BSL 13. Hafta | Galatasaray - Darüşşafaka

Fark 7 sayıya çıkmış, oyunun kontrolü bizde, Göksenin üst üste faul alıp kenara geliyor. Rakip bu arada farkı azaltıyor. Keskin sirke küpüne zarar misali Göksenin hem kendine hem takıma zarar verdi.

Ben bundan sonra Ergin Atamaninda oynayacak adamın aklından şüphe duyarım .Kenarda Ege var Orhan var sen hala Tyus 4'e çekip takımı uzatıyorsun .2.20 lik adamı gardmış gibi oyunda tutuyorsun şimdi sakatlansa bu adam birde şansızlık dersin ne diyeyim ki yazık oyunculara .

2 oyun kurucuyla başladık, 2 milyon dolara sözleşme imzalandı onlar gitti yerine oyuncu aldık. daha 2. maçında toplasan 15 dk sahada kalan oyuncuya yapılan muamele ortada. ben fitipaldo doğru yanlış tercih demiyorum ama oyunculara yaptığı şu hareketler kabul edilebilir değil.

Ergin Ataman kesinlikle basketbola ara verip kafa dinlemeli. Piskolojisi iyi değil yeni transfer edilen oyuncunun ilk hatasında(şut atmak bence hata değil) ellerini öyle sallayarak protesto edip, ikinci hatasında oyundan alırsan nasıl uyum sağlamasını bekleyebilirsin. Bu sağlıklı bir bakış açısı değil. Bence kafasını toplamalı...

Pleiss a yazık 18 dkya yakın sahada kaldı ikinci yarı nasıl oynayacak bu oyuncular? Schilb hiç çıkmadı. Orhan, Ege, Can neden kadroya alındı. Gerçi onları oynatsa üçünü yan yana oynatacağı için üçü de kötü gözükecek. Cidden Koç rotasyon yapmayı, sahada doğru beşleri bulmayı hiç beceremiyor.

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan ne yapıyosun kaptan ya ilginç ilginç atış yaptığın yetmiyor bide savunmada el kaldırmıyosun ne bu özgüven. top kayıpların zaten eyvah eyvah!

Ergin Ataman klasik teknik faulünü de aldı. Bu maç da mağlubiyete doğru gidiyor, kilit oyuncuların hiç çıkmadan oynamasından ikinci yarı yorulacağımız belliydi.

Ege sakatlığından oynamıyorda, Can fitiyi şalvarına sokar çıkarır toz penbe, Sinanın pili bitti doğal olarak sene başından beri 30+ oynuyor, Schilb topa hükmetmediği sürece doğru düzgün tek hücum yapamıyoruz, eski Sinan içeri akardı, iç dış dengesi sağlanırdı, şimdi penetreyle içeri girebilen oyuncu yok takımda o yüzden Can denenmeli.
Ege nin sakatlığını unuttum da farketmez yani sok orhanı ezilelim 10 yabancı ile sozlesme imzaladık hala 2
20 lik adam 30 dk oynuyor .Sonra bu oyunculardan nasıl istikrar bekleyeceksin.

Sinan güler 52:49 öndeyiz bir üçlük salladi girmedi.(salladi diyorum çünkü şut atmadi)maç 52:52 sinan güler üçlük salladi girmedi.ve devaminda son periyota 6 sayi geride girdik.yine sinan güler en kritik anlarda maçi verdi.

Diebler air ball atıyor, psikolojik olarak da bitik durumdayız. Hiçbir direnç, karakter gösteremiyoruz maçlarda. Eskiden iyi kötü kendi sahamızda kazanıyorduk artık o da bitti. Bu sene 2 sene önceki gibi 15-15 bitirsek şaşırmam.

Neye itiraz ediyorsun koç 10 sn önceden sacma sapan hucum yapıp bir hücum daha bırakıyoruz rakibe bırak artık bu şovları .