Basketbola Özel Beste/Marş

Basketbol branşına özel marşımız ve bestelerimizin olması gerektiğini düşünüyorum. Mesela yıllar önce "Bu sene baskette tarih yazalım" bestesi vardı ve tribünde söylendiği zaman taraftarı, takımı havaya sokabiliyordu. Şimdi takımımız da bir nevi onlar gibi şirketleştiği için pek söylenmiyor. Efes'in maçlarda çalınan "Hep birlikte" de güzel bir marş. Onun gibi marşlara ihtiyaç var. Yaratıcı Galatasaray taraftarından bekliyoruz.

"Bu sene baskette tarih yazalım" tezahuratını iyi hatırlattın valla. Resmen kendi kendime söyleyip gaza geldim oturdugum yerde :)

Ah be eski günler...

Basketbol takımımıza özel marşın olmasına kesinlikle katılıyorum. Bazı maçlardan önce yönetim futbolcu taraftar şampiyonsun galatasaray bestesi çalıyor ipekçide.
-Teker teker geçiyoruz turları avrupada alacağız kupayı geçen sene resmen patladı. Ben şayet çok seviyordum o tezahüratı.

Bir de katılır mısınız bilmem ama ipekçide gençlik marşının söylemesi de dinlemesi de bir başka güzel oluyor yahu. Özellikle nerede bu dağlar taşlar dedikten sonra çalınan ıslık müthiş oluyordu. Islık çalamadığım için siena maçında yanımda düdük(baya çelik düdük) götürdüğümü biliyorum ne günlerdi..