2016/2017 Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Bu birleşme mevzusu tamamen yönetimlerin kapasitelerinden,vizyonlarından kaynaklı bir şey. fb yönetimi ne yazıkkı güçlü her ne kadar çirkef,şikecide olsalar adamlarda güç var.Keza bjk yönetimide hani bu doğrultuda,Trabzonspor vs.. derken Türkiye'de en aciz yönetilen klüplerin başında Galatasaray geliyor. Çap : 0, Hizmet : 0, 0+0 = 0 .....Taraftar takmış kafayı Ergin Atamana,ıvır zıvır şeylere, soran yokki Ayhan Akman kaç para alır,ne fonksiyonel görevi vardır. En son ki fb maçından sonra bir allahın kulu yönetim hakkında olumsuz tezahurat yapmadı ıslıklar hariç.

Doğuş-fb işi yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Yok Wanamaker, Clyburn fb'ye geçecekmiş. Gerçekten çok şaşırdık. Yani ona buna yalakalık yapacağız diye Darüşşafaka'nın adını niye kirlettiniz be kendine iş adamı diyen Aziz'in tasmalı uşakları? Ülker de yetmedi. Allah gözlerini doyursun ne diyelim. Takımın adı da fb+ülker+doğuşspor olsun. İnşallah kupayı yine alamazsınız inşallah. Sonradan görme loser, şikeci camia! Yetmezse Efes ile de birleşin. Sonra da utanmadan "rus mafyası yeaa" diye ağlarsınız.

Anlaşma tamamlanmış ama sezon devam ettiği için Aziz açıklamamiş.
Olası bir eşleşme de Daçka, Fb'ye yatacak.

Wanamaker transferini bitirmiş Fb.
Yerli oyuncular içinde son söz Obra'ya aitmiş.

Blatt ve Clyburn gelecek sene muhtemelen Maccabi'de olacaklar.

Kaynak: Forumca sevilmeyen bi basketbol yazarı :)

Anlaşma tamamlanmış ama sezon devam ettiği için Aziz açıklamamiş.
Olası bir eşleşme de Daçka, Fb'ye yatacak.

Wanamaker transferini bitirmiş Fb.
Yerli oyuncular içinde son söz Obra'ya aitmiş.

Blatt ve Clyburn gelecek sene muhtemelen Maccabi'de olacaklar.

Kaynak: Forumca sevilmeyen bi basketbol yazarı :)

Yarı finalde Fenerbahçe'nin rakibi Darüşşafaka Doğuş değilde Banvit olacağını düşünüyorum, bence muhtemel bir Banvit-Darüşşafaka Doğuş eşleşmesinde galibi Banvit olur.

Yarı finalde Fenerbahçe'nin rakibi Darüşşafaka Doğuş değilde Banvit olacağını düşünüyorum, bence muhtemel bir Banvit-Darüşşafaka Doğuş eşleşmesinde galibi Banvit olur.

Fenere umarım daçka çıkar. Niye mi ? Banvit Daçkayı teraziye koyduğumuzda Daçka güç olarak üstün epey bir. Ayrıca şike nasıl yapılırı her dalda tasdikleyen fb'ye daçka nasıl yatacak onu canlı şahit olarak görürüz.

Muhtemel bir fb-GS finalinde çoşkuyu üstte taşımalıyız. Şampiyonluk % 50-50 gibi duruyor bu sene bence.

Onca takımı saydım ama bjk'yi saymıyorum ve kendilerini 8 takım içinde en zayıf halka olarak görüyorum. Playofflarda çeyrek finalde 2-0 vurur geçeriz.

Bizim Daçka maçı, sözde Daçka Cuma günü Real ile yaptığı maç yüzünden ertelendi ama Real İspanya'ya dönüp dün lig maçına çıktı. İlginç...

Bizim Daçka maçı, sözde Daçka Cuma günü Real ile yaptığı maç yüzünden ertelendi ama Real İspanya'ya dönüp dün lig maçına çıktı. İlginç...

Oyuncularımızın dinlenmeye ve antremanlarda Ergin hocamızın takip ettiği rakip takımlara karşı nasıl oynamalıyız,pratiğe ihtiyacı var..Bu ara ilaç gibi geldi aslında bize.Daçka,Efes(elenirse) moral olarak çöktü,çöktü :) Ergin hocamız zaferlere giden yolda,içimizdeki İrlandalılara rağmen her zaman zirve yolunda iddialı olacaktır.

Uşak Sportif’te bugün oynanan Banvit maçında kadroda yer almayan Zach Auguste’un takımdan ayrıldığı öğrenildi.

Kapabilseydik keşke...

Yukarida bayagi iyimser yorumlar gordum, olasi bir efes veya dogus eslesmesinde turu gecmemiz bayagi zor yari finalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yarı finalde iki takımıda eleyecek gücümüz var.Mental olarak hazırlandık mı ve tam kadro çıktık mı, vay Furkan Aldemirin haline Tyus ve Pleiss karşısında...

Efes'i ise yarı final konusunda kalır mı kalamaz mı soru işareti diyorum. Moral olarak çökmüş durumdalar, Karşıyaka eşleşmesinde tur ortada olur.

Galatasaray'dan resmi açıklama geldi. Sinan Güler, Tibor Pleiss, Alex Tyus ve Errick McCollum sakatlıkları nedeniyle A.Efes maçında yoklar.

Zaten 6.lığımız garanti olduğu için Orhan Hacıyeva reisi daha fazla görürüz :) Nedense bu oyuncumuza karşı ayrı bir sempatim var çok fazla oynamamasına rağmen.

sinan ve maccollum yokmuş. Takımı baltalayacak oyun kurucular dışarıda. pleiss veya tyus tan biri olsaydı kesin galibiyet yazardım.