ECW | Galatasaray - Virtus Eirene Ragusa 16.02.17 20:00

Kadın takımımızın oynadığı seyirci ortalamaları göz önünde bulundurulduğunda seyirci sayısı şimdiden iyi sayılır :)

Sophia da gelmişken pota altına ashley paris transferini anlamlandırmak mümkün değil, şu takım yapısında ne işi var aklım almıyor. Hoca da madem aldık oynatalım modunda.

Maalesef çok dağınık oynuyoruz.
Birde yabancı oyuncu transfer mantığını hiç anlamadım.
Jefforson hariç hiç biri yaramaz.
Bide hem Astore hem de Anderson aynı anda sahada olamıyor. İkiside kıta dışı. ( Jefforsan dahil 3 oyuncunu ne anlamı var ki )

Çeyrek finale kalan kızlarımızı canı yürekten kutluyorum.Hocamız da düzgün yerlerde molalar alarak oyunu dengede tuttuk yalnız bu son 2 transfer çok kötü geldi bana..Silva belki işe yarayabilir ama Paris basketbolu kafasında bitirmiş gibi gözüküyor!! Bu 2 transferin yerine 1 tane iyi bir oyuncu alınsaydı pivot bölgesine çok daha verim alabilirdik!!

Tebrikler Sarayın Sultanları(piranhaları) :)

Marina Hoca önderliğinde takımın kupayı alacağına inanıyorum fakat öte yandan Euroleague şampiyonunu Eurocup'ta mücadele etmek zorunda bırakanlar utansın istiyorum.

Son maçlarda kötü oynuyoruz hatta ne yaptığımız belli değil. Lig maçını izleyemedik ama genel olarak bir düşüş var. Bir üst seviye takımlara karşı bu oyunla şansımız yok.

Lig maçında da kötü oynadık , ama son topa kadar mücadele etti Takım , ben şahidim , bence yorgunluk var Takım'da 2-3 gün dinlenme fırsatı bulabilsek refresh yapıp tozunu atar Takım :)

Son düzenleme:
Papova'nın eksikliğini ciddi ciddi hissettik hucumda oyunu açamadık onun varlığı yerleşimde ve dış atışlarda önemliydi katkıda alıyorduk ciddi seviyede hem şut hem penetre olarak. Savunmada sıkıştırmalarda da fena iş yapmıyordu. Umarım en kısa sürede döner, ligde lisansı iptal edilip Sofia lisans çıkartılmış heralde durumu 3-4günde atlatılcak durumda değil Yakın doğu maçına eksik yabancıyla çıkmamak adına yapılmıştır. Fiba'nın bu saçma sapan statüsü yüzünden Kosice ile yarı final oynıcağımız yerde tekrardan Eurolig takımları eklenicek kura çekilicek şu boş kuralı senelerdir değiştirmediler. Haksızlık resmen bütün Eurocup takımlarına takımları öyle saçma bir yerde ekliyolar ki.