BSL 21. Hafta | Galatasaray 75-79 Fenerbahçe

Mccollum'un faul alması bile yetiyor. Özlemişiz. 6/6.
Pleiss hem hücumda hem savunmada çok etkili.
Takım savunmada ekstra motivasyonla oynuyor.
Umarım ikinci yarı da aynı şekilde devam ederiz.

Ülker Arena'daki spor katliamına 2 anons çıktığı için para cezası ile yırttılar ve daha maçın başında ortada bir şey yokken anons var. Oradaki olaylar İpekçi'de olsa salon boşaltırlardı demek ki.
Yönetim, koç, Sinan falan hikaye. Bu şekilde FB yanlısı yönetime asıl laf söylemek gerekiyor.

2 senedir ilk defa "euroleague sertliği" gösteriyoruz. Daha önce fenerbahçeyi sürklase ettiğimiz bölümlerde hep top paylaşımı etkili olurdu.

Tibor gerçekten muhteşem bir oyuncu, maalesef elimizde tutmamız mümkün değil, seneye Euroleague'in elit takımlarından birine gider.

İlk yarıda 5/5 saha içi 11 sayı 8 ribaund fener pota altına karşı.

İlk yarıyı iyi oynadık beklenen bir şeydi..Hakemler yine "işlerini" iyi yapıyorlar!! Şunu belirtmen gerekirse tam Ergin Atamanlık maç oluyor..Böyle maçları,tribünlerin gergin olduğu ortamda kazanmasını bir şekilde beceriyor!! Senede bu 2-3 maçı geçmez..He sistem ve oyun düzeni derseniz onlar hocanın işi pek değil..

Dikkat 3.periyot! (en büyük korkumuz geldi)

Ataman devre arasında oyunculara ne diyorsa şu 3.periyot sendromunu şimdiye kadar bir türlü atlatamadık. Bugün atlatırsak her şey daha güzel olacak..olmalı...

Ergin hoca maşallah yine en iyisinden seçmiş hedef maçını. Türk taraftar varken Türkiye'de büyük takım çalıştırmak hem çok zor, hem de çok kolay. Euroleague'de, ligde onca rezil maçtan sonra iyi mücadele edilip kazanılacak bir Fener maçı, senden iyisi yok. İnşallah maçı alırız, maçtan sonra bir de ''işte gerçek Galatasaray taraftarı bu'' diye yağlama yapar, sonra sen sağ ben selamet.

İyi oynuyoruz, olağanüstü mücadele ediyoruz. Tam da beklediğimiz gibi.

Ergin hoca maşallah yine en iyisinden seçmiş hedef maçını. Türk taraftar varken Türkiye'de büyük takım çalıştırmak hem çok zor, hem de çok kolay. Euroleague'de, ligde onca rezil maçtan sonra iyi mücadele edilip kazanılacak bir Fener maçı, senden iyisi yok. İnşallah maçı alırız, maçtan sonra bir de ''işte gerçek Galatasaray taraftarı bu'' diye yağlama yapar, sonra sen sağ ben selamet.

İyi oynuyoruz, olağanüstü mücadele ediyoruz. Tam da beklediğimiz gibi.

Daha önce de soýlemiştim, EA yalnızca devrin adamı, fazlası değil. Buna uygun hareket ediyor.

tyus ve pleiss'ı savunma yapabilmek için aynı anda sahada tutuyorsan hücum konusundaki belirsizliği çözmek için mccollum'u alır 1'e 5 oynatırsın. bu şekilde fenerbahçe'ye karşı iyi bir şansımız olabilir. zira pleiss da tyus da mccollum'un hatalarını pis işleri yaparak kapatabilecek oyuncular.

Sinan'ın yaptığı saçma alleyoup hayali ve devamında yenilen 3 lük ve fark 10 a düştü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. çeyrek sendromu kendini gösterdi yine. Kısıtlı kadronun ve rotasyon yapmamanın dezavantajını yaşıyoruz. Fark 6 'ya indi.