Bilyoner.com KBL | Fenerbahçe - Galatasaray

Pota altında çok net üstünlükleri olacak.
Bizim baskılı savunmamıza karşı da önlemlerini alacaklardır.
Traore yerine Anderson oynamalı bence.
Işıl,Moriah ve Anderson'un formda olmaları gerekiyor.
Zor ama koç ve takıma güveniyorum...

Maçın sonuna kadar mücadele eden , maçtan kopmayan bir takım görmek beni fazlasiyla memnun edecektir . Zira basketbolun gerçekleri ortada . Kadro kalitesi olarak 2-3 gömlek gerideyiz .

Son yıllarda ilk defa kadro olarak bizden bu kadar üstünler. Özellikle uzun rotasyonunda. Kaybetsek çok da üzülmeyiz hedef maç değil sonuçta, ama yarın alınacak bir galibiyet her anlamda çok iyi olur. Maljkoviç geldiğinden beri kafadan verdiğimiz maç hatırlamıyorum. Deplasmanlarda sinen bir takım izlediğimi hatırlamıyorum. Kazanırız, kaybederiz o ayrı olay ama yarın kazanmak için sahaya çıkacağız, son topa kadar mücadele edeceğiz bundan hiç şüphem yok.

Haydi Sarayın Sultanları.

Diana'lı sezon hariç bizim kadromuz onlardan hiç bir zaman iyi olmadı, hep bizden kat kat fazlasını harcadılar ama bu seneki kadar da uçurum olmamıştı. Zor maç.

Açıkçası kazanmamız çok büyük süpriz olur. Ama ben bu takımı şimdiden kazanmış sayıyorum, çünkü biliyorum ki kadro olarak daha kötü olsakta , yürek olarak çok çok büyüğüz ve bu kızlar ne olursa olsun son topa kadar savaşacaklar ve ben yine saygıyla önlerinde eğileceğim. Tek dileğim maç sonu "Kapatalım artık şu şubeyicilerin" toplanmaması.

Üçüncü çeyreği 55-40 geride kapattık.

Takımdaki 2 uzun oyuncumuz Vitola ve Papova toplam 2 sayı atarken, Gruda tek başına 18 sayı attı. Bu bile maçı özetliyor aslında.

Sizi şu halde bıraktığımız için kulüpteki yüzsüz hiçbir yöneticinin yapmayacağının bile bile kendi adıma sizden özür diliyorum. Hem size eli yüzü düzgün bir uzunu layık görmeyip her maç pestilinizi çıkaran yönetim için, hem de şu Cuma gününde aptal gibi erkek takımını izlemeye oturup sizin maçınızı göz ucuyla takip ettiğim için. Maçı izlemiyorum, izleyecek hal de kalmadı ama eminim yine elinizden gelenin en iyisini yapıp bu sıralarda çok nadir görülebilecek şekilde üzerinizdeki formanın hakkını vermek adına canla başla çabalıyorsunuzdur. Yaptıklarınız, yapacaklarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Bir devre arasından sonra az da nefeslenince çok daha iyi olacağınıza inanıyorum.

Maljkoviç hoca yine bu kadroya rağmen en yüksek performansı alıyor. Suç onda değil, oyuncularda da değil. Erkek basketbola her türlü desteği verip, kadın basketbolu üvey evlat gören yönetimde!

77-55 kaybettik. Gruda 19 sayı 12 rebound...

Pota altına takviye yapmadıkça bu seviyedeki rakipleri yenmemiz çok zor.

Emeğinize yüreğinize sağlık Sarayın Piranhaları
Bazen güç mücadelenin önüne geçiyor maalesef ama bugün biraz da şanssızdık normalde attığımız şutları sokamadık,sağlık olsun
ben eminim ki Abdi İpekçi de rakibi geçeriz, tabi keşke imkan olsa da pota altına sağlam bir takviye yapabilsek, kifayetsiz erkek takımındaki en ucuz elemanın yarı fiyatına yapabilirz zannımca
yalnız doğruya doğru şunu da söylemek şart, rakibin başkanı yöneticisi komple salonda , bizden?Bizim başkanın Işıl dan başka takımda isim bildiğini sanmıyorum :(

Sadece bu şubede değil sıkıntı. ..sıkıntı başkan da arkadaş...hangi şubemiz iddialı...Başkanımızın bir hedefi olsa hangi branş olursa olsun yatırım yapardı...Galatasaray li zengin işadamları yönetime alip sponsor yapardı şubelere..