Barclays Premier League...

Premier lig yine güzel maçlara sahne oluyor, Avrupa'nın en kaliteli ligi olduğunu düşünüyorum.

Bu yıl şampiyon Manchester United olacak, Jose Mourinho'ya güveniyorum :)

Ne mac oldu be! Arsenal evinde Chelseayi konuk etti mac 2-2 bitti ama ben son 10 yilda boyle zevkli bir mac izlemedim desem yeridir. Maci anlatmak imkansiz, mutlaka ozetini veya tekrarini bulup izleyin. inanilmaz guzel bir mac oldu.

Ne mac oldu be! Arsenal evinde Chelseayi konuk etti mac 2-2 bitti ama ben son 10 yilda boyle zevkli bir mac izlemedim desem yeridir. Maci anlatmak imkansiz, mutlaka ozetini veya tekrarini bulup izleyin. inanilmaz guzel bir mac oldu.
Futbol izlemeyi bırakmak lazım bu maçtan sonra zirvedeyken...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

İngiltere ligi geçtiğimiz haftasonu başladı.
Manchester City ve Liverpool arasında geçecek bir lig olacağını tahmin ediyorum.

Liverpool'u dün West Ham maçında izledim. Müthiş göz zevki veren bir takım olmuşlar bu senede. Umarım ŞL'de 3.torbadan rakibimiz olmazlar. Çünkü bizim defansa en ters gelen takım. Bizi rezil ederler bu defans ile.

Manchester City deplasmanda Arsenal'i yenerek başladı. Bu sene de ligi domine edeceklerdir. Ama bu sefer Liverpool var, işleri geçen seneden çok daha zor.

Tottenham hiç transfer yapmadı. Zaten Eriksen ve Kane gibi oyuncularını satmayacaklarsa pek de gerek yok. Liverpool ve City varken şampiyonluk şansları çok zor. Ama bence 3.lüğün en büyük favorisi.

United defansa transfer yapamadı. Boateng, Godin gibi oyuncuları istedi ama alamadılar. Mourinho ile oyuncular arasında sorun olduğu haberleri var. Bakalım bu sene neler yapacaklar.

Sarri'li Chelsea ise bu sene en çok merak ettiğim takım olacak. Hazard'ı Real'e satmazlarsa ilk 4'te bitirirler.

Arsenal yine ligi ilk 5'de bitiremez.

West Ham ve Everton da yeni hocaları ve kaliteli yeni transferleri ile üst sıraları zorlayacaklardır.

Son olarak Salah'ı olan şampiyon olsun :)