Yahoo Nba Fantasy League 2016-2017

Herkese yine yeni yeniden selamlar. Bu sene de lig oluşturuluyor ve tabiki bu senede eksiklerimiz olacak. Ligimize katılmak isteyenler burdan yazarsa uygun olanlara özel mesaj yoluyla döneceğim. Bizim için her şeyden önemlisi devamlılık. Oyunla hergün en az 5 dakika ilgilenebilecek olanlar başvurursa seviniriz. Oyuna gelip bir süre sonra kadrolarını güncellemeyenler bir sürü laf yemektedir haberiniz olsun :)

Geçen senenin birincisi Taner Tunalı'yı tebrik ederim.

Oyuna bu sene devam edenler:

1-Veysel Baran KAYA
2-Erdal AVCI
3-Veysi Deniz BASKIN
4-Sühan Cem
5-Sercan DÜŞMEZ
6-Emirhan DURAN
7-Mustafa GÜNLER
8-Furkan ŞENBABAOĞLU
9-Kaan ŞENCAN
10-Turan SOLAK
11- Taner TUNALI
12- Kaan Horuzoğlu
13-Tanju Çiçek
14-Barış Çırak
15- Nuri Yılmaz
ligimiz 14 veya 16 kişi olacaktır. Eski oyuncular önceliklidir ama her türlü 1 veya 3 yeni oyuncu alacağız :)

Bu sene oldukça zorlayıcı olacak. Çok fazla değişiklik oldu takımlarda, bakalım roller nasıl dağıtılacak. Draftta çok şaşıracağımız tercihler olacak gibi hissediyorum :).

Dengeler çok değişti çok. Forumdan da beklenen ilgi gelmedi garip bir şekilde. Nerde o eski seneler :) Ligimiz 16 kişiye yükseltilmiştir bu arada :)

Oyunun sırf draft heyecanı bile yeterli oynamak için. :)
Şimdiden tüm arkadaşlarımın kadrolarının sakatlıksız bir sezon geçirmelerini temenni ederim.

Merhabalar. Sizler için uygunsa liginize katılmak isterim. Sürekli oyunda aktif ve güncelleme yaparım o konuda bir sıkıntınız olmaz.

Merhaba liginizde yer varsa ben katılabilirim. 4-5 senedir yahoo fantasy oynuyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artık buradan uzun uzun draft tarihi belirlemeye gerek kalmadı.Doodle üzerinden sorunsuzca ve hepimize (ya da çoğumuza) uyacak bir gün ve saat bulabiliriz.Ligdeki herkes ismini yazarak bu takvimi doldursun.

Doodle: 2016-2017 GsBasket Yahoo Draft Tarihi

Bu arada 5 yıldır aynı takım ismiyle ligde duran arkadaşlara biraz yaratıcı olmalarını rica ediyorum. :)

[h=2]Buğday Birası[/h][FONT=&quot]
RoundPickPlayerPosition
1.(11)Paul GeorgeSF,PF
2.(22)Goran DragicPG,SG
3.(43)Brook LopezC
4.(54)Harrison BarnesSF,PF
5.(75)Bojan BogdanovicSG,SF
6.(86)Mason PlumleePF,C
7.(107)Matthew DellavedovaPG,SG
8.(118)Clint CapelaPF,C
9.(139)Emmanuel MudiayPG
10.(150)Cody ZellerPF,C
11.(171)Tony SnellSG,SF
12.(182)Solomon HillSG,SF
13.(203)Cory JosephPG
14.(214)Josh McRobertsPF,C
15.(235)Nemanja BjelicaPF

[/FONT]

Takım fazla beyaz oldu ama olsun.McRoberts ve Cody Zeller maç kaçırmazsa ilk 3'e oynarım bu kadroyla.

Curry Soslu Tavuk

RoundPickPlayerPosition
1.(1)Russell WestbrookPG
2.(32)Carmelo AnthonySF,PF
3.(33)Isaiah ThomasPG
4.(64)Marcin GortatC
5.(65)Rajon RondoPG
6.(96)Rudy GaySF,PF
7.(97)Monta EllisPG,SG
8.(128)Michael Kidd-GilchristSF
9.(129)Mirza TeletovicSF,PF
10.(160)Justise WinslowSF,PF
11.(161)Timofey MozgovC
12.(192)T.J. WarrenSF
13.(193)Michael BeasleySF,PF
14.(224)Andre IguodalaSG,SF
15.(225)Omer AsikPF,C

Üstüste 2. sezon 1. sıra bana geldi. Geçen sezon yaşadığım Davis faciası daha akıllardayken bu sezon ki seçimim Thunder'ımızın gerçek ve tek lideri Westbrook oldu. Yürüyedursun Aslan Parçası. Özellikle uzunlarda sıkıntım olduğu aşikar. Çok fazla SF-PF oldu takımda ama sanki hepsi kaçırılmayacak fırsatlardı. Hatta son 2 sıra seçimimde yine SF-PF olacaktı ama takımdaki SG Ve C açığı olunca seçimlerim mecburen değişti. Tabii 1. sıra olunca arada 30 oyuncu gözlerinin içine baka baka kayıp gidiyor. Özellikle bazı isimler birkaç sıra varken seçilince kötü oluyor. Yinede fena değil gibi takımım, özellikle birkaç takas peşinde olacağım. Hayırlısı olsun bakalım.

Sadece 1 rebound ve 23 sayı öne geçerek Kaan abiyi 5-4 yenmiş bulunuyorum.Josh McRoberts'ın dönmesiyle zirveye yürüyüşe başlayabilirim.Kadromda Cory Joseph dışında istediklerimi veremeyen oyuncu yok ve bir çok oyuncum çok formda ( başta Goran Dragic-Harrison Barnes-Paul George ve Mason Plumlee ) .

Bende 1 aydır Parsons u bekliyorum ama saçmaladı ilk maçta toparlar inşallah

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezona yine sakatlık ve formsuzlukla başladım klasiğim olarak . 9 maç kaçırmış bu hafta oyuncularım. Ama şu anlık Rubio harici sakatım bulunmuyor. Bunun tek artısı bu haftalık top kaybını kazanmak oldu. Ama benim eşşeklerin sahaya çıktığı anda top kaybı konusunda rakiplerine hiç acımayarak maç başına 2şer top kaybedeceğini adım gibi biliyorum. Ama bir şekilde toparlarız sezon ortasına doğru :)

Takım yine saçma sapan gidiyorken Mustafa abiyi açıkçası nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde yeneceğim gibi duruyor bu hafta. Hatta nasıl başarıyorum en ufak bir fikrim yok ama takımlarım all star arasından sonra genelde çıkışa geçiyor. Umarım yine öyle garip bir çıkış yaparım . Bu hafta kazanırsam haftaya eşleşmem çok kritik olacak.