KBSL YF | Fenerbahçe - Galatasaray

Herşeye rağmen emeklerinize sağlık Sarayın Piranhaları,
Dünki maçın galibi Veremeyankayı savunan İrem Naz ile Parker'i savunan Seda'dır, mağlubu da Yönetim.
Yönetimin de çok fifisineydi... Sadece yönetim değil, onları seçen kongre üyeleri ve ibra eden Genel Kurul; yani üye olmayan sıradan seyirciler hariç, tüm camia bu suça ortaktır. Koskoca bir GS camiası, şu anda aşağılanıyor. Ve aşağılayan da, Fenerbahçe...

Vitola bu akşam katlettin takımı resmen , herşeye rağmen bir devre altını ıslattı karşıyaka ,bizim kızların her birinde 5 okka yürek var
seyircimiz sahip çıkarsa Takım'a evimizdeki 2 maçıda kazanırız bence sonrası kısmet her şey olabilir
Yürüyedurun Sarayın Sultanları (Keşke sizi hakeden bir yönetim olsaydı)

O değilde marina koç dedi ki mac sonu seneye as oyuncularimızdan bazıları aramizda olmayacak kimler bu oyuncular bilen var mı

Moriah yok.
Ama öyle karakterli bir takım var ki sahada.
Yabancılardan 0 katkı alıyoruz ama 37-40 gerideyiz sadece.
Işıl 18 sayı ile direniyor.
Yenileceğiz ama sahada ki takım müthiş gurur veriyor...

Teşekkürler Marina Maljkoviç ve öğrencileri. Marina Maljkoviç sezon başında küme düşer, playofa giremez denilen takımla ligi 3. tamamladı ve tekrardan Euroleague de olmamızı sağladı. Eurocup'ta yarı final yaptı, beklenenin üstünde bir sezon geçirmemizi sağladı, hiç bir umudu olmayan insanları beklenti içine soktu, bazen bu kişilerden eleştiri aldı. Tam kadro çıkabilseydik en azından yarı final serisi son maça kalabilirdi ama iş bilmez yönetim sayesinde Yvonne Anderson takımdan gitti, Moriah Jefferson'da sakatlanması en azından bir maç kazanma şansımızı ortadan kaldırdı.

Sezon başından itibaren savaşan, mücadele eden tüm oyunculara teşekkür ediyorum. Bu takımla gurur duyuyorum, helal olsun Sarayın Sultanları.

Gelecek yıl Marina Maljkoviç'in kuracağı kadroyla Şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Çakma başkan Dursun'a rağmen tebrik etmek lazım takımı.....Yeni yönetim ve yeni yüzlerle daha kuvvetli bir takım oluruz. Dursunuda allaha havale ediyorum.