BSL 18.Hafta | Banvit 79-64 Galatasaray

İnsan hasta olur bunları izlerse, soy çeyrekte kapattım maçı filim izledim kafam dağılsın diye yoksa gece uyku girmeyecek , en azından skoru görünce o kadar etkilemiyor. Bu ne yaa ayıp gerçekten ayıp. Ege Arar oynasa 4 numarada, Can oynasa oyun kurucuda inanın daha iyi olurdu sonuç. Tek kelimeyle rezalet. Daçka da vurur geçer kupa da zerre kadar ümidim kalmadı.

Euroleague takımı olduğundan sallamyorlar ligi arkadaşlar üzerlerine gitmeyin. Yoksa takım güçsüz, ruhsuz, bitik ve basketbola lanet ettirici bir takım değil.

Ya ben de Ergin Ataman'ın bu sezonki halini, tavrını ve performansını beğenmiyorum ama başarılarıyla adını Galatasaray tarihine altın harflerle yazdırmış bir insana burada onursuz, şerefsiz, karaktersiz şeklinde hakaretler edilmesi de ne demek oluyor? Hatta bırakın başarıyı, isterse Galatasaray tarihinin en başarısız koçu olsun, bu hakaretlere rağmen o yazı orada üç gündür nasıl duruyor? Bu hareketler Galatasaraylı'ya yakışmaz. Rüzgar Ergin Ataman'ın aksi yönünde esiyor bu sezon, kariyerinin en kötü sezonlarından birisini geçiriyor, kendi performansı çok kötü, düzgün bir takım kuramadı, takım olamadık, suçu üstlenmeyip sürekli oyunculara atıyor vs. Ben de katılıyorum bunlara ama eleştirilerinizi saygı çerçevesinde ve seviyeli olarak yapın lütfen.