Bilyoner.com KBL H:17 | Botaş - Galatasaray 12.02.17 14:00

Bilyoner.com KBL H:17 | Botaş 77-74 Galatasaray

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 17. hafta maçında ligin şu an itibariyle 10. sırasında bulunan Adana ekibi Botaş'a konuk oluyoruz. 14:00'da başlayacak mücadelenin TV yayını yok.

Sarayın Sultanları'na başarılar diliyoruz.

Son düzenleme:
Amator kumede oynasa Botas deplasmanina hep kuskulu bakarim. Her sene bir zorluk çikariyorlar bize. KAdrolari da ligdeki siralamanin uzerinde bir kadro aslinda. Biz de anormal sut atinca ortaya dogal bir skor çikti.

3 kez yakaladik ama one geçemedik, nefesimiz yetmedi. Bir kez one geçseydik dirençleri kirilacakti. Neyse takim takim gibi en azindan. Devam.

77-74 kaybettik. 20 sayı geriden gelip beraberliği yakaladık, ama bir türlü öne geçemedik.

Bu arada hep soyledim Kulichova bence bizde yersiz elestiriliyordu, 18s (9/10) 6r 4blok. Resmen darmaduman etti pota altini. Biz Kulichova'yi kotu kullandik, belki EL kalitesinde degil ama EC takimi için veya yedek olarak gayet iyi bir oyuncu.

Ne yönetimin ne taraftarın hiçbir desteği olmadan armanın hakkını sonuna kadar veren, mücadele, azim,hırsınız ve unuttuğumuz son topa kadar mottosunu tekrar hatırlattığınız için sonsuz teşekkürler kızlar.

Traore 'nin bir sakatlığı mı var açıkçası anderson tercihi bana çok garip geldi.Kulichova tilbe gibi iki kaliteli uzunun olduğu rakibe karşı pota altında sürklase olduk.

Vitola Kulichova eşleşmesinde vitola her zamanki gibi çok zayıf kaldı.Maçı seyrederken Kulichova'yı kaç defa kaçırdı sayamadım bir çok sayısını ters eşleşmeden buldu zaten Kulichova.

Maça gelirsek botaş inanılmaz hızlı başladı daha ilk periyotta papovanın sakatlanmasının ardından zaten dar olan rotasyonla bu kadar geriye düşünce açıkçası ilk yarı maçın bittiğini düşünmüştüm ama 2. yarıda takım herşeye rağmen sahaya karakter koydu ve inanılmaz geri dönüşe imza attı hepsine de ayrı helal olsun.

Maçın en kritik anı da heralde skor 70 70 iken aşırı yorgunluktan karnını tuttuğunu gördüğüm jefferson ile son topları kullanmamızdı galiba.Ona da hiç bir şey diyemiyorsun son topta içeri daldı ve kulichovadan bloğu yedi maalesef.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanırım Sofia de souza ve Ashley paris'i yalnizca eurocup'ta oynatabilecegiz ? Haftaiçi italya deplasmanında sofia takıma mütiş bir sertlik katmıştı savunmada . Ligde kullanma ihtimalimiz olsa keşke...

Önümüzdeki hafta çok önemli 2 maçımız var. Önce Eurocup'taki rövanş maçı, ardından da YDÜ'yü yenmeliyiz. Taraftar olarak bu iki maça konsantre olmalıyız. Ligde üst sıralarla sadece 1 galibiyet fark var. Rakiplerle kendi sahamızda oynayacağız. Kaybedilmiş hiçbir şey yok.

Yazık oldu 20’den dönüp bu şekilde kaybetmek fb kaybettiği haftada. Kazansaydık haftaya bgd maçıyla birlikte bütün avantaj elimize geçicekti. Sofia veya Paris ligde lisans çıkartmak için elimizdeki oyunculardan birinin lisansını iptal etmediğimiz sürece onları ekleme hakkımız yok ligde 5 yabancıya aynı anda lisans çıkartılmasına izin veriliyor.