2016/2017 Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Müessese kulüpleri hakikaten bitmiş artık. Eh artık doğru düzgün sponsorlar bizim gibi takımlara sponsor olmayı düşünebilirler. Efes 40 sayı fark yedi diye üzülecek bir taraftarı yok böyle kulüp mü olur.

Birleşsinler işte bizimle.
Galatasaray A.Efes olalım.
Onlar da bütçe var, bizde de taraftar.
Güçleri birleştirelim başarıya koşalım.
Yönetim de basketbol aklı olan birisi olsa olurdu tabi bu.
Şimdi sadece hayal...

Fenerbahce 4-1 kazanir seriyi

Efes'in bu kadar kotu olusu Bjk'yi iyi gosterdi , biz ciksak Bjk elerdik.Ters gelen yapimiz vardi Bjk'ye karsi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onu geçeceksin finale çıkmanın şu artısı olurdu euroleague şampiyonuna kaybedip eurolegue için lobi yapardık ama dursun vizyonsuzu Euroleague'den görüşme daveti gelmedi diyor sanki adamlar sana muhtaçmış gibi yeteneksiz gökseninlerle baskette sabrilerle futbolda başarı için mücadele ederiz artık.

Aynı maçı mı izliyoruz acaba ? Fenerliler her pozisyonda kendilerini yerlere atıyorlar penaltı arayan forvet gibi ve her defasında da faul alıyorlar.Obradovic in her pozisyon sonrası eli hakemlerin omuzunda.

Bizim şampiyonluğumuzun çalındığı maçtan beri böyle tek taraflı maç izlememiştim. Udoha verilmeyen teknik faul bobby dixonu döverek dışarı atmalarına rağmen hakemin faulu zorla çalması BJKnin savunmada yaptığı faullerin çalınmayışı vs. BJK çok iyi oynuyor ama bu maç euroleague hakemleri ile oynansa şu an +10du.

Bizim şampiyonluğumuzun çalındığı maçtan beri böyle tek taraflı maç izlememiştim. Udoha verilmeyen teknik faul bobby dixonu döverek dışarı atmalarına rağmen hakemin faulu zorla çalması BJKnin savunmada yaptığı faullerin çalınmayışı vs. BJK çok iyi oynuyor ama bu maç euroleague hakemleri ile oynansa şu an +10du.

Şu maç euroleague hakemleriyle oynansaydı, son periyotda fenerli oyuncuların yerlere uçmalarına en az 3 teknik gelirdi.Ayrıca Obradovic' in her pozisyon sonrası hakemlere sarılıp omzuna adam olun dercesine vurmasına kaç teknik faul gelirdi acaba.Dokunulmazlığı mı var bu herifin her pozisyon sonrası fiziki müdahalede bulunuyor hakemlere ?

Maç içinde 3 kritik hata var, diğerlerini gölgede bırakan.
Kalinic - strawbery pozisyonunda faul yerine hava atışı çalmaları,
Sonraki pozisyonda kalinic e faulden sonra teknik çalmaları,
Udoh smaç yaparken koluna vuran Roll e sportmenlik dışı çalmamaları.

Şu maç euroleague hakemleriyle oynansaydı, son periyotda fenerli oyuncuların yerlere uçmalarına en az 3 teknik gelirdi.Ayrıca Obradovic' in her pozisyon sonrası hakemlere sarılıp omzuna adam olun dercesine vurmasına kaç teknik faul gelirdi acaba.Dokunulmazlığı mı var bu herifin her pozisyon sonrası fiziki müdahalede bulunuyor hakemlere ?

Valla fbü euroleagude 35 maç yaptı vesely karaktersizi dışında ben çok fazla teknik faulünü hatırlamıyorum. Genel olarak obradovicin hakemlere karşı tutumunda haklısın ama bugün ufuk sarıcanın her şeye itiraz etmesinin yanında yaptıkları hiçbir şeydi bence.

Stimac - Clark ikilisi bu sene Vesely - Udoh ikilisine karşı gördüğüm en iyi mücadele eden ikili. hatta maçın bazı bölümlerinde sindirdiler resmen Stimac Udoh'u birkaç pozisyonda potaya sürükledi. Final Four'da Ayon - Randolph - Hunter - Thompkins gibi hayvansı uzun rotasyonlu Real bile savunmada hücumda çözüm bulamamıştı bu ikiliye. Ufuk Sarıca'ya helal olsun diyorum takım kimyasını çok iyi kurmuş.

Bjk'den öte Ufuk Sarıca'nın cok iyi lobisi var.Bu adamin karsiyaka sampiyonlugu da bence temiz degildi.
Fb ve Efes'i dogramislardi o sene..
Bahsettiginiz pozisyon bu sanirim,mac yakin diye calmamis olabilirler

26296f50b5c512ab9bba262e2dec8205.jpg

Bjk'den öte Ufuk Sarıca'nın cok iyi lobisi var.Bu adamin karsiyaka sampiyonlugu da bence temiz degildi.
Fb ve Efes'i dogramislardi o sene..
Bahsettiginiz pozisyon bu sanirim,mac yakin diye calmamis olabilirler

26296f50b5c512ab9bba262e2dec8205.jpg

Evet hocam dediğim pozisyon buydu. Ufuk sarıca gerçekten iyi koç olma yolunda ilerliyor; ama bu kadar çirkeflik yapmasına gerek yok. Her pozisyonda itiraz etmeye devam ederse bir süre sonra oluşturduğu iyi algıyı kaybedecek. Ufuk sarıcanın maçlarda yaptıklarını Ergin Ataman yapınca anında teknik yiyor, nasıl oluyor anlam veremiyorum.

Bu ülkede lobi denince akla ilk gelen fb camiasıdır. Kadın/erkek basketbol ve futbolda yıllarca yaptıkları herkesin malûmudur. Tabii şikeyi bile savunan fblilerin bunu da reddetmesi son derece doğaldır. Bu ülkede A.Y gibi bir mafya varken diğer kulüp ve kişiler için lobiden bahsetmek komiktir, bu camianın yanında devede kulak kalır.

Oyuncu çirkefliğinde kimse Vesely'nin eline su dökemez. Obradovic de en dokunulmaz koçtur. Tamam kariyerlidir/başarılıdır lâkin bu özellikleri ona her pozisyonda hakeme itiraz etme, diyaloğa girme hakkını vermez. Ufuk Sarıca da çok efendi değildir ancak lobi deyince adres bellidir.

Adalet lazımsa her maç bjk'nin hakemler sayesinde kazanmasını isterim. Bazıları geçmişteki günahlarının bedelini öder ve biraz olsun empati yapma fırsatı bulur belki. Çünkü bu ülkede yapılan her şey yapanın yanına kâr kalıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fener mi çok kötü, BJK mı çok iyi anlamadım. Stimaç ve clark resmen madara etti pota altında udoh ve vesely i. Fener resmen ribaunt alamıyor. BJK her ribaunta el sokuyor.

Beşiktaşın sinmeden, geri adım atmadan ve cesurca savaşını gıpta ile izliyorum. Bizim takımdan da beklediğim sadece ve sadece bu...

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener mi çok kötü, BJK mı çok iyi anlamadım. Stimaç ve clark resmen madara etti pota altında udoh ve vesely i. Fener resmen ribaunt alamıyor. BJK her ribaunta el sokuyor.

Fener kötü değil, gözlemlediğim kadarıyla Euroleague i almanın bir rehaveti var oyuncularda.Rakiplerine saygı duyarak oynuyorlar.Şampiyonluk önemli olsa da konsantrasyon sorunu yaşıyorlar bence.Beşiktaş'ta var gücüyle savaşıyor. Kovarak gönderdiğimiz Sertaç yaşına ve cüssesine rağmen kaleci gibi bir oraya bir buraya uçtu top için.Thompson ve Clark formsuz olmasa belki bir maç çıkartılardı Ülker arenada.