ECW ÇF M:2 | Galatasaray - Good Angels Kosice | 16.00 | 10 Mart

Her ne kadar 3.periyotta maçı zora soktuysak da tekrar çevirmesini bildik!! Biz mücadele ettiğimiz sürece başarılı olan bir takımız bunu unutmamız gerekiyor..M.Jefferson'ın kendine gelmesi ve Traore'nin iyi oyunu turu getirdi..Ayrıca M.Papova da attığı kritik 2 üçlük ile maçın dönüm noktasında devreye girdi..

Muhteşemsiniz,helal olsun hepinize Sarayın Sultanları..
Tebrikler Marina Maljkovic hocam..Bu kupayı alacaksın güvenimiz tam!!

Sofia de souza'nın belki oyun aklı kısıtlı ama ribaunt ve savunmada takıma ciddi katkı sagladı bugün . Böyle mütevazi ve kısıtlı bir kadro ile bu takım daha ne yapsın . Muhteşem galibiyet . next pls.

Şunu da belirtelim Marina Maljkovic röportaj esnasında seyircilerin ona yaptığı tezahürat karşısında, takımını işaret ederek onların alkışlanmasını istedi..Her ne kadar başarının büyük kısmı kendisinde olsa da hocalık bunu yapmayı gerektirir!! Her başarıyı üstüne alarak, TV'lerde boy göstermek ile hoca olunmuyor..Formayı adaletli dağıttığın, başarıyı paylaştığın sürece hak ettiğin yerlere gelirsin ve büyük bir koç olursun..

Bu takım, bu sene eldeki imkanlar ve yönetim desteği göz önüne alındığında, benim gözümde yurtiçi ve dışında Galatasaray armasını en güzel ve onurlu şekilde temsil eden takımımız oldu. Bu takımın Avrupa'nın en pahalı 2. liginde hala 3. sırada kalabilmesi, 2 numaralı kupada yarı final görmesi kelimelerle anlatılamayacak başarılar. Tabii ki bunda Marina gibi bir ustanın büyük payı olmakla birlikte sene başı isimlerine bakıp küçümsediğimiz oyuncularımızın da büyük payı olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bu takım bu sene kupa alamasa da, final göremese de benim nazarımda senenin en başarılı Galatasaray takımı ve şubesidir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, hakkınız ödenmez.

Tebrikler kızlar diyerek başlamalı. Belki iyi oynamadık ama müthiş mücadele ettik, harika savunduk. Hep dediğimiz gibi mücadeleniz, o sahaya koyduğunuz karakter yeter, yenilin veya yenin hiç farketmez. Kadro kaliteleri göz önüne alındığında, bu kupada, bu takım başarıya ulaşmıştır. Tabii ki kızlar elinden geleni yapacak, mücadeleye devam edecekler ama daha ilerisi olmasa bile bu takım bu sezon başarılıdır. Tebrikler Sarayın Sultanları, sizleri tekrardan ayakta alkışlıyorum.

Galiba Traore ilk maçtan sonra bu forumu okudu.
O hep böyle oynasın biz mahçup oluruz.
4/4 üçlük ile muhteşem bir maç çıkardı...

Bu sezon Marina Maljkoviç ve öğrencileri benim gönlümde şampiyon oldu, şimdi sıra sahada şampiyon olmaya geldi, evet çok zor ama Galatasaray'ın olduğu yerde imkansız diye birşey yok, inancım yeniden o kupa Işıl Alben'in ellerinde yükseleceği yönünde.