Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

O yaşlandı, kadayıf oldu artık. Ne varsa gençlerde var diyor hatta :)

Babandan bi yazı çıkar yine, şöyle anasayfadan yayınlamalık :)

Arya'cım bu yıl zaten alınacak topçular belli başta. 45-60 arası topçular ben buradayım diye bağırıyor. İlerleyen haftalarda ince ayar yapanlar öne çıkacak. İlk başta kadrolar gereğinden fazla benzer bu yıl.

Heurtel i alacağım muhtemelen kadroma. Baskonia ya karşı son 3 maçında 25-26 ortalama yaptı. Sezonun ilk maçı, belli olmaz tabi ama, ben genede alıyorum kendisini.

Hazırlık maçlarında Granger çok iyi performans sergiledi. Geçen sezon Laboral'de aldığı verimi bu sene ondan alacak sanırım. Granger daha doğru bir seçim olabilir.

Maliyet açısından da daha uygun, Perasovic in tercihini de bilmiyoruz daha. Bizimle olan kupa finalinden sonra son kararımı vereceğim muhtemelen. Ama Heurtel de istatistiklere oynayan bir oyuncu, sayı atıyor, asist yapıyor, faul alıyor ve faul yüzdesi de iyi.

Bu arda Datome SG/SF de.

Bir diğer seçilebilir alternatif de Rice olabilir. Koponen trafik kazası sonucunda travma geçirmişti, tek kaldığı için uzun süre alabilir.

Parça parça yazıyorum ama bence Milano-Maccabi maçı da yüksek skorlu olabilir. Bu takımlardan oyuncu almayı planlıyorum. Gentile, Raduljica, Zirbes ilk aklıma gelenler. Dragic geçen sene beni göçertmişti, bu sene soğuğum kendisine.

Players Market kısmından artık oyuncuların değerlerini koruması, arttırması ve azaltmaması için almaları gereken verimlilik puanlarını görebiliyoruz. Tablo yapıp hesap yapmaya gerek kalmadı.

Telefondan zor olsa da Gs_EL takımımla katıldım.

Larkin
Erick Green

Datome
Beaubois
James Anderson
Melih Mahmutoglu

Pleiss
Raduljica
Omic
Vezenkov

Uzunlar biraz zayıf kaldı ama bakalım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk kez katiliyorum bu oyuna. Sanirim ilk basta cogu kisinin yaptigi hatalari bende yapacagim.
Takim kurdum ama kalite/isim olarak en iyi oyuncular hep en iyi performans gösterecek diye birsey yok.
Yinede bana göre baya saglam bir takim kurdum. Bizim Galatasaray'dan 3 tane oyuncu aldim. Fener'den 2 tane :)

Umarim motivasyonu kaybetmeyip devam ederim oyunda.

Ben de geçen senelerde katılırdım. Hep sezon ortasında unuturdum, bırakırdım. Bu sefer sizin de gazınızla tekrar takımlarımı kurdum. Umarım bütün sene boyunca ilgimi sürdürürüm.

Herkese başarılar dilerim. Çok zevkli geçeceğine eminim.

GSBasket Official adında bir takım kurduk.

Kadromuzu her hafta ilk maçın oynanacağı gün paylaşacağız.

Takipte kalın.

Ligin başlamasına daha 17 gün var. Şu anda takım sayımız 179.

Maksimum 5 takımla katılabilirsiniz.

Lig Adı: GSBasket
Şifre: VladMicov5

Kerem Seçer ve Oğuzhan Günebakan;

Bir zahmet kadro paylaşımlarına girseniz de bizler de nasiplensek.
Olmuyor böyle sessiz kalarak prim yapmak. Sonra maçlar başlayacak, puanları toplayacaksınız; biz bu işi biliyoruz ayakları falan ... Yok öyle yağma !