Euroleague 16. Hafta | Anadolu Efes - Galatasaray

Kardes ulke can derdine dusmus, ekonomik kaygilar yerini yasam kaygilarina birakmis bunlarla alakali olabilir mi acaba ?

Burada galatasaray basket takımını konusuyoruz. Bende takımın mevcut durumu takımı idare eden teknik ekip yani ergin ataman ve yönetimin taraftarı basketboldan soğuttugunu ve artık maç günleri dahi heycanlanmadigimizi söylemeye çalıştım. Senin bahsettiğin konuların konuşma ve tartışma yeri burasi değil. Onunla alakalı da bir başlık açılırsa orada konusuruz. Ama bu başlık altında yazdığım bir mesajın nedenini oraya bağlamanı anlayamadım.maça gelirsek kazansak ne değişecek biri bana bu takımın ne oynadığını söyleyebilirim. Oyunculara çizilmiş tek bir set yok bireysel olarak birsey yaparsak ancak okadar.

Burada galatasaray basket takımını konusuyoruz. Bende takımın mevcut durumu takımı idare eden teknik ekip yani ergin ataman ve yönetimin taraftarı basketboldan soğuttugunu ve artık maç günleri dahi heycanlanmadigimizi söylemeye çalıştım. Senin bahsettiğin konuların konuşma ve tartışma yeri burasi değil. Onunla alakalı da bir başlık açılırsa orada konusuruz. Ama bu başlık altında yazdığım bir mesajın nedenini oraya bağlamanı anlayamadım.maça gelirsek kazansak ne değişecek biri bana bu takımın ne oynadığını söyleyebilirim. Oyunculara çizilmiş tek bir set yok bireysel olarak birsey yaparsak ancak okadar.
Hocam o arkadaş çok özel bir arkadaş öyle demek istememiştir kesin siz boşverin.

Canaria koçu Reneses gerçekten büyük koçmuş. Omic'ten verim alabilmek uzmanlık gerektiriyor. Bu kadar takoz bir uzun bayadır görmemiştim. Neyseki rakibimizde oynuyor. Ya kazayla bize gelseydi.

abi takıma kızıyoruz tamamda hiç girmeyecek şutlar giriyo be kardeşim

Yeter arkadaş yeter ya ..bu kadar mağlubiyeti nasıl hazmediyor hu yönetim bu başkan bu antrenör....kafayı yiyecem.galatasaray ın Euroleague maçi olduğu akşamlar da bi kere de gözümüze uyku girsin...

Artık takım da kendisine ve koça inanmıyor. Bitkisel hayata girmiş bir hasta gibi. Bizimle oynayan takımlar listesine birer galibiyet yazıyorlar.Maçları boşuna oynuyoruz.

Son düzenleme: