BSL 18.Hafta | Banvit 79-64 Galatasaray

bizde bu sinan güler olduğu sürece bi halt olmaz bu sezon biter abi böyle bişey yok ya adam her pozisyonda zarar verirmi takıma 1 ileri giderken 10 geri gidiyo tam tempo yakalıyoruz bi hata üstüne bi hata daha aaa bi bakmısın rakip takım öne geçmiş maçı götürmüş bu nedir arkadaş ya.bu takımda sinanla gökseninden daha iyi şutör varken niye sürekli el üstünden top sallıyolar potaya biri bana bunu bi zah etsin allahınızı severseniz

Birazdan can vereceğim galiba. Hayatımda bir basket maçında bu kadar ızdırap çektiğimi hatırlamıyorum. Kıç kadar salonda kimden geldiği belli olmayan ıslık tınısı mı diyeyim, 1.5 yıldızla oynayan rakibe aynı sezonda 2. kez maymun olmayı mı söyleyeyim, 15 yaşında adamlar son topa fake gösterip faul alırken, bizim abilerin hücumun bitmesine 5 saniye varken 9 metreden salladıkları topları mı anlatayım, yoksa tüm bunlar olurken 10 tane adam değiştirip maça hiçbir etki katamayan koça mı yanayım bilemedim. Bu yıl harbiden bizim sabır yılımız olacakmış. Sinirden gebermeden ya da gebertmeden şu sezon hayırlısıyla bitseydi.

Takım midemi bulandırıyor yeminle euroleague takımı kurayım derken eurochallenge takımı kurmuş resmen cafe crownlı günlerde bile deplasmanda bu kadar yenildiğimizi hatırlamıyorum

valla çok ağır şeyler yazıcam kendimi çok zor tutuyorum o salonda olsam var ya sahaya girer önüme gelen galatasaray formalı oyuncuya saldırırım bu kadar ryhsuz terbiyesizlik olmaz maç giderken yüzünüzde azıcık bi endişe azıcık bi hırs olsun be kardeşim utanın utanın sinan güler kaptanınız başta olmak üzere hepinizden utanıyorum ve iğreniyorum.size bu formayı giydirip bu takımda oynatanlara yazıklar olsun barcelona fatihleri sizi

Mide bulandırıcı bir oyun. Böyle rezalet olamaz ya. Hiç çıkmasaydınız maça. Şu takımdan bu kadar fark yemenin son çeyrek zar zor 4 sayı atmanın izahı ne? Defol git artık yetti. Schilb oynamıyorsa takım yok.

Bu maçta net olarak gösteriyor ki Ergin Ataman ve seçtiği oyuncuları bu sene ancak ve ancak Play Off'a kalma mücadelesi verebilir. Galatasaray'lıyım deyip Galatasaray'a en büyük kötülüğü yapan Ergin Ataman bedel ödeyeceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz. İSTİFA !

Tek kelimeyle kepazelik. Yazıklar olsun. Üzerindeki formanın hakkını vermeyen oyuncular, kenarda ne yapmak istediği belli olmayan bir koç. Kimse bana yok şu sakattı, şu şöyle böyleydi demesin. Bu adamlara Abdi İpekçi'de Brose maçının 3 katı tepki göstermeliyiz ki anlasınlar. Artık yeter!

Bu arkadaşların yerine gerçekten düşük bütçeyle mücadele (gerçek anlamda) veren kadın takımımıza konsantrasyonumuzu vermeliyiz. Bizim desteğimizi hak etmiyorlar.

Son düzenleme:
Filipovski'nin de hakkını vermek lazım. Elindeki bütçeyi çok iyi kullanmış. Ortaya taş gibi bir takım çıkarttı. Maç sonu açıklamaları da çok centilmence idi. Onun yerinde Ataman olsa muhtemelen "Rakibi şöyle ezdik, böyle madara ettik" tadında sözler sarf ederdi.