ECW YF 2.Maç | Yakın Doğu Üniversitesi 81-68 Galatasaray | M.S | 24 Mart

Kadro yapısı baştan aşağıya yanlış ve kalitesiz.En azından Anderson'u Eurocup oynatıp Traore ve son alınan iki oyuncu yerine iki tane ortalama üstü uzunla çok daha farklı olabilirdik diye düşünüyorum..

Maljkovic hoca net suçlu. Anderson yerine lisans verdiğin Traore, Anderson'dan çok mu iyi de ona lisans veriyorsun ? Güzel başlanan macerayı ancak bu kadar kötü bitirebilirdi hoca.

Kızlarımızın ve hocamızın canı sağ olsun buraya kadarmış..Açıkçası kadro kalitesi olarak baş edemezdik ve haliyle elendik..Şu olsaydı bu olsaydı demenin pek bir manası yok ki zaten kadromuzun baştan aşağı kötü kurulmuş bir kadro..Umarım yarın mali kongrede oy kullanacaklar bu maçları izlemişlerdir..Sırf şu takımın hali bile başlı başına ibra etmeme sebebidir!!!

Öncelikle finale çıkan Yakın Doğu Üniversitesi ve Hatay'ı geçerek finalede ki rakibi olan AGÜ'yü tebrik ediyorum, yaptıkları yatırımın karşılığını alıyorlar.

Tebrikler Sarayın Sultanları. Sonuna kadar mücadele ettik, ama bir yerlerde gücümüz yetmiyor, yetmedi. Marina Maljkoviç ve tüm öğrencilerini canı gönülden kutluyorum.

Adamlar o kadar para harcamış hayvan gibi kadro kurmuş, bir de üstüne adam başı 35 TL vererek salona Beşiktaş taraftarı doldurmuş. Yazık.

Son düzenleme:
70-80 civarında Galatasaraylı vardı, son topa kadar mücadele eden takımımıza elimizden geldiğince destek olduk.

Yönetimin zihniyetinin ne olduğunu kenara koyuyorum, en büyük pay tabii ki onlarda.

Bu maçı ne olsaydı kazanırdık diye takımımızda yapacağımız değişiklikleri düşünmemiz lazım. Katkı alamadığımız isimlerin artık nasıl katkı vereceğini bulmalıyız ya da yollar ayrılmalı. Örneğin takım halinde 8/25 üç sayı yüzdesiyle oynamışız. Rakip %44 ile atmış. Biz de o kadar atsak 11 üçlükle 9 sayı daha fazla atabilirdik. Rakibe 9 hücum ribaundu vermişiz. 4'ünü vermesek; o 4 taneden 2 tanesi de sayı olmuş diye varsaysak maç kafa kafaya. Rakip %90 serbest atışla oynamış, biz aynı yüzdeyi yakalasak mesela. Olmuyor, olmuyor ama neden?

Bunu söylediğim için çok üzgünüm ama örneğin Işıl'ın 1/6 üçlük atması kabul edilemez. Eleştirmek için söylemiyorum bunu. Eğer bu maçlarda aldığımız katkı bu kadarsa belki de verdiğimiz rol de bu kadar olmalı, mesela 6 tane üçlük kullanacak bir rol verilmemeli. Işıl artık nadiren formsuz olmalı, bir istikrarı olmalı. Evet savunmadaki katkısıyla yoruluyor olabilir ama kaçırdığı 5 şutun 2'sini de atmalı ve istikrarlı atmalı. Çok mu şey istiyorum? Milli takım oyuncusu, kaptan...

Bu takımda ribaundu kim alacak? Vitola, Paris, Papova hepsi mi ribaund özürlü olur arkadaş? Rakibi hataya zorluyorsun, zor şut atıyor ve kaçırıyor, ama bu kez ribaundu alamıyorsun. Ashley Paris transferini nasıl açıklayabiliriz? Ashley Paris'in herhangi bir maçta katkı verme ihtimali mi var? Sofia ve Paris herhangi bir maçta çift haneye çıkabilirler miydi? Anlamak çok güç. Yokluktan alındılar ama yokluktan bile alınmayacak iki tane oyuncu profili çizdiler. Yokluktan alınmış oyuncularla maça başladık ve daha baştan geriye düştük. İlk periyota daha dirençli başlamamız gerekmez miydi halbuki?

Yvonne Anderson'ın üstü neden çizildi? Yvonne Anderson bedava Galatasaray maçlarını en önden izleyen torpilli taraftar gibi şu an. Bunun sebebi nedir? Ashley Parisler bu maçta ilk beş, Sofia Da Silva 17 dakika almış, Traore 21 atmış ama en kritik yerlerde hata yapmış; Anderson neden yok?

Saymakla bitmez, o nedenle kendimi yormayayım. Tabi bunların en başında yönetimsel zaafiyetler...

Ve biz büyük Galatasaray taraftarı. Bu maça gelip de dışarıda kalan oldu mu acaba? Bence olmadı. Üzgünüm ama bizim bu tavrımız bu şubeyi daha da küçültmelerine sebep olacaktır.

Son bir Bahar Çağlar editi yapayım. Evet, orada daha çok kazanıp başarılar kazanabilirsin, bunda anlaşılmayacak birşey yok. Sporculuk senin mesleğin, mesleğin de doğasında bu var. Ama Galatasaraylı olması bu derece sevgiyi sempatiyi hak ettirir mi? Bahar mesela İrem Naz'dan daha mı Galatasaraylı? Arda en ihtiyacımız olan yerde bırakıp gitmedi mi? Ben biliyorum çoğunluğumuz kızıyoruz. E Bahar'ın yaptığının farklı bir yanı var mı? Bazı kişileri "overrate" etmeye gerek yok. Galatasaraylıdır, helal olsun. Ama tribündeki bir taraftardan farkı yok. Hatta mesleği icabı bence görmesi gereken değer taraftarınki kadar bile olmayabilir. Bize en zor gününde sırtını dönenlere küfretmiyorsak da, onlara bu sevgiyi gösterme zihniyetini kabul edemiyorum.

Son düzenleme:
Bu arada salona parayla Bjkli taraftarlarının doldurulması skandalını yeni öğrendim. Para insanları sadece güçlü yapmıyor, aynı zamanda karaktersiz de yapabiliyor. Şekil; Ydü.

Dacka'dan sonra YDÜ'de herkesin nefretini kazandi.
Finalde Duba ve Ann'dan dolayi AGÜ'lüyüm.
Sofia ve Paris çok gereksiz 2 transfer oldular.
Bunlarla birlikte Traore'yi de gönderip sezon başında ki o takıma dönmek lazim.
Artık sıra Anderson'a geldi.
Koç ve takımi tebrik ediyorum...

Son bir Bahar Çağlar editi yapayım. Evet, orada daha çok kazanıp başarılar kazanabilirsin, bunda anlaşılmayacak birşey yok. Sporculuk senin mesleğin, mesleğin de doğasında bu var. Ama Galatasaraylı olması bu derece sevgiyi sempatiyi hak ettirir mi? Bahar mesela İrem Naz'dan daha mı Galatasaraylı? Arda en ihtiyacımız olan yerde bırakıp gitmedi mi? Ben biliyorum çoğunluğumuz kızıyoruz. E Bahar'ın yaptığının farklı bir yanı var mı? Bazı kişileri "overrate" etmeye gerek yok. Galatasaraylıdır, helal olsun. Ama tribündeki bir taraftardan farkı yok. Hatta mesleği icabı bence görmesi gereken değer taraftarınki kadar bile olmayabilir. Bize en zor gününde sırtını dönenlere küfretmiyorsak da, onlara bu sevgiyi gösterme zihniyetini kabul edemiyorum.
Kardes 2dir ydu maclari sonrasi Bahara salliyosun amacin ne. Olaylarin gercek yuzu ve Bahar Galatasaraylidir Galatasaraya yanlis yapmaz diye yazildi burada. Niye yalan yanlis milleti dolduruyosun. Alip veremedigin ne Baharla. Alacaklarinin odenip yeni sozlesme odenmesi icin beklerken klup bunu yapmazsa kiz zorlami takimda kalsin. Mactan sonra Bahar bizim taraftarlarla toplu selfiler cektirmis twittera koymus taraftarlar. Galibiyetten sonra bile bizim taraftarla selfi cektiren kizi hedef yapmaya calisiyon. Hayirdir senle selfimi cekmedi.
http://gsbasket.org/forum/galatasar...-universitesi-190217-1500-a-2.html#post713414
http://gsbasket.org/forum/galatasar...-universitesi-190217-1500-a-2.html#post713454

Son düzenleme:
Kardes 2dir ydu maclari sonrasi Bahara salliyosun amacin ne. Olaylarin gercek yuzu ve Bahar Galatasaraylidir Galatasaraya yanlis yapmaz diye yazildi burada. Niye yalan yanlis milleti dolduruyosun. Alip veremedigin ne Baharla. Alacaklarinin odenip yeni sozlesme odenmesi icin beklerken klup bunu yapmazsa kiz zorlami takimda kalsin. Mactan sonra Bahar bizim taraftarlarla toplu selfiler cektirmis twittera koymus taraftarlar. Galibiyetten sonra bile bizim taraftarla selfi cektiren kizi hedef yapmaya calisiyon. Hayirdir senle selfimi cekmedi.
http://gsbasket.org/forum/galatasar...-universitesi-190217-1500-a-2.html#post713414
http://gsbasket.org/forum/galatasar...-universitesi-190217-1500-a-2.html#post713454
Evet çok doğru söylüyorsunuz(!) Benle çektirmediği için yaptım(!) Yalvardım çektirsin diye(!)

Valla dün bizim tribünde kendisine para gösteren de vardı. Bunlara ne diyeceksiniz? Ben ne para gösterdim, ne küfrettim ne de selfie çektirdim. Benim için Galatasaray'ı tutan bir basketbolcudur. Fazlasını hak etmiyordur. Size göre hak ediyordur. Benim görüşüm evet zorla kalsın.

Ben hedef yapmıyorum. Benim bu forumda kimseyi hedef gösterme gibi bir etkim de yok zaten. Benim mesajlarım daha kalın falan da yazılmıyor. Her üyeyle eşit hakka sahibim. Ben fikrimi söyledim sadece. Eğer ben milleti dolduruyorsam, fotoğraf çektirenler de başka takım oyuncusuna aşırı ilgi gösterirken bizim oyuncumuza hak ettiği ilgiyi göstermiyor. Dün maçta oynamayan 18-19 yaşındaki kadın basketbolcumuza küfrediyor, Baharla selfie çektiriyor.

İkili tartışmaya girmeyeceğim. Fikrimi söylüyorum, taraftar zaten inandığını yapıyor. İnandığını yapmakta da özgür. Yaptığınız çirkin "senle selfiemi çektirmedi" yorumunu sizin terbiyenize uygun olduğundan size iade ediyorum ve forum yönetiminin takdirine sunuyorum. Daha fazla cevap vermeyeceğim, istediğinizi yazabilirsiniz.