Gelen-Giden Yabancı Oyuncular

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
İki hatta üç yıldan bu yana sürekli ve gereksiz yabancı oyuncu değişikliği yaptığımızı düşünüyorum,bu yıl böyle bir topik açarak günü gününe ,kaç tane oyuncu denediğimizi vede değiştirdiğimizi takip etmeye karar verdim.
Ne dersiniz ?

Bugün bir oldu.

Jones bizim için çok iyi olur.Jones bir dönem Halil Ünerle de çalışmıştı Daçka'da ve de ilginçtir ki aralarında problem çıkmamıştı hatırladığım kadarıyla. :)Jones bize gelirse smaç izlemek isteyen Ahmet Cömert'e koşar.

tabi yer bulurlarsa kosarlar ama sormak istiyom cem abinin belki kulana gelmistir vicent jones la ilgili bi girisim varmı bilen varsa iyi olur

Anwar Coleman diye bir adamdan mail aldım, combo guard oynuyormuş, boyu 192, klüp arıyor beni bir yerlere önerir misiniz diyor :D Komisyonculuğa mı başlasak napsak?

1 numara için denenen isim Maurice Baker, hani Önder abinin Bursa dönüşü haberini verdiği. Ülker maçında pek beğenmemiştim, şimdi sahura kalktım pek bakınamıyorum ama eskiden baktığımda en son Portland kadrosunda gözüküyordu sanırım ama çok etkileyici değildi istatistikleri. Son durumu nedir bilemiyorum, İsmail de bir yerde yazdı Hagen durmu da belli değilmiş, bakalım neler olacak.

Eurobasket.com'a göre Lance takımla antremanlara çıkmaya devam ediyormuş.Ayrıca Oklahoma State mezunu Maurice Baker(1.85 G 79) deneniyormuş.Maurice Baker 2004-2005 sezonunda Portland Trail Blazers'ta 9 maçta 0 sayı 0.3 asist ortalamasıyla oynamış.

Maurice Baker 2002-2005 sezonlarında L.A.Clippers'ta oynamış.Yine az süre alıp kötü istatistikler tutturmuş.Genelde ortalama 2-3 dakika oynamış.Geçen sezon CBA'de Dakota Wizards'ta oynamış.2001-2002'de Oklahoma State'de 12.9 sayı 5.4 ribaund 3.3 asist ortalamalarıyla oynamış.

anwar coleman neden olmasın??

Maurice Baker ın denendiği soylenıyor ama su anwar coleman baksan daha yada bu oyuncu onerılse daha ıı olmazmı??

Coleman'da deli gibi istatistik var ama oynadığı tkaımlar nedir hiç bilmiyorum, yani sanki mahalle takımının en iyi oyuncusu gibi feci istatisikleri var. Coleman da aranan ilaç değildir herhalde ama combo guard olması bize yarayabilir. Hayırlısı olsun

Beyler, millete mail atıp, "ağbi nolur alın beni" diyen adamdan hayır mı gelir, ben espri olsun diye verdiydim o adı. Ha ama bi ara HArlem yapmışlığı var, eğleniriz gelirse. Dexter Thundercats miydi neydi , öyle saçmasapan bir takımdı eba liginde. Eba da bizim 2 lig ayarında bişidir laf aramızda

abi bana gore gereksiz bi oyuncu ben ısrar ediym en iyi transfer vicent jones olur o adam 4 ve 3 te oynayabildigi gibi pivotada gecer

Eurobasket.com'a göre Jeff Hagen takımdan ayrılan oyuncular listesine konulmuş.Ayrıca aktif olmayan oyuncular listesine de ismi yazılmış.Halbuki iki gün önce direkt takım listesindeydi.Galiba Jeff Hagen'la yollarımız ayrıldı.