Bugün...

Alperen başınız sağolsun Arkadaşlarının, ailesinin ve senin. O iki arkadaşın hakkında son durum ne?

Saadet geçen gün soracaktım burada yazan bir saadet vardı uzun zamandır yok diye ( ya da ben göremiyordum) Böyle bir haberle gelmek mümkün olmasaydı keşke. Arkadaşının ailesine, arkadaşına ve sana baş sağlığı diliyorum.

Kötü haberler üst üste gelmis:(

ALLAH rahmet eylesin, kalanlara sabir versin, mekanlari cennet olsun.

An itibariyle Haydarpaşa Garı tamamen yanmak üzere.Çatıda çıkan yangın sonra daha da büyüyü garı alevler altına almış.Koca bir tarih yanıp kül olmak üzere :( .

İyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim.

Sühan Abi son durumu sormuşsun, birisi mucizevi bir gelişim gösterdi; doktorlar ambulans beklesin, cenazeyi iki-üç saate alırsınız derken arkadaşım hayati tehlikesi sürse de sürekli iyiye gidiyor şükürler olsun. Beyin ölümü gerçekleşen arkadaşımı defnettik. O yaşta, kendi ellerimle mezarının üzerine toprak attım. Ölümün bir son olmayışı belki şu an hayatta olma sebebim... Düşünüyorum da, kafayı yerdim; kesinlikle kaldıramazdım..

Alperen Kaplan' Alıntı:
İyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim.

Sühan Abi son durumu sormuşsun, birisi mucizevi bir gelişim gösterdi; doktorlar ambulans beklesin, cenazeyi iki-üç saate alırsınız derken arkadaşım hayati tehlikesi sürse de sürekli iyiye gidiyor şükürler olsun. Beyin ölümü gerçekleşen arkadaşımı defnettik. O yaşta, kendi ellerimle mezarının üzerine toprak attım. Ölümün bir son olmayışı belki şu an hayatta olma sebebim... Düşünüyorum da, kafayı yerdim; kesinlikle kaldıramazdım..

Arkadaşın için inşallah iyisi hayırlısı olur Alperen.