Görüş ve İstekler

Hayırdır , bu ne samimiyet Ömer Horzum ! ...
Hangi dağda kurt öldü ?
Ayrıca senin halledemediğin teknik arızalarda varmış ne yazık ki ...
Murat İnal'ın dediği gibi burası ''demokratik'' bir forum yalan mı ?

Goker niye bu kadar saldirgansin. Sana karsi ne tur bir yanlisimiz oldu da her firsatta forum yoneticilerini kotulemeye calisiyorsun. Zamaninda yaptigin bir yanlis ve konumuna uygun olmayan bir hareketten dolayi moderatorlugun alindi diye neden her defasinda abuk subuk yerlerde demokrasi konusunu aciyor ve forumda kavga cikaracak zemeni olusturmaya, pravokatorluk yapmaya calisiyorsun. Oysa ben bir onceki mesajima kadar tum bu yaptiklarini alttan almistim ve aliyordum ve halen seni eskisi gibi samimi goruyordum, maalesef su mesajinla gozumdeki niteligini ve saygimi kaybettin.

Bide benim Nick Altı Yazıları konusunda istedigim yazı Isıl Alben #10 hala yazılmadı 11 Ekm 2008 tarihde yazmıstım neredeyse 1 ay oldu heralde gözünüzden kactı yada bir teknik problem var onlarla ilgilenirseniz ve baska arkadaslarında biriken isteklerini güncellerseniz cok sevinecem tesekkürler şimdiden.

Ömer Horzum' Alıntı:
Goker niye bu kadar saldirgansin. Sana karsi ne tur bir yanlisimiz oldu da her firsatta forum yoneticilerini kotulemeye calisiyorsun. Zamaninda yaptigin bir yanlis ve konumuna uygun olmayan bir hareketten dolayi moderatorlugun alindi diye neden her defasinda abuk subuk yerlerde demokrasi konusunu aciyor ve forumda kavga cikaracak zemeni olusturmaya, pravokatorluk yapmaya calisiyorsun. Oysa ben bir onceki mesajima kadar tum bu yaptiklarini alttan almistim ve aliyordum ve halen seni eskisi gibi samimi goruyordum, maalesef su mesajinla gozumdeki niteligini ve saygimi kaybettin.

Sen Batug'da yazarkende benim üslubum böyleydi , üye olduğumun ilk ayında bile forumun ozzy nickli klavye delikanlısı ile sonuna kadar tartışmıştım (konuyu istersen öğrenirsin)ve yine üslubum böyle olacak.Bana 0 - 6 yaş edebiyatı yapma modluk alınınca kuyruk acısı yaptın demek ancak senin burada yazamadıklarını Batug'da yazıp forumdaki belirli kişiler hakkında yakışıksız yazılar yazman kadar belden aşağıya vurmak ile aynıdır.Senin gözünde olan niteliğim ve saygın ise hiç samimi değil ! Çünkü benim hakkımda yazdığın yazılar nasıl oldu bilmiyorum ama diğer yöneticiler tarafından silinmişti demek ki çok nitelikli yazılarmış onlar.Artık bu konuya bakmak için foruma uğrarsan teknik arızalara bakarsın bir zahmet.Kendinden yaşça büyüklere cimli , cumlu konuşmak Türk kültüründe olmadı , olamazda ancak cnbc kültüründe vardır.

Re:

Sen Batug'da yazarkende benim üslubum böyleydi , üye olduğumun ilk ayında bile forumun ozzy nickli klavye delikanlısı ile sonuna kadar tartışmıştım (konuyu istersen öğrenirsin)ve yine üslubum böyle olacak.Bana 0 - 6 yaş edebiyatı yapma modluk alınınca kuyruk acısı yaptın demek ancak senin burada yazamadıklarını Batug'da yazıp forumdaki belirli kişiler hakkında yakışıksız yazılar yazman kadar belden aşağıya vurmak ile aynıdır.Senin gözünde olan niteliğim ve saygın ise hiç samimi değil ! Çünkü benim hakkımda yazdığın yazılar nasıl oldu bilmiyorum ama diğer yöneticiler tarafından silinmişti demek ki çok nitelikli yazılarmış onlar.Artık bu konuya bakmak için foruma uğrarsan teknik arızalara bakarsın bir zahmet.Kendinden yaşça büyüklere cimli , cumlu konuşmak Türk kültüründe olmadı , olamazda ancak cnbc kültüründe vardır.
Doğru söze ne denir ki?

Arkadaşlar bu yazdıklarınız çok kırıcı ve asılsız. Kimse ile polemiğe girmek istemiyoruz, zaten görevimiz de bu değil. Ancak kimse de bize ne yapacağımızı söyleyemez, öğretemez yahut yapmadığımız şeyleri, olayların iç yüzünü dahi bilmeden üzerimize yükleyemez. Gösterdiğiniz hassasiyetten ötürü teşekkür ederim.

Uzun süre bekledim.Alper Gülgen'in bir süre için çekilen üyeliğinin geri verilmesini bekledim.3 ay geçti hala bi haber yok.Yöneticilerimize sesleniyorum!Artık verin şu üyeliğide Gülgen o sivri yorumlarına devam etsin.O da istiyordur bunu.Yöneticilerimiz lütfen üyeliği geri verin.Onsuz forum hiç ama hiç eğlenceli değil.Lütfen.

Erdal, Alper Gülgen zaman zaman tarzı nedeniyle ceza alsa da son gidişi kendi kararı.

Biz verdiği karara saygı gösterip üyeliğini kapattık. Saygı göstermeye de devam ederiz.

Onur Yavuz' Alıntı:
Erdal, Alper Gülgen zaman zaman tarzı nedeniyle ceza alsa da son gidişi kendi kararı.

Biz verdiği karara saygı gösterip üyeliğini kapattık. Saygı göstermeye de devam ederiz.
Tamam abi ben konuştum dönmek istiyor.Ondan üyeliği tekrardan başlatılabilir mi?
NOT:Murat Özyer hakkındaki fikirleri değişti.O da benim gibi olayın perde önündekilerine değil perde arkasındakilerine kızgın.

Erdal sorun Murat Özyer´i sevmesi ya da sevmemesi değil ki. Herkes fikirlerini özgürce ifade etme hakkına sahip ama özgür olmak başkalarına hakaret etme hakkını vermez kimseye. Ne yazık ki bunun ayırdına varamayan üyeler var.

Üyeliğin açılıp açılmayacağı konusunda kısa sürede bir karar verilir.

Ben Şahsen Alper Gülgen'in dönüşünden rahatsızlık duyacağım.Yorumumu beğenmeyip bana özel mesaj atarak aptal diye hakaret eden kendine hakim olmayı daha öğrenememiş birinin affedilmesi bana rahatsızlık verir.

"Af gelir,Suçlar artar"

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Ben Şahsen Alper Gülgen'in dönüşünden rahatsızlık duyacağım.Yorumumu beğenmeyip bana özel mesaj atarak aptal diye hakaret eden kendine hakim olmayı daha öğrenememiş birinin affedilmesi bana rahatsızlık verir.

"Af gelir,Suçlar artar"

Bir imza atabilir miyim bu yazının altına ? ;)

Erdal Avcı' Alıntı:
NOT:Murat Özyer hakkındaki fikirleri değişti.O da benim gibi olayın perde önündekilerine değil perde arkasındakilerine kızgın.

Çok manidar ve ibretlik bir cümle olmuş :) .

Güzel Türkçemiz'de takke ve düşünmek ile ilgili bir deyim vardı sanırım evet evet vardı :) .

Yönetime sorular şeklinde ayrı bir başlık olmadığı için (varsada aradağım halde bulamadığım için) buradan soruyorum. Yanlış yere yazıyor isem doğru yere aktarılmasını rica ederim.

Forum yönetimindeki üyeler forum kurallarından muaf mıdır ? Muaflarsa hepsinden mi muaftır ? Kısmen muaflarsa hangi kurallardan muaftırlar ?

Sıradan üyelerin birbirleri ile olan iletişimlerinde ve forum içi yazışmalarda şekil ve içerik açısından birbirleri ile olan münasebetlerinde uymaları gereken forum kuralları mevcuttur.
Bu kurallar forum yöneticisi olan üyelerin ''sıradan'' üyelerle iletşimlerinde de geçerli midir ?
Eğer geçerli ise ''sıradan'' bir forum üyesi yönetici konumunda olan bir üyenin bu tarz bir forum kuralı ihlalli yaptığını düşünüyorsa izlemesi gereken yol nedir ?

Malum iki ''sıradan'' üye arasında olsa yönetime bildirilirde bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Sormak istiyorum tehdit edilen bir kişi olarak?Tehdit etmenin cezası 1 hafta mıdır?
3 kişiyi tehdit etmenin cezası nedir diye sormak istiyorum ?
Ya da madem belli karar alınacak tehdit edilenlere de bir danışılsa diyorum.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Mithat Duran başka bir forum üyesini tehdit
süresiz uzaklaştırma