Görüş ve İstekler

Forum hakkında görüş ve isteklerinizi bu konu başlığı altında belirtebilirsiniz. Örneğin, gsbasket.org websitesi konusunda belirtilen imzada resim konusu gibi.

basketbol ve futbol maçları oynarırken o maçların başlığı kilitleyebilirler mi?Devre arası ve maç bitince konuyu tekrar açarsınız.

Forum Kurallarına "Alenen Tehdit" serbesttir ibaresinin eklenmesini istiyorum,teklif ediyorum,oylamaya sunuyorum vs...

gördüm ki serbestmiş,o bakımdan yani,yoksa elalemin derdi beni germedi,merak işte...?

saygılar...

Merhaba..

Kullanıcı Paneli / Tercihler / Pano Stili

Silsilesini takip ederek yapabilirsiniz..

Gizem Boztay' Alıntı:
Tema değişikliği nasıl yapılıyordu?

. . .

Sevgili Erdal..

Maça yakın " Canlı " formu ile topic açılıyor, oyun esnasında konu oradan konuşulduktan ve maç bittikten sonra Ana Konu 'ya dönüş yapıyoruz..

Forumda herhangi bir Yönetici olmasını beklemeden, sizler de yapabilirsiniz bunu otokontrol ile, hepimizin değil mi gsbasket.org..?

Erdal Avcı' Alıntı:
basketbol ve futbol maçları oynarırken o maçların başlığı kilitleyebilirler mi?Devre arası ve maç bitince konuyu tekrar açarsınız.

Sitemizin Anasayfasina (girirs sayfasina) yani su an kupayi aldigimiz anin fotosu olan sayfaya,maci anlatan bir video ekleme sansi varmidir acaba,olursa cok iyi olur.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Forum'a istatistik eklermisiniz ... top 10 istatistik tarzı birşey ...

Bayram , bahsettiğin aktivite bu sürümde yok.Ama tema değişikliği yaparsan (Kullanıcı Paneli / Tercihler / Pano Stili / ''GSbasket'') şeklinden sonra
Sayfanın üstünde bulunan üyeler linkinden sonra sırasıyla İleti / Sırala Türü Azalan şeklinde devam ettiğinde en fazla mesajı atan 20 üyenin listesini görebilirsin ;)

Forum´da "Tribünsel Faaliyetler" icin bir bölüm acilsa,forum icinde anket yaparak Basketbol tarihimizden önemli birinin ismi ile adlanandirilsa (yahut Alpaslan Abi´nin ismi ile) faydali olur diye düsünüyorum.

Bu yönde bir düsüncesi varmidir acaba yöneticilerimizin ?

Tesekkürler.

Eskilerden Kim Kaldı bölümü Alpaslan Ağabey´in anısına "Alpaslan Dikmen Eskilerden Kim Kaldı Forumu" olarak değiştirilmişti geçtiğimiz günlerde.

Bölüm sayısı arttıkça forum çok karışık eleştirileri de beraberinde getiriyor. Yeni bir bölüm olarak düşünülür mü bilmiyorum ama en azından bir konu başlığı olarak forumda yer almasının iyi olacağı kanaatindeyim.

Bu soru sorulmuştu hemen yanıtlayayım. Forumumuzun sahip olduğu bandwidth / transfer alanı yetersiz kalıyor ve bir de imzadaki resimlerle uğraşırsak forum çökebilir. Üzgünüz.

Ömer Horzum' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":1b2ozp51]benim bi sorum var.Ben hergün forumdayım ama 1 haftadır mesaj sayım 675 ???

Teknik bir arızamız var, haftasonu itibari ile düzeltmeyi planlıyoruz.[/quote:1b2ozp51]

Ömer bu mesajı 10 Ekim tarihinde yazmış , nasıl bir teknik arızadır ve hangi hafta sonuna denk geliyor ?
Hem bu çok önemli teknik arıza dikkat edilse bazı bölümlerde var , diğer yerlerde böyle bir sorun yok.