BSL 25. Hafta | Galatasaray Odeabank - İstanbul BBSK

BSL 25. Hafta | Galatasaray Odeabank 74-67 İstanbul BB

Ligin 25.haftasında Abdi İpekçi'de İstanbul BBSK'yi konuk ediyoruz. İlk maçta sahadan 71-61 mağlup ayrılmıştık. Maç saat 17.00'da NTV Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

Son düzenleme:
Ligin sonuna geldik. Artık bugünden itibaren Mc Collum' un ilk 5 başlayıp, daha fazla süre alması lazım. Elimizde elle tutulur guard diyebileceğimiz tek kişi o. Playoff' larda daha etkili Mc Collum istiyorsa hoca bunu yapmalı. Yine Sinan' la başlayıp son dakika rotasyonu olarak kullanıp mundar etmesin adamı.

Arkadaşlar:
1. FB
2. Anadolu
3. BJK
4-5. Banvit/Doğuş
6. GS
7. Karşıyaka
8. Gaziantep

olarak şekillenirse, biz BJK ile eşleşiyoruz ve ilk maç seyircisiz onların salonda oynanacak olması, bizim onları elememiz için bir neden!

Yarı finalde FB- Doğuş, Anadolu- GS eşleşmesinde biz ne yaparız bilmiyorum ama Anadolu Efes şayet Eurolig'de yarı final yapamazsa, lig yarı finalinde salonunda çok fazla seyirci olacağını sanmıyorum ve bu bizim için dezavantajlar içinde tek avantaj!

FB-Doğuş yarı finalinden Doğuş çıkabilir diye düşünüyor yani gelmek istediğim şu: :)
Acaba finalde Doğuş- GS olur mu? Onlara ters geliyor oluşumuz, bizi bir adım öne taşır!

Sezon başında McCollum'a vermeyip Russ Smith'e verdiğiniz paralar çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. Zehir ettiniz güzelim sezonu. İnşallah tez zamanda yönetimle birlikte gidersin Ergin Ataman!

Arkadaşlar:
1. FB
2. Anadolu
3. BJK
4-5. Banvit/Doğuş
6. GS
7. Karşıyaka
8. Gaziantep

olarak şekillenirse, biz BJK ile eşleşiyoruz ve ilk maç seyircisiz onların salonda oynanacak olması, bizim onları elememiz için bir neden!

Yarı finalde FB- Doğuş, Anadolu- GS eşleşmesinde biz ne yaparız bilmiyorum ama Anadolu Efes şayet Eurolig'de yarı final yapamazsa, lig yarı finalinde salonunda çok fazla seyirci olacağını sanmıyorum ve bu bizim için dezavantajlar içinde tek avantaj!

FB-Doğuş yarı finalinden Doğuş çıkabilir diye düşünüyor yani gelmek istediğim şu: :)
Acaba finalde Doğuş- GS olur mu? Onlara ters geliyor oluşumuz, bizi bir adım öne taşır!

Buyuk ihtimal bjk ile eslesicez ve buyuk ihtimal eleriz onlari.takim gec oldu ama yeni ritim bulmaya basladi.ozellikle mc collumda playofflara hazir girerse final yapabiliriz bence.

Arkadaşlar:
1. FB
2. Anadolu
3. BJK
4-5. Banvit/Doğuş
6. GS
7. Karşıyaka
8. Gaziantep

Finalde Doğuşun gelmesi çok güzel olur ve play-off finalinde saha avantajı farketmeksizin Doğuşu eleyebileceğimizi düşünüyorum. Bende onlara ters geldiğimizi düşünüyorum.