Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Sene başlarken De Colo mu Langford'mu derken De Colo yu aldım. Şimdilik ikiside eş değer fakat Langford'un bu performansının böyle devam etmiyeceğini öngörüyorum. Clarke dan sonra daha çok yıpranıyor, temasa dayalı oyun yapısıda sakatlık riskini arttıyor. Bence çokda bel bağlamamak daha iyi gibi.

Mantıklı, ama Langford un yerine de De Colo yu alamıyorsan daha az riskli birisi yok malesef.

langford'dan 40, larkin'den 20, hanga'dan 19, sloukas'tan 29 aldığım takımda başka getiri yok resmen. 200ü bile zorlayabilecek bi haftada 150de falan kalıcam. tabi ki iyi skor ama böyle yüksek skorların yanında victor rudd -1, printezis 3, clyburn 3 falan görmek koyuyor. şu an pappas'ta -1de takım coştuğu halde. bu oyuncular ortalamasını yapsa 200ü görücem zaten ama elbet 3*4 tane çürük elma çıkıyor takımda

Takım çöplüğe döndü,imkanım olsa 1-2 kişi hariç hepsini takımdan çıkarcam.Haftaya nasıl bir kadro yaparım kimleri çıkarırım hepsi soru işareti,Pappas dan bir türlü çıkamadım kaç haftadır ilk haftaki getirisini 3 haftadır mükemmel bir şekilde yedi.Bir insanın maç içerisinde + ya geçen istatistiği olmaz mı ya şut bile denememiş adam insan sıkılır bir tane zorlama atar onu bile yapmamış,çıldırmamak elde değil

pappas ta -1. 200 puanı görecekken 140 150de kalıcaz takımda iki tane eksi 2 tane tek hane var. bu kadar güzel performanlsardan sonra umutlanmıştım ama sonuç yine hüsran

Bu sezon Euroleague de az takım olması sebebiyle maalesef kadroya alacak farklı oyuncular bulmakta büyük sıkıntı çekiliyor.
Bakıyorum da tüm kadrolarım birbirine benziyor; kısacası ya hepsi iyi puan getiriyor ya da hepsi hüsran yaratıyor.

Bu haftayı hemen herkesin belirttiği gibi 150 civarı puanlarla kapatacak gibiyim; çok daha fazla gelmesi gerekiyordu ancak çürük elmaların çokluğu kadroları çok etkiledi.
Ayrıca merak ediyorum; bu sezon kredi kazanımı yapabilen arkadaş var mıdır? Benim tüm kadrolarım 500 kredi altında kalmış durumda. Rezalet gerçekten de...

Bu sezon Euroleague de az takım olması sebebiyle maalesef kadroya alacak farklı oyuncular bulmakta büyük sıkıntı çekiliyor.
Bakıyorum da tüm kadrolarım birbirine benziyor; kısacası ya hepsi iyi puan getiriyor ya da hepsi hüsran yaratıyor.

Bu haftayı hemen herkesin belirttiği gibi 150 civarı puanlarla kapatacak gibiyim; çok daha fazla gelmesi gerekiyordu ancak çürük elmaların çokluğu kadroları çok etkiledi.
Ayrıca merak ediyorum; bu sezon kredi kazanımı yapabilen arkadaş var mıdır? Benim tüm kadrolarım 500 kredi altında kalmış durumda. Rezalet gerçekten de...

Ben yapabildim ama pır olarak biraz geride kaldım. 1 takımım 576,5 bir takımım 555,5

Benim için felaket bir haftaydı.. genel sıralamada 32.takımım 107, 50.sırada olan takımım 147de kaldı.. zaten 147 alan takım dışındaki diğer tüm takımlarım 110 120 bandında kaldı.. oldukça sıra kaybettim sanırım.. yarım saat sonra belli olur artık :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İmkanım dahilinde tüm Zizisleri Sloukas ile değiştirdim. Langford'lar yerin Hanga alıp kredileri uzunlara yatırmam ve uzunların patlaması kötü oldu.
Bundan sonra GS'nni rakiplerindeki PG'leri almak niyetindeyim.

166 yapan takımım var ama 4 takım arasında gerilerde olan takımdı. Benim sorunumda bir hafta iyi alan takım diğer hafta 100 altında puan alıyor.
Darius miller da sağlam düşüş var. 2 haftadır çok kazığını yedim. Aslında güvenilecek adam diye tüm kadrolara almıştım.
Viktor Rudd ABV. Gerçi herkeste olman biraz acıyı hafifletse de yine de kadromda bir daha görüşmemek üzere elveda
Chris Singleton da her takımımda olan isimdi ama oda 2 kredi getirdi.
Neyse sonuçlar bir açıklansın 4-5 günümüz var çalışır uzun uzun.

166 yapan takımım var ama 4 takım arasında gerilerde olan takımdı. Benim sorunumda bir hafta iyi alan takım diğer hafta 100 altında puan alıyor.
Darius miller da sağlam düşüş var. 2 haftadır çok kazığını yedim. Aslında güvenilecek adam diye tüm kadrolara almıştım.
Viktor Rudd ABV. Gerçi herkeste olman biraz acıyı hafifletse de yine de kadromda bir daha görüşmemek üzere elveda
Chris Singleton da her takımımda olan isimdi ama oda 2 kredi getirdi.
Neyse sonuçlar bir açıklansın 4-5 günümüz var çalışır uzun uzun.

Bol şans diliyorum.
Bu haftanın GSBASKET Ligi liderliği gelir mi, ne diyorsun? :)