BSL 18.Hafta | Banvit 79-64 Galatasaray

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, Spor Toto Basketbol Süper Ligi 18. hafta maçında Banvit ile karşı karşıya gelecek. Kara Ali Acar Spor Salonu’ndaki karşılaşma 13 Şubat 2017, Pazartesi günü oynanacak. beIN Sports 3’ten naklen yayınlanacak mücadele saat 20:00’de başlayacak.

Koçumuz Ergin Ataman'ın koyduğu yeni hedef olan lig şampiyonluğunu kazanmak ligi iyi bir yerde bitirmekten geçiyor. Ligin ilk yarısındaki maçı kendi sahamızda kaybetmiştik, umarım bunu kazanırız.

Hazır zor maçları iyi oynama dönemimizdeyiz bu maçı da iyi oynayıp kazanabilecek miyiz meraktayım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lig de haftanın maçı ! Sıralama için üstümüzdeki takımları kesinlikle yenmeliyiz. İlk maçta Theodore u durduramamıştık bu akşsm umarım ona özel önlem alırız maça sert savunmayla başlamalıyız tahminim düşük skorlu sert savunmaların olacağı bir maç galibiyet şart..

Sabırsızlıkla bekliyordum bu maçı. Hazır takım iyi durumdayken son yıllarda bize sürekli ters gelen Banviti yenmeyi ümit ediyorum. Özellikle kendi sahamızda yenildikten sonra bu maçı mutlaka almamız gerektiğini düşünüyorum. İnşallah bir aksilik olmaz da il yarıdaki yenilgiyi telafi edebiliriz.

Kazanırsak Banvit'i sıralamada altımıza alıyoruz. Eğer ligde hedef şampiyonluksa eğer bu maçı kesinlikle almalıyız. İlk maçı çok kolay şekilde kaybetmiştik. Takım çok dağınıktı o zaman. Şimdi biraz toparlanma var, ama umarım bu toparlanma direkt rakibimiz Banvit'i yenmede yardımcı olur bize.

Savunma ribaundu almaktan âciz durumdayız. Şimdilik yüzdeli atıyoruz lâkin ilerleyen dakikalarda yüzde düşünce işler karışır.

Banvit tempoyu yükselttikçe biz de onlara ayak uydurmaya çalışıyoruz. Çok atlet takımız ya. İşte bunlar hep guardsızlıktan...:(

Bu maçta sert savunma yapmalıyız dedim demez olaydım savunma savunma diil kağıt helva mübarek ! Perdelerdençok adam kaçırıyoruz savunma istek işidir malesef yine leblebi gibi üçlük yiyoruz

2.çeyrekte hücum ritmimiz çok bozuldu, enteresan tercihler(tiborun 3lük denemesi vs.) 24-14lük bir sonuç çıkardı, bu maçı kazanmak istiyorsak savunma yapmaya başlamamız lazım. Göksenin'in Theodore'un 4 adım gerisinde durması dışında savunma planımız yok. İlk çeyrekteki muhteşem yüzdeye de yazık etmiş olduk.

Tyus her perdeden sonra pas atın da potaya basayım diye koşuyor adama pas vermiyorlar salak saçma hücum tercihleri yapıyor bizim dünya starı guardlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi