Tibor Pleiss

Pleiss transferi çok güzel oldu. İsim olarak alınabilecek en iyi ismi aldık. Oğuz'un, Furkan'ın bu takımın ihtiyacı mı sorularına katılmakla beraber nba ve nbdl de kendini güç ve savunma olarak geliştirmiş olabileceğini umuyorum. Tyus da yeterince süre alacaktır zaten. Kulaç açıklığı yüksek bir oyuncu, bu savunma yaparken faydalı olabilecek bir özellik. Bakalım eksisiyle artısıyla hayırlı olsun.

Şimdi Ataman'ın doğru beşleri bulması gerek. En kritik şeylerden biri bu olacak. Pleiss'in spacing sıkıntısı yaratmayacak olması da çok kritik.

Eğer Russ, Tyus ve Thompson beklediğim seviyelerde oynarlarsa çok güzel takım olduk. Thompson'ın baya eksik kapatmasını, takımın tutkallarından olmasını bekliyorum. Bu üç oyuncu da takıma enerji katması gereken oyuncular.

Pleiss'in gelmesi mucize otesi bir sey. Cska bile zor kendisini alir derken,bize gelmesi ( transfer sekli olarak ) 40 yilda bir denk gelir. Drogba'nin GS'ya gelmesi, Pleiss'in gelmesi ayni degerde.

Klubun yonetim kapasitesini,tecrubesini,sartlarini asan transferlere ornek.

Pleiss Avrupa'nin en iyi ilk 5 kadrosunda yer alirsa sasirmam. Cunku en buyuk adaylardan birisi.

Bu sezon ilk 5'imiz soyle olmali. Dentmon-Sinan-Micov-Daye-Pleiss

Boşta alınabilecek en iyi oyunculardan bir tanesiydi . Adı csk İle anılırken bizim almamız büyük başarı . Krstic in sakatlanmasına nerdeyse üzülmedim diyeceğim . Bir 2 numara hariç bütün bölgelerimiz üst düzey oldu .

Pleiss kendisini en cok fb gibi takimlara karsi oynarken etkisini hissettirecektir. Udoh ve Vesely 5'er faulle oyun disi kalmalari kacinilmaz artik. fb macinda yapilmasi gereken Dentmon oyun kurarken bir sekilde topu havaya atip Pleiss ile topu bulusturmak gerekiyor. Tek basina pota altini karartir. Lig icin sampiyonlugun 1 numaralari adayi biziz kesinlikle.

Daye-Pleiss ikilisi NBA'de basketbol nasil oynanir restiali sunacaklar. Umarim bu ikili mac icinde devamli birlikte kalir uzunca sureler. Thompson ve Tyus ise bu ikiliyi dinlendirme gorevine soyunmali.

Herkese Mutlu Bayramlar ;) Gerçekten mükemmel bir transfer oldu Pleiss transferi..Her açıdan çok faydalı bir transfer hem kadrodaki varlığı hemde maddi açıdan bu kadar ucuz geleceğini kimse tahmin edemezdi sanırım..Adeta bayram hediyesi oldu bize..Listedeki diğer isim Ayres de iyi adamdı yani hoca bu sefer hiç riske girmemiş gözüküyor :)

Hayırlı olsun çok iyi bir transfer oldu Pleiss..Bu sezon en beğendiğim transferler Dentmon- Emir- Daye- Tyus- Pleiss oldu..Russ da iyi oyuncuya benziyor ama kendisini pek tanımıyordum bekleyip görelim..

Iyi bayramlar. Tibor bizim için çok güzel oldu Krsticin bırakması işimize geldi. Spacing de süper iş yapar. İkili oyunlarda işimizi görür. Udoh kadar sert olmasada savunmada etkisini gösterir. Sırtı dönük oyunuyla bizim icin cok iyi bir avantaj

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gözler Ercegi gördü :) Pleissin softlugu bize hard gelir :)) hayırlı olsun şu zamanda çok güzel paraya çok güzel hamle oldu .