Şebnem Kimyacıoğlu

Eski formunda dönüp dönmeyeceğini izleyip göreceğiz.Stilini beğendiğim bir oyuncu,yeniden parkelere dönmesine sevindim.
Takımımıza hayırlı olur umarım.

3 sene aradan sonra maç kondisyonunu kazanması çok uzun zaman alabilir. Benim bir beklentim yok şahsen. Hem belki beklentimizin olmaması Şebnem için daha iyi olabilir :)

Şebnem hırs yapmış böyle oynasın çok çalışsın aradığımız o yerli kalitesine önemli destek verecektir. Çalışmaya devam Şebnem kalbimizi açtık sana yerin hazır.

Eski Şebnem'i andıran bir performansı varmış babamın söylemi ile :) İnşallah böyle devam eder ligte de böyle katkı verir.İşte o zaman müthiş bir kazanç elde ederiz...

Şebnemin iyi bir şutör olduğunu biliyorduk. Geçen sene özellikle Türk oyuncular ceza şutlarını sokmada sıkıntı yaşıyordu. (Işıl, Şaziye) Şebnemin gelmesi ile ceza şutlarını daha yüzdeli atacağız, gidişat onu gösteriyor. Cezayı kesecek. Işıl Bahar Şaziye en önemli Türk oyuncularımızdı, onlardan katkı yapmasını bekledik. Fakat forumdada sık sık dile getirildiği gib Işıl ve Bahar vasatın çok çok altında kaldılar. Bu oyunculara Nevriye ve Şebnem eklendi. Bu sezon Türk oyunculardan daha fazla katkı alacağız. İkiside iyi şutör. Şebnem için son söyleyeceğim ribaundlarda da etkin bir isim.

Son olarak Ekrem hoca Şebnemi tekrar getirerek kadın basketboluna ne kadar hakim olduğunu gösterdi.

Nevriyeden Sonra Bu Transfer Çok Katkı sağlayacak bize ligde.... Çünkü Yerli Rotasyonun Yoksa TKBL de şampiyon olmamız hayal idi. Geçmiş ortada Avrupa için bir şey diyemem Fakat Bu Sene Lİgde Şebnem bize iyi katkı Sağladığı Takdirde ŞAMPİYONUZ şimdiden yazayım dedim :)

Galatasaray Kadın Takımı'ndaki sakatlıklar serisine Şebnem Kimyacıoğlu da katıldı. Parmağında kırık olduğu belirlenen Kiyacıoğlu oynamaya devam edecek ancak daha sonra kararlaştırılacak bir tarihte ameliyat edilecek.

Bilindiği gibi Galatasaray'da Alba Torrens, Nevriye Yılmaz, Lindsay Whalen ve Slyvia Fowles sakatlıklar nedeniyle kadroda yer alamıyor.

Kaynak: Basketfaul

Nedir bu sakatlıklar ya. İlk beşimizi kaybettik. İyi bir şekilde irdelenmeli konu hep kadın takımımızda baş gösteriyor bu sakatlıklar. İhşallah önemli bir şeyi yoktur.

Kas,adale gibi sakatlıklar için irdelenmesi gereken bir konu olabilir ama,capraz bağ kopması,menüsküs,burkulma veya kırıklar spor'un içinde olan şeyler.Sadece devamlı bizi bulması şanssızlık.:(

Ekrem Hocanın sakatlıklarla ilgili olarak resmi sitede yayınlanan açıklaması:

Sakatlıkları süren oyuncuların son durumlarına değinen Memnun "Alba Torrens yavaş yavaş antrenmanlara başladı ancak adelenin hipertrofiye ihtiyacı var. İki hafta daha zaman gözüküyor önümüzde. Sylvia Fowles'ın her an katılmasını bekliyoruz. Salamanca'da oynamasını bekliyordum ama komplikasyonlar olunca iyileşmesi uzadı. Önümüzdeki hafta antrenmanlara katılacak, bizim için çok değerli bir oyuncu. Nevriye Yılmaz koşulara başladı, önümüzdeki hafta takıma katılıyor. Şebnem Kimyacıoğlu da yine haftaya çalışmalarda yer alacak. Toparlanıyoruz ekip olarak ama tam takım olmamız herhalde iki haftayı bulur" şeklinde açıklık getirdi.

Bence de çok iyi oynadı. İnşallah böyle devam eder de bizimde yerli kısa açığımızı kapar böylelikle. Bıktık esmeral-bİrsel ikilisinden artıK Işıl-Şebnem ikilisi olsun :) Her attığının girmesi dileğiyle ve gayretli savunmaya devam Şebnem bravo