 23-25 sayı ) ' da atabilir, diger macta 6/1 ucluk,5 top kaybı yapıp benchten cikamayabilirde....

Yeteneklerine asla lafım yok lakin bu hareket yapılmamalıydı.

Oynasan,biraz oynasan takımı şampiyon yaparsın tek başına..fb'deyken ne maçların var ama sorun kaynağın nerede bilinmiyor.

Kafanı basketbola versen....Bugun sinyalleri aldık. Biraz oyna. cok iyi oynama , biraz diyorum..Cunku biraz oynadın mı etkin cok fazla.

Aslında olurda işte...Olmalı.Oldurulmalı. Yetenek var ama işte olmayanlar manevi boyutlar işin.

Yoksa Reale,Oliye,Panaya 30 sayı rahat atar kendi gibi olsa.

Yok daha neler türk statüsünde olmasına rağmen fbninde , daçkanında yüzüne bakmadığı oyuncu buna verilecek süre cana verilsin daha iyi göksenin , can , ege hepsi bundan daha faydalı sırf türk statüsünde oynuyo diye alınmış bom boş bir oyuncu.

Kesinlikle yollar ayrılmalı. Emirden hiçbir zaman pek ümitli değildim ama yokları oynadı. Bu kadar kötü katkı beklemiyordum.