ECW | Virtus Eirene Ragusa - Galatasaray

16/17 EuroCup Women Son 16 turunda İtalya temsilcisi Virtus Eirene Ragusa'ya konuk oluyoruz. Yarın TSİ 22:30'da başlayacak maçı FIBA'nın YouTube kanalı canlı yayınlayacak. Sözde Galatasaray'ın TV'si ise maçı yine göstermeyecek.

Rövanş 16 Şubat Perşembe günü İpekçi'de oynanacak. İki maç sonunda birbirine karşı en iyi averajı yapan takım son 8'e kalacak.

Rakibimiz Ragusa bu sezon ECW'de Nymburk, Nantes ve Namur'la birlikte E Grubu'nda yer aldı. Tek yenilgisini içeride Nymburk'a kaybederek aldı. Sonraki turda yine Nymburk ile eşleşti. İlk maçı 53-57, rövanş maçını ise 71-57 kazanarak rakibimiz oldular. Daha önce ligimizde de oynayan Astou Ndour, Laura Nicholls gibi önemli oyuncuları var. İtalya Ligi'nde 8 galibiyet ve 7 mağlubiyetle 6. sıradalar. Son oynadıkları maçta sahalarında 5. sıradaki San Martino'ya 59-64 yenildiler.

Sarayın Sultanları'na başarılar diliyoruz.

Marina hocamıza ve takımımıza güvenimiz tam!! Yarın istediğimiz sonucu alıp döneceğimize eminim..Başarılar Sarayın Sultanları..

Tarih: 9 Şubat 2017 Saat: 19.18 Her ne kadar yukarıda You Tube Kanalı'ndan maçın canlı yayınlanacağı söylense de; an itibariyle ilgili You Tube Kanalı, gizli duruma geçmiş ve seyrettirmiyor. Bir çare önerebilecek olanların dikkatine...!!!

Şu an saat 22.35 ve ben maçı veren herhangi bir kanal bulamadım. Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. Adını rahmetli Turgay Şeren'den almış, ailecek GS'li biri olarak, kendimi bu yönetimin esiri gibi hissetmeye başladım. Ve ben halâ GS'yi takip etmeye, desteklemeye çalışıyorum. Hayatımın hiç bir döneminde, ne bir arkadaşıma, ne bir tutkulu olduğum objeye, hatta sevgililerime karşı bile bu denli tavizkâr olmadım. Ama, yetti artık!.. GS'ye lâyık bir yönetim gelene kadar hoşça kalın!..

Son düzenleme:
Adamlarda spor namına bir anlayış olmadığı için artık şaşırmıyorum...Ama haklarını yemeyelim çok iyi canlı skor veriyorlar..Bu yönetime de bu yakışır!!!

Son düzenleme:
İlk yarıyı 40-37 önde kapadık. Yeni transferimiz Sofia ilk maçında 12 dakikada 7 sayı 6 ribaundla oynuyor. Paris ise 4 dakikada istatistik hanesine bir şey yazdıramadı. Moriah Jefferson ilk yarıda sadece 8 dakika süre aldı sakatlığı mı var bilemiyoruz.

Marina Maljkoviç'e ve oluşturduğu takıma güveniyorum, bu yıl gösterdiğimiz performansla beni yanıltmadı takım, bu kupa bizim müzemize bir kez daha gelecek.

Bu arada ligde kalmaya oynayan MBK Doğuş'un pivot transferi Rebekkah Brunson, diğer uzunları da Michelle Snow. Bizim yönetimin bu takıma verdiği değer açık ortada!

Son düzenleme:
Çok kötü geçen bir 3. çeyreğin ardından son periyotta vitesi artırdık ve 10 sayı farkla 67-77 kazandık. Rövanş maçı haftaya. Tebrikler Sarayın Sultanları.

Bu galibiyete tek kelimeyle "statement" denir. Nicholls, Larkins, Ndour, Gorini'li bir kadroyu geriye dusmusken deplasmanda 10'a yatirmaya sadece saygi duyulur. Sizi seviyoruz.

İşi ilk maçtan bitirmişler yine. Tebrikler. Asıl mevzu şimdi başlıyor. Bakalım EL'den gelecek takımlara karşı nasıl bir oyun ortaya koyacağız?