Basketbol Ekranı

Türkiye, Avrupa ve Dünya'daki maçları izlemek isteyen arkadaşlar için paylaşım yapabilecekleri bir platform gerekiyordu. Bu amaçla bu konuyu kullanabiliriz. Digitürk'ten yayınlanan maçların korsan yayınları hariç her türlü link de paylaşılabilir.

Konuya başlarken BSL ve Euroleague maçlarımız için en uygun paketin Digitürk Play olduğunu aktaralım. TV'den izlemek isteyenler kendileri Digitürk'ten teklif alabilirler ama Digitürk Play ücretleri sabit.

Basketbol maçlarını Digitürk Play üzerinden almak isteyen arkadaşlar Spor Extra paketini almak zorundalar. Spor Extra paketinde Euroleague ve BSL dışında İngiltere, İtalya, İspanya, Brezilya ve Fransa futbol ligleri ile tenis organizasyonlarını da izleyebilirler.

Spor Extra paketi aylık 12.99 TL. Smart TV'de izlemek isteyenler için aylık 19,99 TL.
6 aylık Spor Extra paketi 58,46 TL. Aylık 9,75 TL'ye geliyor.
12 aylık Spor Extra paketi 93,53 TL. Aylık 7,80 TL'ye geliyor.
Smart TV için 1 ay kullanmanızda fayda var. Memnun kalırsanız onun da 6 aylık ve 12 aylık paketleri mevcut.

Euroleague TV diğer bir alternatif. Yıllık ücreti 215,99 TL. Aylık ücreti 36,99 TL. (7 Ekim'e kadar avantajlı fiyatlar)
Anlaşılır dille maç anlatan İngilizce spikerler ile tüm maçları izleme şansına sahip olursunuz. Görüntü kalitesi de Digitürk Play'e göre daha iyidir. Tabi ücreti daha pahalı.

Diğer basketbol maçlarıyla ilgili bilgilerle konuyu aktif tutacağız. Konuyu takipte kalın.

Bugünkü Maçlar

13:00 Banvit - Trabzonspor (Tofaş Web TV)
13:00 Pertevniyal - Bandırma Kırmızı (TBF TV)
13:30 Ankara DSİ - Acıbadem (TBF TV)
14:00 Bursaspor - Türk Telekom (Bursaspor TV)
15:15 Samsun Anakent - Muğla Orman (TBF TV)
15:30 Tofaş - İstanbul BŞB (Tofaş Web TV)
15:45 Beylikdüzü - Akhisar Bld. (TBF TV)
16:15 Eskişehir Basket - Afyon Bld. (TBF TV)
17:30 Gelişim Koleji - Yalova Bld. (TBF TV)
18:00 AEK - Uşak Sportif (Tofaş Web TV)
18:00 Final Gençlik - Sakarya BŞB (TBF TV)
18:30 Düzve Bld. - Petkimspor (TBF TV)
19:00 Darüşşafaka - Buducnost (NTV Spor)
19:00 Avellino - Reggiana (Tivibuspor 2)
20:00 Barcelona - Gran Canaria (Tivibuspor 3)
21:30 Fenerbahçe - Cedevita (NTV Spor)
21:45 EA Milano - Vanoli Cremona (Tivibuspor 3)

Çok güzel başlık olmuş bilginin derli toplu olması için de elverişli. Şahsım adına bunu düşünenlere teşekkür ederim.

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samsun Anakent-Muğla Orman maçını bile izleyebiliyorken ,

Antalyaspor-Galatasaray maçını izleyemiyor olmamız tam bir hayal kırıklığı.

Simdi sevgili arkadaslar, benim de kafam ne yazik ki 56 oldu acaba nasil izlesem canim takimimi diye, 100 mgbit hizinda ve sinirsiz internet kullanicisiyim. 70 kusur zaten bayiliyorum ve butun izlemekle alakali herseyi bilgisayardan yapiyorum. tv nin bulundugu odaya bile yilda 3-5 defadan fazla girmiyorum. notebookla yatip kalkiyorum adeta. uzatmayayim. ben internetten izlemeye devam edecegim. dunya kadar link var izleyebilecegimiz, ekstra masraf yapmayalim durduk yere.

aklima takilan sey konuyu acan arkadasimizin " Digitürk'ten yayınlanan maçların korsan yayınları hariç her türlü link de paylaşılabilir. " ornegin cska ile macimiz var, ben buraya rusyadan bir tvnin linkini koyarsam bu arkadasin belirttigi kisma ters dusermi ? baska sorum yok tesekkurler.

TV sitesinin linkinde tabiki problem olmaz ama yasa dışı yollarla yayın yapan sitelerin linklerini en azından Türk takımlarının maçlarında paylasmazsak hukuki açıdan sorun yaşamamıs oluruz. TV linki olabileceği gibi CSKA-Barcelona maçı için de Lig TV'de yayinlansa bile link paylaşımı yapılabilir. Sadece Türk takımlarının paylaşımını özelden yaparsak yasal açıdan güzel olur.

Günün Programı

Federasyon Kupası

13:00 Bandırma Kırmızı - Muğla Orman (TBF TV)
13:30 Acıbadem Üni. - Akhisar Bld. (TBF TV)
14:00 Bursaspor - Afyon Bld. (TBF TV)
15:15 Gelişim Koleji - Pertevniyal (TBF TV)
15:45 Final Gençlik - Ankara DSİ (TBF TV)
16:15 Düzce Bld. - Türk Telekom (TBF TV)
17:30 Yalova Bld. - Samsun Anakent (TBF TV)
18:00 Sakarya BŞB - Beylikdüzü (TBF TV)
18:30 Petkimspor - Eskişehir Basket (TBF TV)

Girit Turnuvası

18:00 Hapoel Jerusalem - Kızılyıldız (Tivibuspor 3 - Şifresiz)
20:30 Anadolu Efes - Olympiacos (Tivibuspor - Şifresiz)

Zadar Turnuvası

19:00 Zadar - Lokomotiv Kuban (Ntvspor)
22:00 Darüşşafaka - Fenerbahçe (Ntvspor)

İtalya Süper Kupası

19:15 Sidigas Avellino - EA Milano (Tivibuspor 2)

Güzel bir başlık açılmış ama ne acı ki kendi takımımızın maçlarını programlarda göremiyoruz..Valla FB ve Daçkanın kadrolarını izlemekten sıkıldım..Bizim takım mı dahaca göremedik inşallah lig maçlarında görmeyi umuyoruz..Biz kim miyiz? Kombine alan ama takımın "T"sini görememiş taraftar topluluğu..

Rakiplerimizin heyecan dolu maçlarını izlemek isteyenler;

Zadar Doğuş Turnuvası | Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe final karşılaşması, bugün saat 22:00'de NTV Spor'dan naklen yayınlanacak.

Girit Turnuvası | Anadolu Efes - Olympiakos final karşılaşması, bugün saat 20:30'da Tivibu Spor'dan naklen yayınlanacak.

Hazır tivibuspor(şifresiz) adı altında yayın paylaşılmış bir sorum olacak; Normal uydu alıcılarına( Turksat 4A ) Tivibuspor kanalı yüklenebiliyor mu? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tivibuspor da kaan kuralla ispanya süper kupası finali var birazdan da efes başlayacak en azından eurolig takımlarını izliyoruz..

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tivibuspor, Digitürk üzerinden de hem normal hem HD şifresiz yayın veriyor. Kendi takımımızı izleyemesek de rakipleri izleyebiliyoruz en azından. Galiba futbolda Avrupa maçlarını da şifresiz vereceklermiş.