Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Zizic çok iyi oynarken, Udoh ta yokları oynuyor. Melli'den çıkıp Udoh almıştım. Melli kötü oynayınca sevinmiştim. Ama Udoh böyle devam ederse bir işe yaramayacak.

Son düzenleme:
Zizic, Clyburn, Honeycutt, Doellman, Daye.. Vu oyunculara bir türlü şansım tumuyor, ne zaman alsam kötü yapıyorlar, satsam coşuyorlar.

Rezalet bir hafta tüm olmayacak ihtimallerin hepsi oldu.7 haftadır çift hanelerde pir yapan ve çok formda olan Datome 9 ribaund a rağmen 3 pir aldı.Dunston bu sene ilk defa iç sahada çift hanelere çıkamamasıyla kalmayıp -2 ile maçı tamamladı.Vesely den böyle bir performans olabilir diye düşünüyodum ama çıkmaya fırsat bulamadım.Zaten bu üçünden 4 geldi,toplamda da 148.7 ,geçen haftaki 230 un ardından bu baya kötü oldu

Vesely 30 da yapsa almam diğer hafta mental problemleri çok fazla gün yüzüne çıktı bu sene. Asıl şaşırtıcı olan Udoh oldu Udoh'u olanlar için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Datome, Simon gibi oyuncularım takımın lastiğini patlatarak maalesef beni yolda bıraktılar...Her hafta böyle oyuncuları titizlikle seçip takımıma alıyorum..

Son düzenleme:
Kötü ve puanların düşük olduğu bir hafta. 150 puan aldım ben de. 532 lerden 596 ya geriledim. Bu hafta aldığım Pleiss+Udoh+Brown üçlüsü 29,5 PIR getirirken. Çıktığım Ayon+Birch+Melli üçlüsü 41,2 PIR getirmiş. yani toplamda 12 PIR kaybım var. Bu oyunculardan ayrıca 4.5 kredi kaybım olmuş. Hayal kırıklığıyla dolu bir hafta oldu benim için.

Pleiss 2 faul aldıktan sonra neden hiç girmedi anlamadım . Allahtan Diebler Blake böyle kısır bi gecede 44 pir getirdi. Sürprizlerle dolu bi haftaydı...

147 puan alarak sıralamada geriledim.Pleiss Melli Datome batırdı bu hafta beni.
Wanamaker Larkin Langford De Colo Goudelock Datome Udoh Melli Brown Pleiss mevcut kadrom.Wanamaker Larkin Goudelock out Teodosic Doncic Clyburn in değişikliğini yapmayı düşünüyorum.

Faverani'den çıkayım mı bi hafta daha bekleyeyim mi karar veremedim . Son hafta bize karşı -2 dışında her hafta düzenli olarak 15-20 arası getirdi. Jankunas Zizic gibi alternatifler de orada yatıyor.

Son düzenleme:
147 puan alarak sıralamada geriledim.Pleiss Melli Datome batırdı bu hafta beni.
Wanamaker Larkin Langford De Colo Goudelock Datome Udoh Melli Brown Pleiss mevcut kadrom.Wanamaker Larkin Goudelock out Teodosic Doncic Clyburn in değişikliğini yapmayı düşünüyorum.

Wanamaker çok formda ve sayı bulamasada tek guard olarak asistleriyle verimliliğini artyırıyor..Larkin-Doncic değişikliği düşünebilirsin..Yine Gou attığı sayıya oranla yüzdesi düşük olduğu için az PIR getiriyor yani verimsiz oynuyor..Bence yerine Honeycutt veya Singleton düşünülebilir..Clyburn iki yüzü keskin bıçak ne yapacağı belli değil..

500 kredi ile çıktığım yola 690 kredi ile devam ediyorum...Son haftalarda inanılmaz fazla kredi kaybettim..İyi bir guard ikilisyle haftalardır gidiyorum Wanamker ve James..Bu hafta James-Doncic değişikliği yapabilirim..Fakat pota altı rotasyonunu tam istediğim gibi yapamadım maalesef..Şu anda Udoh, Ayon, Birch ve Brown...Forvet pozisyonunda ise Datome ve Simon geçen hafta beni yakan isimler oldu..Simon u tutup Datome yi değiştirmeyi düşünüyorum..Son lig maçında da iyi sinyaller vermedi..Lojeski ve Papanikalou un iyi savunması karşısında yine performans veremeyebilir..Birch bana hiç güven vermiyor pota altında da onu gözüme kestirdim ama yerine geçecek adaylarım çok kısıtlı..

1 haftalık ara çok özletti :) kaldığımız yerden devam edelim. şu an takımım:

james / ohayon
kc rivers / de colo / dj seeley / datome
brown / jankunas / melli / birch

şeklinde. ohayon, seeley, jankunas ve birch çıkmak istediğim isimler. ohayon 1 haftalık bi tercihti kredi sıkıntım olduğu için. onu kesin çıkıyorum. geri kalan 3lüden dj seeley'i çıkarsam yanına jankunas veya birch'ten herhangi birini çıksam da çok kısıtlayacak beni alacağım oyuncular için. ohayon ve seeley düşük kredili oyuncular çünkü. aynı zamanda dj seeley tipi oyuncular cska'ya karşı yüksek PIRlar getirebiliyor. beklentim de var ondan. o yüzden belli bi PIRin üstüne çıkamayan ama istikrarlı jankunas ile fener deplasmanına çıkacak birch'ü çıkacağım. 141.52 kredim oluyor bu 3 oyuncu çıktığımda 1 pg, 2 pf/c almak için.

kimleri alacağım konusunda ise kararsızım. pg de düşük kredili oyuncuların neredeyse hiç biri güven vermiyor. aynı durum pf/c pozisyonu için söz konusu değil. çok daha geniş bi havuz var uzun oyuncular konusunda. bu yüzden güvenilir bi guard alıp brown ve melli'nin yanına daha orta derecede iki oyuncu almak kafama yatan seçenek şimdilik. pg için heurtel veya doncic'ten birisini kadroma katmak istiyorum. fikstürleri de rahat, aldım mı bikaç hafta tutarım. ikisi de formda. fiyatları da çok yakın. buradaki seçim uzun vadede çok farketmez diye düşünüyorum haftalık performanslar farklılık gösterse de. heurtel'i alırsam 82, doncic'i alırsam 80 kredi kalıyor 2 tane pf/c oyuncusu için. burada tıkanıyorum. tavsiyelerinize açığım

1 haftalık ara çok özletti :) kaldığımız yerden devam edelim. şu an takımım:

james / ohayon
kc rivers / de colo / dj seeley / datome
brown / jankunas / melli / birch

şeklinde. ohayon, seeley, jankunas ve birch çıkmak istediğim isimler. ohayon 1 haftalık bi tercihti kredi sıkıntım olduğu için. onu kesin çıkıyorum. geri kalan 3lüden dj seeley'i çıkarsam yanına jankunas veya birch'ten herhangi birini çıksam da çok kısıtlayacak beni alacağım oyuncular için. ohayon ve seeley düşük kredili oyuncular çünkü. aynı zamanda dj seeley tipi oyuncular cska'ya karşı yüksek PIRlar getirebiliyor. beklentim de var ondan. o yüzden belli bi PIRin üstüne çıkamayan ama istikrarlı jankunas ile fener deplasmanına çıkacak birch'ü çıkacağım. 141.52 kredim oluyor bu 3 oyuncu çıktığımda 1 pg, 2 pf/c almak için.

kimleri alacağım konusunda ise kararsızım. pg de düşük kredili oyuncuların neredeyse hiç biri güven vermiyor. aynı durum pf/c pozisyonu için söz konusu değil. çok daha geniş bi havuz var uzun oyuncular konusunda. bu yüzden güvenilir bi guard alıp brown ve melli'nin yanına daha orta derecede iki oyuncu almak kafama yatan seçenek şimdilik. pg için heurtel veya doncic'ten birisini kadroma katmak istiyorum. fikstürleri de rahat, aldım mı bikaç hafta tutarım. ikisi de formda. fiyatları da çok yakın. buradaki seçim uzun vadede çok farketmez diye düşünüyorum haftalık performanslar farklılık gösterse de. heurtel'i alırsam 82, doncic'i alırsam 80 kredi kalıyor 2 tane pf/c oyuncusu için. burada tıkanıyorum. tavsiyelerinize açığım

Anthony Randolph+Gabriel' yetebilir kredin.

Anthony Randolph+Gabriel' yetebilir kredin.

evet yetiyor ama kenny gabriel konusunda kararsızım. oyuncudan dolayı değil fakat takımımda mike james ve kc rivers var. panathinaikos'tan 3 oyuncuyu takımda tutmak ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. anthony randolph hiç düşünmediğim bi isimdi fakat şimdi bu 1 haftalık aradaki performansına baktım kupadaki, her maç 20+ getirmiş. aynı performansı eurolige yansıtırsa çok büyük katkı verir. yine de real madrid'den uzun almaktan başından beri çekiniyorum. çünkü uzun rotasyonunda çok isim var ve bu süreler paylaşılarak oyuncuların yüksek PIR getirmesini engelliyor ayon hariç. yine de değerlendireceğim. performansı aklımı çeldi.