Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

En çok satılanlar listesinde olmasına rağmen Sanders'i bir hafta daha tutmaya karar vermiştim, Sanders'in son periyot performansına kadar her şey yolundaydı.
Langford için 1 hafta daha beklemeye karar vermiştim, isabetli olmuş. Haftanın hatası Honeycutt-Spa değişikliği oldu.
Haftaya Sanders-Langford değişikliği yapacağım, 20 kredi cepte var ama ya Teo-Larkin PG rotasyonu bozulacak ya da Dunston-Randolph'tan biri gidecek. 3. ihtimal Langford'u almamak ama önümüzdeki 5 maçın 4'ünde +25 yapar. Bu hafta kredisi de düşmüşken fırsatı kaçırmamak gerek. Larkin'den çıkmak da mantıklı gelmiyor bu haftadan sonra içeride GS ve Daçka karşısında o da çok PIR getirecek. Real'in FB deplasmanı sonrası fikstürü kolay. Dunston ise takımın vazgeçilmezi. Burada vereceğim karar oyuna tutunma noktasında kritik olacak.

Printezis'i tüm takımlarıma almıştım hatta çoğunda alırkende Parakhouski'yi sattım. İnanılmaz patladı. Yine aynı şekilde hemen hemen tüm takımlarımda Spanoulis+Vesely vardı, onlarda patladı. Heurtel ve Honeycutt Allah'tan iyi puanlar getirdi. Değişik bir hafta olacak. Üst taraflarda çoğu kişide benzer oyuncular olacağını düşünüyordum ama özellikle Printezis'in en çok alınanlar listesinde olmaması şaşırttı. Yine Spa'da ancak 5. sırada yer bulmuş. En çok alınan Pleiss'ı ise hiç almadım. Enteresan bir hafta sonucu olacak gibi.

Printezis'i tüm takımlarıma almıştım hatta çoğunda alırkende Parakhouski'yi sattım. İnanılmaz patladı. Yine aynı şekilde hemen hemen tüm takımlarımda Spanoulis+Vesely vardı, onlarda patladı. Heurtel ve Honeycutt Allah'tan iyi puanlar getirdi. Değişik bir hafta olacak. Üst taraflarda çoğu kişide benzer oyuncular olacağını düşünüyordum ama özellikle Printezis'in en çok alınanlar listesinde olmaması şaşırttı. Yine Spa'da ancak 5. sırada yer bulmuş. En çok alınan Pleiss'ı ise hiç almadım. Enteresan bir hafta sonucu olacak gibi.

printezis sakatlandı mı dün izlemedim ama oldukça az süre almış

Benim için çok güzel bir hafta oldu en iyi takımım genel sıralamada 285. di bu haftaya girerken haftayı 232.9 ile tamamladım güzel bir çıkış bekliyorum bu takımdan

3 değişiklik hakkımı kullanmasam iyi bir puan getirebilecektim ama maalesef kötü bir hafta oldu Borousis biraz da olsa düzeltti durumu 160 puan.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi