BSL 13. Hafta | Galatasaray - Darüşşafaka

MAÇ SONU |
Ergin Ataman: Daçka'nın bütçesi bizden 3 kat büyük. Yenildiğimiz takımlar kapasiteli güçlü takımlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ergin Ataman: "Karşımızda bizden daha geniş bütçesi ve kadrosu olan bir takım vardı. Maça iyi başladık ama 3. çeyrekten sonra yorulduk."

Gercekten hoca dalga gecmeye basladi, yahu kim dedi sana Dentmon ve Russ'i al sonra gonder yerine Fitipaldoyu al diye. Micov ve Schilb bu yasta haftada 2 yerine gore 3 mac oynayarak 30+ dakika sahada kaliyor, bu butcenin karsiligi bu mu?

Hahaha Ataman'dan yine kahkaha tufanı. Çok formda bu aralar maşallah.

Hep kapasiteli takımlara yeniliyormuşuz. Evet örnek : Karşıyaka, İBB, Kızılyıldız, Zalgiris... diye gidiyor. Hepsi NBA takımı.

Ergin Atamanın 1 ay önce bir Real maçından sonra şimdi kendi seviyemizde takımlarla oynayacağız dediği takımlardan biri Daçkaydı. Şimdi söylediğine bakın. Bu adamı gönderecek bir yönetici yok

Sene başında 15 kişiydik. Dentmon ve Russ kovulurcasına gitti. Thompson son maçlarda Emir sakatlandıktan sonra iyi oynasa da Ataman'a yaranamadı gitti. Emir sakatlandı. Daye davul gibi ayakla oynadı sakatlandı dinlendirildi.Geriye kaldık 10 kişi . Orhan, Can , Ege bu maçta 0 dakika süre aldı. Geriye Micov 38 dk., Schilb 35 dk., Pleiss 32 dk, Sinan 32 dk oynadı. Biz böyle hangi eurolig maçını kazanabiliriz. Geçen seneki eurocup maçlarını mı oynuyoruz? Bu nasıl bir rotasyon mantığı? Takım iyice mundar edildi.Olmayan kadro mühendisliği tamamen bozuldu. Bundan sonra özellikle euroligde nasıl kazanırız hiç bilmiyorum.

Russ smith, fitipaldo, dentmon, diebler, schilb, emir, micov, daye, thompson, tyus, pleiss, krstic bu sezon kadromuzda bulunmuş yabancılar, saymaktan yoruluyor insan

Taktik, teknik, yorgunluk olaylarını geçtim , takımın üzerinde kara bir buhran var dağılmayan ve dağılması pek de mümkün gözükmeyen. Her maça 20-4 önde de başlasak kaybedeceğiz hissi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taktik, teknik, yorgunluk olaylarını geçtim , takımın üzerinde kara bir buhran var dağılmayan ve dağılması pek de mümkün gözükmeyen. Her maça 20-4 önde de başlasak kaybedeceğiz hissi var.

Taktik, teknik, yorgunluk olaylarını geçtim , takımın üzerinde kara bir "Ergin Ataman" var dağılmayan ve dağılması pek de mümkün gözükmeyen. Her maça 20-4 önde de başlasak kaybedeceğiz hissi var.

Yoldan geçen 2 emekli 3 üni öğrencisi ile takım yapsanız Galatasaray'ı yenecek hale gelindi. Ergin Ataman egon yerle yeksan oldu gözümüzde sıfır bile değilsin. Basiretsiz yönetim müdahale etmedikçe egoman açıklamalarıyla bizi çamura batırmaya devam eder. Kendisi hariç herkes suçlu :)

Artık 4. çeyrekte taraftar ne diyecek diye izliyorum. Bugün baya birşeyler dediler ama hiçbirini tam anlayamadım yeni klasiğimiz "bu takım senin eserin" dışında. Allah belanı versini kime dediler tam anlayamadım deşifre eden varsa söylesin lütfen maçın en heyecanlı bölümüydü malum.

Artık 4. çeyrekte taraftar ne diyecek diye izliyorum. Bugün baya birşeyler dediler ama hiçbirini tam anlayamadım yeni klasiğimiz "bu takım senin eserin" dışında. Allah belanı versini kime dediler tam anlayamadım deşifre eden varsa söylesin lütfen maçın en heyecanlı bölümüydü malum.

"Bu maçı katlettin, Allah belanı versin." hakemlere yönelik bir tezahürat.