BSL 23. Hafta | Galatasaray Odeabank 104-57 Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, Spor Toto Basketbol Süper Ligi 23. hafta maçında Halk Enerji TED Ankara Kolejliler ile karşı karşıya gelecek. Abdi İpekçi Arena’daki mücadele 28 Mart Salı günü oynanacak. beIN Sports 3’ten naklen yayınlanacak ve mücadele saat 17:00’de başlayacak.

Ted maçı antrenman maçı gibi geçiyor. Zaten çok zayıftılar. Shorter da gidince iyice güçsüzleştiler.Çok rahat bir galibiyet alırız.

Belki rölantiden bir maçtı ama şunu söyleyebilirim . Bizim takımımızın 1 tane gardı ve 1 tane 4 numarası vardı sezon başında ve ne yazık ki sezon içerisinde süre bulamadıkları için kendilerini gösterme fırsatı elde edemediler . Söz konusu kişiler : Ege Ve Can Her maç 10 ar dakikadan süre alabilseydiler şu anda çok daha farklı bir durumda olabilirdik . 600 bin dolar ödenen Fitipaldo dan eksiği yok fazlası var Can ' ın . Kendisine güvenilmedi , süre verilmedi ama o kendini geliştirmeye devam etti , helal olsun seneye umarım bizim takımımızda olmaz yoksa bench te havlu sallamaya devam eder bu Coach varken .

104-57 galip gelmişiz. Maçı izleyemedim sadece istatistiklere bakma şansım oldu.

Orhan ve Can'a Ataman kendi standardına göre iyi bile süre vermiş(!)

Orhan Hacıyeva 16 dakika oynamış 11 sayı 6 ribaunt 3 asist 1 blok
Can korkmaz 18 dakika oynamış 13 sayı 2 ribaunt 4 asist

Orhan'ın şut tekniği güven vericiydi zaten antrenman videolarında görüyorduk bugün de güzel attı. Hiç yoktan 7-8 dakika süre alsa takımı ne kadar baltalayabilir? Keza Ege ve Can da öyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belki rölantiden bir maçtı ama şunu söyleyebilirim . Bizim takımımızın 1 tane gardı ve 1 tane 4 numarası vardı sezon başında ve ne yazık ki sezon içerisinde süre bulamadıkları için kendilerini gösterme fırsatı elde edemediler . Söz konusu kişiler : Ege Ve Can Her maç 10 ar dakikadan süre alabilseydiler şu anda çok daha farklı bir durumda olabilirdik . 600 bin dolar ödenen Fitipaldo dan eksiği yok fazlası var Can ' ın . Kendisine güvenilmedi , süre verilmedi ama o kendini geliştirmeye devam etti , helal olsun seneye umarım bizim takımımızda olmaz yoksa bench te havlu sallamaya devam eder bu Coach varken .

Ege ye sezon başında da süre vermeyi planlıyordu Hoca ama Ege nin sakatlığı işi bozdu. Can'a ise şans güldü diyebiliriz. Önüne aldıkları 3 tane yabancı guarda rağmen şuanda iyi bir alternatif konuma geldi.

Can son maclardada oynadi. Bu macta güveni baya vardi, ve art arda 3lük atti, hemde yüksek yüzde ile. Son ceyrekte sadece türkler ile oynadik, buda bir mesaj (son bölümde McCollum oyuna dahil oldu). Göksenin haric hepsini begendim. Özellikle Can ile Egeyi.

Ege ye sezon başında da süre vermeyi planlıyordu Hoca ama Ege nin sakatlığı işi bozdu. Can'a ise şans güldü diyebiliriz. Önüne aldıkları 3 tane yabancı guarda rağmen şuanda iyi bir alternatif konuma geldi.

Fitipaldo ' ya verilen paraya üzülüyorum ben abim . Can ve Ege seneye kalmasınlar yoksa Eurocup dahil ligde de süre vermez Ergin Coachumuz