Euroleague 16. Hafta | Anadolu Efes - Galatasaray

Karşılaşma Perşembe günü saat 20:30'da oynanacak.

2. yarının ilk maçına hangi hedefle çıkacağız merak ediyorum. Umarım kazanırız.

Üzgünüm. Gidene kadar fikrim devam edicek. Efes galibiyeti bu sefer istifa kararını mecbur kılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Efes de görece kamil takım. Lakin biz öylesine durumdayız ki, bu hengamede 10-15 sayı fark yiyeceğimiz bir maç olacak kuşkusuz. Pleiss'ın da bir maçta gideceğini düşünüyorum ben. Adam acılar içerisinde koşuşturup duruyor, bizimkinin üretebildiği yegane versiyon da Tyus'u 4'e çekmek. Neyse çok yorumlamanın alemi de yok, Paul falan yıldız olur muhtemelen.

Takim yenilse de hoca gitmedigine gore hala takimin yenilgisini istemenin hocanin gitmesini hizlandirmayacagi anlamayan kuslar var burada ? aslolan GALATASARAY degil miydi ?

Ben diyorum ki GALATASARAY yensin hoca gitsin.

ama birileri israrla hem takim yenilsin hem hoca gitsin diyor, iyi niyet 0 yaziyla sifir!!!

arada hatirlatalim ki kus beyinliler unutmasin, dunyaya sikeci ve ceza almis bir klup isminizi altin harflerle yazdirdiniz. bu kara leke ancak mahserde biter. hakemi satin al teknik adami satin al futbolcuyu satin al, sikeci kuslar sizi!!! orbadovici getirmekle sike yapmislik bitmiyor!!!

Guard sorunumuzu iki guardımızı göndererek hallettikten sonra, deplasman sorunumuzu da içerdeki maçları da kaybetmeye başlayarak çözdük çok şükür. O yüzden bu maça kafa rahat çıkarız.

Önceden ''Son topa kadar'' diye bir mottomuz vardı. Biz bitti demeden bitmez derdik...Artık hepsi anılarda kaldı...Ne de güzel günlerdi....

Şimdi heyecansız, umutsuz ve buruk bir şekilde maçları bizi fazla üzmeden hemen bitsin diye bekler duruma geldik...buna sebep olanlar ise asla unutulmayacak....

sonunda ergin ataman ın "guard transferinde yine hata yaptık yaptırımlarımız olacaktır taraftar tepkisinde haklıdır" gini demeçler vereceği maç

yine sinan güler şov başladı.Bu takımı resmen sabote eden hiç bişey oynamayan bir oyuncu.