Görüş ve İstekler

Tahminler degistirilmesin diye özel bir bölüme aldım. PC başına geçince kaydedip eski yerine alacağım.

Bu sitenin 2008-2009 sezonundan bu yana bir parçasıyım. Tc kimliği ile zorlukla üye olunabilen güzide bir forumken, şu an trollden, fake profilden geçilmiyor.

Neden?

Siteye girerken bu güvenlik uyarısı çıkıyor. Windows 10 üzerinde Chrome tarayıcı kullanıyorum. Versiyon 55.0.2883.87 m

gsb.png

Sinan Güler başlığının düzenlemesi saçmalıktır. Bu güzide forumu kıraathane haline getirmeye kimsenin hakkı yok.

Son düzenleme:
TC kimlik numarası zorunluluğu olmaması ortamı çok etkiliyor gercekten.Ayrıca denildiği gibi Sinan Güler başlığının değiştirilmesi oldukca uygunsuz oldu bence de onun yerine daha ince dokundurmalar içeren bir deklerasyon vs yayınlanabilirdi.

TC kimlik numarası zorunluluğu olmaması ortamı çok etkiliyor gercekten.Ayrıca denildiği gibi Sinan Güler başlığının değiştirilmesi oldukca uygunsuz oldu bence de onun yerine daha ince dokundurmalar içeren bir deklerasyon vs yayınlanabilirdi.

TC kimlik uygulaması bozuldu ve yazan arkadaşa ne yazık ki ulaşamıyoruz. Ayrıca isim zorunluluğunu bırakıp tekrar eskisi gibi "nick"e bile dönmeyi düşündük bir ara.

Like ve teşekkür ikilisinin aynı anda olmasının gereksiz olduğunu düşünüyorum, aynı şeyi karşılıyorlar bence ve kafa karışıklığı yaratıyorlar. Bence teşekkür olayının kaldırılıp beğendi/beğenmedi çizgisinden gitmek daha mantıklı olacaktır

Gsbasket forumunda Işıl Alben eleştirisi yapmak ayıp olarak mı değerlendiriliyor? Bir insanın saygı çerçevesinde Işıl Albeni eleştirmesi neden abes karşılanıyor? Forumda mesajlar son dönemde anlayamadığım sebeplerle silinmeye başladı. Işıl ı eleştirenlere forum yönetiminin düşman gibi yaklaşmasının yanında anlamsız sebeplerle mesaj silinmesi hiç yakışmıyor bu foruma. Birkaç arkadaşın göreceli haksız eleştirilerde bulunması bu durumu meşrulaştırmıyor maalesef. Ayrıca bir insanın bir oyuncunun yaşını yanlış bilmesi ne zamandan beri diğer forumlardan farklı olmasıyla övünen bu forumda forumdan atılma sebeplerinden biri haline geldi? Merve Uygül Işılın pozisyonunda değil de 5 numarada oynasaydı aynı muameleye tabi tutulacak mı ciddi soru işareti. Forumun standartları kişilere ve yönetici abilere arkadaşlara göre değişiyorsa biz de bilirsek iyi olur. İyi akşamlar.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gsbasket forumunda Işıl Alben eleştirisi yapmak ayıp olarak mı değerlendiriliyor? Bir insanın saygı çerçevesinde Işıl Albeni eleştirmesi neden abes karşılanıyor? Forumda mesajlar son dönemde anlayamadığım sebeplerle silinmeye başladı. Işıl ı eleştirenlere forum yönetiminin düşman gibi yaklaşmasının yanında anlamsız sebeplerle mesaj silinmesi hiç yakışmıyor bu foruma. Birkaç arkadaşın göreceli haksız eleştirilerde bulunması bu durumu meşrulaştırmıyor maalesef. Ayrıca bir insanın bir oyuncunun yaşını yanlış bilmesi ne zamandan beri diğer forumlardan farklı olmasıyla övünen bu forumda forumdan atılma sebeplerinden biri haline geldi? Merve Uygül Işılın pozisyonunda değil de 5 numarada oynasaydı aynı muameleye tabi tutulacak mı ciddi soru işareti. Forumun standartları kişilere ve yönetici abilere arkadaşlara göre değişiyorsa biz de bilirsek iyi olur. İyi akşamlar.

Konuyu hala Işıl eleştirilemez olarak algılıyorsan sana verecek cevabım yok. Konu orda duruyor gir oku eleştiri var mı yok mu?

Adam gibi art niyet olmadan herkes dilediğini yazar bu forumda. Burası 20 senedir bazı prensipler sayesinde var oldu ve oluyor. Bu prensipleri de çoluk çocuk kafasına göre bozamaz!

Son düzenleme:

Kusura bakmayın ama bazı insanların sürekli saçma sapan argümanlar gösterip aynı şeyleri söylemelerini de görmek istemiyorum ben burada şahsım adına.

Kusura bakmayın ama bazı insanların sürekli saçma sapan argümanlar gösterip aynı şeyleri söylemelerini de görmek istemiyorum ben burada şahsım adına.
Saçma sapan mesaj konusu sadece bu konuya özgü değil. Her konuda bu tip mesajlar olabiliyor. Madem forumda argümansız ve kalitesiz mesajlar istenmiyor o zaman siteye önüne gelen üye olmasın. Bunu zaten birçok arkadaşımız dile getirdi.

Konuyu hala Işıl eleştirilemez olarak algılıyorsan sana verecek cevabım yok. Konu orda duruyor gir oku eleştiri var mı yok mu?

Adam gibi art niyet olmadan herkes dilediğini yazar bu forumda. Burası 20 senedir bazı prensipler sayesinde var oldu ve oluyor. Bu prensipleri de çoluk çocuk kafasına göre bozamaz!
Her konuda aynı hassasiyetin gösterilmesini bekliyorum abi ben. Işıl söz konusu olduğunda eleştiren kişiye topluca hücum ediliyor ve düşman ilan ediliyor. Haksız olduğumu veya saygısızca bir eleştiri getirdiğimi de düşünmüyorum. Ben Işılın eleştirildiği postlar siliniyor demedim. Neden bazı postlar kırpılıyor siliniyor buna anlam veremiyorum. Hakaret etmeden konu dahilinde yazdığım bazı postlar neden yarı yarıya siliniyor? Son eleştirim Işıl özelinde bir eleştiri değildi. Mesaj silme kriterleri konuyla ilgisiz olmasından veya hakaret içermesinden öteye geçti.

Son zamanlarda sanırım sahte üyelikler ile çok fazla aslı olmayan iletiler yazılmaya başlandı. Bunlara bir önlem alınması gerekiyor.

Saygılar.

Forum 10 numara. Onceden suslu ve uzun mesajlarla bisey biliyo izlenimi yaratip insanlara yalanlar satan ugur guzel nasil yalanlari ortaya cikarilip haddi bildirilip arkasina teneke baglanip yollandiysa simdide objektiflik maskesi altinda fener guzellemesi yapanlarin ayni olayi GSli yapinca elestirip fbli yapinca savunarak gundem yaratmaya calisan yada gundem yaratilmasini engellemeye calisan sizma fenerlilerin haddi bildiriliyo. Boyle devam.