ECW YF 1.Maç | Galatasaray 81-87 Yakın Doğu Üniversitesi | M.S | 21 Mart

McBride'a maç boyu uygun bir savunmacı bulamadık. İşin üzücü yanı belki de öyle bir oyuncumuz yok.

Bir yanda gerçekler bir yanda hayaller ve umutlar... Fark 6. Bir mucize olacaksa hepimiz biliyoruz ki bunu Galatasaray yapar. Emin olun bu fark onları tedirgin etmiştir.

Orta çaplı bir mucize gerekiyor, kabul ediyorum. Ama her şey bitmedi, eminim kızların söyleyecek sözleri vardır.

Hoca ve takım çok iyi başladı sezona ama giderek düşen bir takım var maalesef. Bu maçı 10 sayı farkla kazanmak bile büyük bir avantaj değildi, bir de üstüne 6 sayı farkla yenildik. Bizim kızların ne yapacağı belli olmaz gider deplasmanda 10 sayıyla yeneriz o ayrı, ama kulüp içerisindeki boşverilmişlik, ihmalkarlık Galatasaray'a yakışmıyor. Traore aylık 10 bin €'dan fazla alıyormuş. Traore, Vitola ve Silva 3lüsüne vereceğimiz parayla Angelica Robinson, Kiah Stokes çok rahat getirilirdi.

Artık bu takımı izlemeye yüreğim dayanmıyor!! Bu takımı kuranlarda bırakın utanmayı maçı izlemeye bile gelmemiş hiçbir yönetici maçta yokmuş..Bu yüzden hocaya veya kızlara pek kızamıyorum ve mücadelelerinden dolayı kutluyorum..Bu takım bu kadar oynuyor yapacak pek bir şey yok..Utanması gerekenler takımı bu hale getirenler ama maçı izlemeye bile gelmediklerine göre muhtemelen haberleri bile yoktur!!

İyi veya kötü son 8-9 sezondur sürekli başa oynayan bir takımdık. Takımın şu berbat kadrosunu hiç izlemek istemiyorum. Dursun Başkan sağolsun...

Sevgili.başarılı canım hocam nolur rövanş maçında Anderson ile oyna :(
Anderson için bu sene EC bitti ADB oyuncu kuralı nedeniyle.
Basketbol sorumlusu dışında yöneticiyim diye kanal kanal dolaşanlardan bir tanesi bile tenerrüz edip de maça gitmemiş. Acaba haberleri var mı ki gitsin o da ayrı mevzu. Türk kadın basketbol tarihini yazan takımı izlenmeye bile gerek duyulmayanlara ne söylesen boş ama bugün yayımlanan bir haber var. UEFA mali kriterlere uymayanları açıklamış. Türkiye ligi takımları evelallah kimselere bırakmamış zarar hesabında birinciliği. Hersene basketboldan şöyle zarar ediyoruz diye gazel okuyan yönetemeyicilere yine ayarı elin oğlu verecek galiba.
Kaynak: Tablo vahim! – Fotomaç – 22 Mart 2017

Son düzenleme: